Ukol do školy – Delphi – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Ukol do školy – Delphi – Fórum – Programujte.comUkol do školy – Delphi – Fórum – Programujte.com

 

Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
7. 10. 2008   #1
-
0
-

Ahoj, potreboval bych pomoct s ukolem do skoly. Mam udelat obrazek kytky (sedmikrasky) ktera bude mit listy udelany z jednotlivych kruhu na ktere kdyz kliknu a potahnu tak je jako by utrhu. A nekde vedle aby se vypisovalo stridave "má mě rád, nemá mě rád" jak budu postupne trhat listy. jo a ma to nahodne generovat pocet listu, aby pokazdy nevyslo ze me ma nebo nema rad. Jo a abych nezapomel delam to v TURBO DELPHI ale to by asi nemel byt problem ne?
Diky moc.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.78.–
bože
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
7. 10. 2008   #2
-
0
-

Ne, to že to děláš v turbo delphi opravdu není problém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.141.–
Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
7. 10. 2008   #3
-
0
-

To bože : to vim ale jestli by to nekdo umel?

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.187.–
bože
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
8. 10. 2008   #4
-
0
-

To Ales : Ano, myslím že většina llidí tady by to uměla.

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.141.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
8. 10. 2008   #5
-
0
-

To bože : vetsina nevim nevim, ale spousta by to klidne zvladla... precijen je tu hromada zacatecnickejch dotazu takze vetsina nehrozi :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.94.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
8. 10. 2008   #6
-
0
-

tim mi moc nepomahate:-) ja vim ze spousta lidi by to umela proto sem pisu. ale jeste nikdo nerek ze by to zvlad.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.187.–
Earl Cash0
Věrný člen
8. 10. 2008   #7
-
0
-

To Ales :Delphi sice neovladam, ale zda se mi, ze pouze hledas nekoho, kdo by to udelal za tebe...obavam se, ze zadny takovy "dobrak" se tady nenajde, tudiz budes muset zacit sam a pak zde chodit s konkretnimi problemy a otazkami...na to uz rada lidi slysi a radi pomuzou :)

ber to jako takovou radu do budoucna ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
bože
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
9. 10. 2008   #8
-
0
-

Podívej se chlapče. Možná ti tu nikdo neodpovídá, protože jsi se na nic nezeptal. Na všechno co jsi chtěl zatím vědět ("Jo a abych nezapomel delam to v TURBO DELPHI ale to by asi nemel byt problem ne?" a "to vim ale jestli by to nekdo umel? ") tady odpověď máš. Takže wtf?

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.141.–
Iban
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
11. 10. 2008   #9
-
0
-

To jste tak hloupí, nebo zpomalení v myšlení? Vždyť naznačuje, že chce pomoct. LOLZ

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.129.–
Iban
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
11. 10. 2008   #10
-
0
-

To jste tak hloupí, nebo zpomalení v myšlení? Vždyť naznačuje, že chce pomoct. LOLZ To bože :

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.129.–
Iban
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
11. 10. 2008   #11
-
0
-

To jste tak hloupí, nebo zpomalení v myšlení? Vždyť naznačuje, že chce pomoct. LOLZ To bože :

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.129.–
Iban
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
11. 10. 2008   #12
-
0
-

To jste tak hloupí, nebo zpomalení v myšlení? Vždyť naznačuje, že chce pomoct. LOLZ To bože :

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.129.–
czbero0
Stálý člen
11. 10. 2008   #13
-
0
-

Eh, ono to stacilo rict jednou.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.240.178.–
http://moddb.com/mods/police-brutality/
Osiris0
Stálý člen
11. 10. 2008   #14
-
0
-

Delphi problém není. Já bych to třeba uměl. Co ti nejde?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.130.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
11. 10. 2008   #15
-
0
-

To Iban : rekl: udelejte mi zadara domaci ukol...

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
bože
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
13. 10. 2008   #16
-
0
-

To Iban : Ale s čím pomoc ty blesku? Představil svůj domací úkol a dal pár otázek, které byly zodpovězeny. Kolik je ti prosímtě let?

Nahlásit jako SPAM
IP: 131.207.141.–
Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
21. 11. 2008   #17
-
0
-

KIIV to rekl dobre. Potreboval bych ho udelat, vubec nevim jak. Byl bych vam moc vdecny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.78.–
o-lox0
Super člen
21. 11. 2008   #18
-
0
-

Teď už to nezní jako "Úkol do školy", teď to zní spíše jako pro "Tu holku ze školy".. :)

Má to být snad něco takovéhoto? :D

EDIT: Měl jsem tam dát EasterEgg..

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
25. 11. 2008   #19
-
0
-

ten ucitel si vymysli vzdycky takovyhle veci. ten exac mi nejde spustit, nemuze to najit soucast rtl70.bpl

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.185.–
MZetko0
Stálý člen
25. 11. 2008   #20
-
0
-

Ales napsal:
ten ucitel si vymysli vzdycky takovyhle veci. ten exac mi nejde spustit, nemuze to najit soucast rtl70.bpl


To bude pro tebe ten EasterEgg ;-) .

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
o-lox0
Super člen
26. 11. 2008   #21
-
0
-

Jako kdyby ses chtěl spokojit Exáčem spustitelným bez vývojového prostředí Delphi(sice pravda žes psal něco o V.prostředí 9,10),
zase to končí jako předhození holce (dnes pou 1 význ.*:) sotva pro Mistra od žáka :D
A když jí tu detailně představíš odstraním vodoznak (neboť se tu nikdo od tebe nedočkal dotazů k algoritmu,eventům) :D

Tentokrát už se skrytým špekem :)
http://olox.chytrak.cz/sedmikr.exe

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
26. 11. 2008   #22
-
0
-

nn, potrebuju hlavne ten zdrojak

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.185.–
o-lox0
Super člen
26. 11. 2008   #23
-
0
-

nn potřebuju hlavně pečený holuby lítat do ...
nejsi moc zábavnej, ale abys neřekl dám ti šanci. Zítra množství srážek v Klementinu 12mm => BINGO!

Ale povětrnostní podmínky ti asi nebudou moc přát. Otázka zní - co uděláš ty za mne? (nebo se mi upiš do otroctví, to by možná šlo:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
26. 11. 2008   #24
-
0
-

To o-lox : ja myslim ze za tak 2tisice by se to dalo prezit i bez jeho upsani duse :smile20:

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.27.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
o-lox0
Super člen
27. 11. 2008   #25
-
0
-

To KIIV : Toho jsem se přesně zdráhal, on člověk který nic neumí toho MOC nemá.
Nebo je to dneska přesně naopak, safra...

..Tak jo nechám se přesvědčit a s dovolením se ustanovím jako aukcionátor.
Přihození sto Kč nejmíň. Start 100Kč. Ne nepodstatný (český) dodatek přihazujícího nic nesvazuje
si produkt skutečně Koupit :).

to Ales: od teď kontakt (přímo) - jen na mé právní oddělení :smile17:

Správci Programujte.com samozřejmě z této nekalé činnosti odepíšu 400% svého zisku
v 3. kvartálu. Fingované účetní knihy jsou volně k dispozici.

A upozornění, ignorantství davu povede v dlouhodobém období
k nepřiměřeně nízkým a neadekvátně podceněným tržním cenám programátorů,
vy všichni máte povinnost hnát poptávku tam kde ji chceme mít. VIVA LA(ehm pardon..) :smile7:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Ales
~ Anonymní uživatel
102 příspěvků
27. 11. 2008   #26
-
0
-

ja jsem si myslel ze kdyz sem napisu tak se nekdo ochotnej najde kdo by to udelal. Pro zkuseny programatory to asi nebude moc tezky. Ja jsem ale lama v tomhle. Kdybych ti mel co nabidnout tak ti to nabidnu ale nevim co by jsi potreboval. Klidne ti to i zaplatim, opravdu to moc potrebuju abych udelal tento predmet v tomto semestru.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.128.185.–
o-lox0
Super člen
27. 11. 2008   #27
-
0
-

to Ales: No vidiš to už zní líp, "náznak toho že to pro mne má cenu". Piš mi na mail, nechci vůbec nutně peníze...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Honzc0
Stálý člen
2. 12. 2008   #28
-
0
-

To Ales
V příloze je moje řešení (potřeba jsou DelphiX)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.57.–
o-lox0
Super člen
2. 12. 2008   #29
-
0
-

To Honzc : Pro mistra lezů do zadku (nejraději do těch kterých už nemám, prostě nejradějc ZBYTEČNĚ :D): tvé cíle jsou nekonečně ubohé. ř|ťolezecké náčiní DelphiX je dost neprotlačitelné, příště se snaž víc zhubnout nejlíp na Orbitreku!

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Honzc0
Stálý člen
2. 12. 2008   #30
-
0
-

To o-lox
Milý chlapče, jestli jsi si nevšiml, tak jsem nepsal tobě, ale tomu, kdo žádal o pomoc.
A dále co ty víš o mých "řiťolezeckých "schopnostech (i jiných) a o tom zda potřebuji hubnout nebo ne,
takže tě žádám o slušnost.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.57.–
o-lox0
Super člen
2. 12. 2008   #31
-
0
-

To Honzc : Ten kdo žádal o pomoc o ní už dávno nežádá, vypadáš tu jako někdo kdo se musí někam mermomocí vervat! A to ti sedí? Prosim, nazývej si to jak chceš. Bylo to urážlivé tak jak to bylo trefné. :D

Mimochodem kdybych tě oslovil starý pane, bylo by to urážlivé, taky jsi se asi snažil trefit, že jsem mladší, ještě hodně se máš co učit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Honzc0
Stálý člen
2. 12. 2008   #32
-
0
-

To o-lox
Opět milý chlapče,
nevím co je trefného na tom, že urážíš někoho o kom vůbec nic nevíš. (ani to jak hodně se mám ještě co učit)
To, že dotyčný už pomoc nepotřebuje nemůžu vědět (možná, že by se to dalo nějak odvodit z toho, že jsi mu
nabízel aby ti poslal mail-ale jak mám vědět, zda ti ho poslal?)
To, že se někdo chce někam mermomocí narvat platí ale spíš o tobě. (viz počet tvých příspěvků a v nich keců)
Takže se měj pěkně, na další tvé případné poznámky už odpovídat nebudu. Teď se ukáže, zda se spíš nemáš
ještě hodně co učit ty.


Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.57.–
o-lox0
Super člen
2. 12. 2008   #33
-
0
-

Hyn se teprv ukáže, to MÁM nejraději, thx. :D

Ano mail mi poslal, jsem nedůtklivá sviň, když ses rovnou někam tak nějak neomalenějc rval? Prostě glosuju, vem si kdyby teprve mělo dojít k transakci, taky by sis bránil své obchodní zájmy!! (podotýkám, že mi za to opravdu neplatil penězma!)

Mé kecy jsou strašné, stydím se za sebe a stejně je opakuju, už jsem holt asi takový nezábavný, nedomrlý, otravný.

Nic o tobě nevím, to je vtip? máš mi poslat foto abych mohl terpve reagovat??? Proberte se pane.. :-O

EDIT: nehledě na to že kecy nejsou stejně většinou samoúčelné + tvé naprosté nepochopení slovního útoku na něco co sám zhusta používáš

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Úkol do školy C++ — založil Dominik

Ukol do skoly — založil sniff

úkol do školy — založil stop

Ukol do skoly:( — založil Martina

C++ ukol do skoly — založil Aleš

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý