USB drive - záchrana súborov - free soft? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

USB drive - záchrana súborov - free soft? – Offtopic – Fórum – Programujte.comUSB drive - záchrana súborov - free soft? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
12. 10. 2008   #1
-
0
-

Zdravím.

Po dlhšom čase som opäť tu s novým dotazom. Mám na USB kľúči dôležité súbory, ktoré som pôvodne zálohoval z linuxu, keď som prechádzal na linux. Vo windows mi to teraz píše, že jednotka nie je naformátovaná. Z linuxu (liveCD) to isté s tým rozdielom, že sa pre istotu tvári, akoby tam žiadny USB drive nebol. Potreboval by som nejaký freeware soft na záchranu dát z kľúča. Googlim už polhodinu a nič (free) som nenašiel. A nech sú výsledky vyhľadávača akékoľvek (s obrovským počtom kľúčových slov "free" a pod.), vždy narazím na nejakú komerčnú trial-demo stoku.

Nevie niekto o niečom, čo by pomohlo riešiť môj problém?

Ďakujem!

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Tocimanko0
Grafoman
13. 10. 2008   #2
-
0
-

Prosím o pomoc... Nenájde sa človek, ktorému uviazli už niekedy dáta na USB drive? Hm, platiť do tisícky za nejaký jednoduchý komerčný soft je pre mňa veľa.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
D-Fox0
Stálý člen
13. 10. 2008   #3
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.207.–
tom*p0
Stálý člen
13. 10. 2008   #4
-
0
-

Zkus software Piriform Recuva, obnovuje smazané soubory, ale i třeba po formátu disku, třeba to pomůže...
http://www.recuva.com/

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.115.246.–
Don't waste your time, or time will waste you.
Tocimanko0
Grafoman
13. 10. 2008   #5
-
0
-

To D-Fox : Ďakujem za upload, ale nedokáže zariadenie ani prečítať :)
To tom*p : Ja som svoj USB key neformátoval. Proste som tam hodil súbory a potom nešli prečítať. Ešte som ho nezformátoval, aj keď to win po mne chcel. Bojím sa o stratu. Na HDD súbory prežívajú pomerne dlho, ale na usb môžu byť skartované ihneď. A ten soft mi nevedel na USB disku hľadať. HDD partície v pohode, ale moju gigovú KingStone Memory ee.

Hm. :((

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Earl Cash0
Věrný člen
13. 10. 2008   #6
-
0
-

To Tocimanko : a co ti to dela v linuxu? ani manualni namountovani nefunguje?

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tocimanko0
Grafoman
13. 10. 2008   #7
-
0
-

To Earl Cash : To som akosi neskúšal :D Na ubuntu som zvyknutý, že veci idú, ako by som to nazval, .... automaticky? :) Keď to nemountlo samo, neviem, ako by som to mountol ručne (fakt neviem.. taký ťažký unixový profík zas nie som).

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý