QIP mi nepřijme ,,offline zprávy" – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

QIP mi nepřijme ,,offline zprávy" – Software – Fórum – Programujte.comQIP mi nepřijme ,,offline zprávy" – Software – Fórum – Programujte.com

 

JannBaill
~ Anonymní uživatel
95 příspěvků
6. 10. 2008   #1
-
0
-

Už pár dní mě sužuje ,,menší" problém s QIPem (nebo aspoň soudím, že je to v něm) - když jsem offline (mluvím o icq) a dojde mi zpráva, qip ji při mém příštím nalogování nezaregistruje, nebo teda aspoň u mého icq čísla (když se naloguju na jiné, tak mi zprávy normálně dojdou, stejně jako když se se svým číslem přihlásím třeba přes meebo)... Nevíte někdo jak to vyřešit? Za jakoukoli radu budu vděčný :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
JannBaill0
Návštěvník
7. 10. 2008   #2
-
0
-

Vážně nikdo nevíte? :(

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
mephi0
Expert
7. 10. 2008   #3
-
0
-

niesi sám :) tiež mi nechcu chodiť. Až na niečo niekto pride budem vdačny. Zatiaľ si uživam pokoj :)
(reinstall nepomohol)
(XP / Vista nerozhoduje)
(build 8070)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
JannBaill0
Návštěvník
7. 10. 2008   #4
-
0
-

Aspoň vím co nezkoušet :)... kdyby to tak aspoň bylo pořád, ale před posledním reinstalem xpéček fungoval bezvadně...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
Bald3rr0
Super člen
7. 10. 2008   #5
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
11. 10. 2008   #6
-
0
-

Jj, jsou to jebance v protokolu Oscar. Pidgin naštěstí ještě pořád běhá v pohodě.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
JannBaill0
Návštěvník
11. 10. 2008   #7
-
0
-

Uff, takže to není jenom další krok AOL k vystrnadění alternativních klientů? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
11. 10. 2008   #8
-
0
-

To JannBaill : Je - protokol, přes který AOL ICQ provozuje se jmenuje (nebo možná jmenoval, takovýcho debat tady byla spousta) Oscar.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
mephi0
Expert
15. 10. 2008   #9
-
0
-

mne to nejde ani pod icq 6, mirandou qip/qip infium , btw možno už ide, ale otravovať ľudi s offline spravami sa mi nechce

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Bengo0
Stálý člen
15. 10. 2008   #10
-
0
-

Uz vse co je pod slovem ICQ musíte brát jako shit. Jděte pryč od Icq třeba na Jabber. Jako klient doporučuji Mirandu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.122.–
mates0
Grafoman
17. 10. 2008   #11
-
0
-

To Bengo : To právě mnohdy nejde.

Zamykám toto téma. Problém je již vyřešen a nechci tu žádný offtopic jako např. "icq vs. ostatní messengery".

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý