Nabízím své služby webdesignera a PHP programátora – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nabízím své služby webdesignera a PHP programátora – Inzerce – Fórum – Programujte.comNabízím své služby webdesignera a PHP programátora – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
17. 10. 2008   #1
-
0
-

Nabízím tvorbu webových stránek. Umím dobře XHTML (+ CSS, JavaScript), PHP5, MySql.

reference: Storax.ic.cz
email: kosarj@gmail.com

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
17. 10. 2008   #2
-
0
-

To Anonymní uživatel : dobrý fór... :D řekl bych že moc zákazníků nebude, reference 0/10. Tabulkový layout :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
pawlik0
Grafoman
17. 10. 2008   #3
-
0
-

To Anonymní uživatel : S tvorbou webů začni u sebe.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
lolik0
Super člen
17. 10. 2008   #4
-
0
-

ja by som odteba potreboval helpnut s jskom. kedtak tak my napis na ICQ 409740394

Nahlásit jako SPAM
IP: 92.52.33.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
17. 10. 2008   #5
-
0
-

To lolik : snad nemyslis ze to bude delat zadarmo :smile5:

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.27.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
bukaj0
Věrný člen
17. 10. 2008   #6
-
0
-

crAzY^, pawlik
Pokud se nemýlím, tohle je inzerce. Kritika webů je někde jinde.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.13.–
Jak se správně ptát? -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html[br][br] Po programování je člověk hladovej.
pawlik0
Grafoman
18. 10. 2008   #7
-
0
-

To bukaj : Ale snad se mnou souhlasíš s tím, že když dělat weby, tak nejdřív pro sebe a pak pro ostatní. Protože referenční web ukazuje, co umí.

A buď neumí CSS tak dobře, jak říká, nebo se tabulky vrací do módy ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
18. 10. 2008   #8
-
0
-

To pawlik :
Pokud máš něco proti mýmu webu, napiš něco konkrétnějšího. Vadí ti grafika, texty, nebo máš něco proti nakódování? Až budeš příště něco psát, vyjádři se jasně.

Jo a názor, že když je někdo neregistrovaný na programujte.com, neznamená to automaticky, že neumí programovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
pawlik0
Grafoman
18. 10. 2008   #9
-
0
-

To Tundra : Vadí ti grafika, texty, nebo máš něco proti nakódování?
Všechno.

Grafika je strašná sama o sobě, úvod slohově není nic moc, protože se opakuje slovo student( Jmenuji se Jan Košař a jsem student gymnázia. Zabývám se tvorbou internetových stránek. Jsem student, ta...), a proti nakódování jsme se již zmínili(tabulkový design se podle mě do módy nevrací a pořád se weby dělají přes CSS).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
18. 10. 2008   #10
-
0
-

Grafika je věc názoru a úvodní stranu mám rozhodně lepší než ty. Tabulky umí věci, kterých pomocí CSS težko dosáhneš. Nehodlám snížit ze svých požadavků jen proto, že nějaký pawlik si myslí, že by se neměly používat.

Víš vůbec, proč se tabulky přestaly používat a používají se místo nich elementy DIV? Já to náhodou vím a kdybys to věděl i ty, došlo by ti, že na mým webu s nima neni žádný problém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
Jasper0
Věrný člen
18. 10. 2008   #11
-
0
-

Myslím, že v CSS se dá udělat vše. Tabulky se přestaly používat na rozvržení layoutu, na normální taubulková data se samozřejmě dále používají. Problém je v tom, že ty máš pomocí tabuulky udělaný layout...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
pawlik0
Grafoman
18. 10. 2008   #12
-
0
-

Grafika je věc názoru a úvodní stranu mám rozhodně lepší než ty.
Přesně ;-) Někomu prostě nevymluvíš názor, že 1+1=3. Ale ostatní si myslí, že tam má být dvojka(bystří ví, na co narážím, že?). Lepší než já? Jestli myslíš w.kx.cz, tak to porovnáváš hrušky s jablkama. Nezávisle bys měl porovnávat portfolio x portfolio, tj tvá stránka vs. http://w3m.own.cz/.

Tabulky umí věci, kterých pomocí CSS težko dosáhneš. Nehodlám snížit ze svých požadavků jen proto, že nějaký pawlik si myslí, že by se neměly používat.
Nesnižuj své požadavky, zvyšuj své znalosti v CSS.

Víš vůbec, proč se tabulky přestaly používat a používají se místo nich elementy DIV? Já to náhodou vím a kdybys to věděl i ty, došlo by ti, že na mým webu s nima neni žádný problém.
Obecně je prasárna používat tagy na něco jiného, než byly určeny. Tabulky jsou určeny pro tabulky, a ne layout, stejně jako kurzíva není pro nadpis a <a> není pro zvýraznění textu. Další nevýhody jsou samozřejmě rychlost načítání, prasácký kód... a to jsou věci, které si můžeš najít na webu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
18. 10. 2008   #13
-
0
-

V CSS je docela problém udělat tři sloupce vedle sebe tak, aby ten prostřední neměl zadanou přesnou šiřku (definované by byly jen krajní sloupce a prostřední by se měnil podle šířky okna).

Jinak tabulky pro layout se přestaly používat kvůli systému načítání tabulek. Většina prohlížečů spracovává tabulky tak, že nejdřív načte jejich obsah a teprve pak tabulku zobrazí. U DIVů se nejdřív načte a postupně zobrazí obsah a až pak se obsah seskupí podle pozice divů. Díky tomu se to dá udělat tak, že se nejdřív načtou a zobrazí data v hlavním sloupci a zatímco se načítá zbytek si už člověk může číst.

Vzhledem k tomu, že můj web obsahuje opravdu málo dat, není s tabulkami vůbec žádný problém (naopak podpora starých prohlížečů je vyšší).

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
czbero0
Stálý člen
18. 10. 2008   #14
-
0
-

To pawlik : No sorry, ale na svém portfol chíli používáš 3. osobu, chvíli 1., takže taky nicmoc. :smile4:

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.240.178.–
http://moddb.com/mods/police-brutality/
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
18. 10. 2008   #15
-
0
-

To pawlik : Tvoje přirovnání jsou zvláštní. To že bystří vědí je dost zvláštní výhrada proti mým stránkám.
Mé znalosti s CSS jsou dostačující. Nejde o to, že CSS neumím, ale svých současných požadavků efektivněji dosáhnu použitím tabulek než CSS.
Jo a už vůbec jsem netvrdil, že 1+1=3, nebo že <a> je určen pro zvýrazňování. Pokud si něco takového z mých slov pochopil, jen se potvrzuje, že nemáš ponětí o co mi jde.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
Maniik0
Newbie
18. 10. 2008   #16
-
0
-

to Tundra: Nevím kde jsi vzal to, že v CSS je problém udělat třísloupcový layout tak, aby ten prostřední neměl pevně zadanou šířku. Problém je skutečně v tvé neznalosti CSS a pravděpodobně neznáš ani Google. Ale abych ti pomohl, tak jsem za tebe našel skvělou knihovnu už předpřipravených a lehce upravitelných stylů [1] a dokonce jsem ti tam přímo našel, jak v CSS udělat i ten tvůj požadovaný layout [2]. Javascriptu v příkladech si nevšímej, slouží tam pouze k vyplňování sloupců textem.
Snad ti to pomůže změnit názor na CSS, protože používat tabulky na věci, ke kterým nejsou určeny je fakt prasárna. Možná by ti nevadilo přečíst si něco o sémantice [3].

[1]http://www.dynamicdrive.com/style/
[2]http://www.dynamicdrive.com/style/layouts/item/css-liquid-layout-31-fixed-fluid-fixed/
[3]http://www.semantika.name/

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.236.–
pawlik0
Grafoman
18. 10. 2008   #17
-
0
-

To czbero : :)
To Tundra : Jde mi o to, že tagy se mají používat k tomu, k čemu byly určeny, a o to, že pěkné je tom co se líbí většině. To se podle mě o tvém designu říci nedá.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
18. 10. 2008   #18
-
0
-

To Maniik : Teda nevim co máš za představy o mým názoru na CSS. Já mám k CSS velmi kladný vztah, ale to tabulkové řešení mi připadá jednodužší a každopádně je krartší.
A navíc co já vím tak tabulky jsou starší než CSS. Z čehož vyvozuji, že tabulky byly původně určené k řešení layoutu (spolu s rámy).

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
pawlik0
Grafoman
18. 10. 2008   #19
-
0
-

To Tundra : Z čehož vyvozuji, že tabulky byly původně určené k řešení layoutu (spolu s rámy).
Jsi pěkně vedle ;-) Podle semantiky jsou tabulky na tabulková data. Jako layout se používaly proto, že neexistovalo CSS a byla to jediná možnost, jak oddělit menu a obsah vlevo, vpravo. Protože nyní je CSS, tak není nutné takhle prasit.

Nechci se s tebou hádat. Nevadí mi tvůj přístup k tabulkám, ale vadí mi, že se snažíš vytvářet designy i pro ostatní, přesto že kód takhle prasíš.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Maniik0
Newbie
18. 10. 2008   #20
-
0
-

Tundra napsal:
To Maniik : Teda nevim co máš za představy o mým názoru na CSS. Já mám k CSS velmi kladný vztah, ale to tabulkové řešení mi připadá jednodužší a každopádně je krartší.
A navíc co já vím tak tabulky jsou starší než CSS. Z čehož vyvozuji, že tabulky byly původně určené k řešení layoutu (spolu s rámy).



Tvůj vztah k CSS jsem odhadl podle toho, jak přistupuješ k řešení problémů. Místo toho abys napsal o pár řádek navíc (v tom odkaze, který jsem ti dal k dispozici, jsou i řádky které použít vůbec nemusíš - výsledkem je kratší kód než pomocí tabulek) a udělal to elegantněji a sémantičtěji, tak se radši na nějakou eleganci a sématiku vykašleš a uděláš to postaru.

To že jsou tabulky starší než CSS dokládá pouze to, jak byl dříve internet omezený. CSS vzniklo právě proto, aby nahradilo ty příšernosti, které se dají vytvořit tabulkami. Zkrátka, aby se oddělila forma od obsahu.

Je sice jen na tobě, jestli to budeš respektovat nebo ne, ale v každém případě to vypovídá o tom, jak jsi přizpůsobivý době a novým trendům. Těžko si bude někdo najímat někoho, kdo dělá stránky tak, jak se to dělalo před deseti lety.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.236.–
18. 10. 2008   #21
-
0
-

To pawlik : To, zda udělám tabulkovej nebo CSS layout přece není otázkou módy. Nebo se snad něco změnilo?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
18. 10. 2008   #22
-
0
-

Já neříkám, že CSS není lepší než staré metody, ale tvrdím, že jsou místa, pro který jsou vhodnější. Vzhledem k tomu, že jiná možnost nebyla, optimalizovaly se tabulky kt omu, aby fungovaly dobře i pro layout.

Já nedělám stránky jako před deseti lety, ale umím využít výhody starších i novějších metod. Narozdíl od vás.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
18. 10. 2008   #23
-
0
-

To Tundra : nevím jestli je tabulkový layout ta jedna z lepších starších metod. problém je v tom, že tabulka se zobrazí až poté, co je načten celý její obsah, což výrazně zpomaluje načítání stránky. Toť můj názor (nemusíte s ním souhlasit :D)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
pawlik0
Grafoman
18. 10. 2008   #24
-
0
-

To crAzY^ : tvůj názor je správný, ale vymlouval se, že on tam stejně moc obsahu nemá.
To Tundra : jistě. a znovu budeme po mamutech házet kameny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
20. 10. 2008   #25
-
0
-

To Tundra : Podle mého názoru a možná i podle názoru mnoha dalších lidí (doufám) se inovuje, aby se nemusely používat starší metody, protože metody inovované ti poskytnou více možností a "měly by být lepší než ony starší metody". CSS layout se ti, co se rozsahu kódu týče, protáhne v souboru se styly, ale výsledná stránka (dejme tomu index.html) je s CSS layoutem minimálně obsáhlá, tudíž i více přehledná (do rozsahu nepočítám zobrazené texty. A dále, jak už bylo zmíněno, je načítání CSS layoutů rychlejší, ale dnes již má skoro každý min. 2Mbit internet, takže toto neberu jako nevýhodu.
Každopádně si nemysli, že ti vnucuju ty řádky co jsem napsal, shrnul jsem jen svůj názor smišený s názory pár lidí co se v oblasti webdesignu nějakej ten rok pohybují :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
pawlik0
Grafoman
20. 10. 2008   #26
-
0
-

To Nefaritus : jde o to, že css by se imho mělo načítat jen jednou, pak by melo byt v cache.
To Tundra : jde mi o něco jiného. Představ si, že někdo po tobě chce stránku, ty mu ji uděláš s tabulkovým layoutem, on na tebe 'cos to zprasil' a ty mu na to řekneš, že umíš využívat starších metod??

Prostě pokud chceš dělat někomu web, tak radši "novějšíma" metodama.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Flleex
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
20. 10. 2008   #27
-
0
-

To Tundra:
Hele neřeš to. Pawlik si prostě musí vyjet na každého, aby si mohl dokazovat, že je "dobrej" (ty uvozovky jsou tam schválně). Je sice pravda, že se tabulky mo nepoužívají na layout, ale rozhodně si nemyslím, že by ti mohl někdo zakazovat inzerci svých služeb, protože se klidně může najít někdo, kdo by takovýhle web chtěl a nebo třeba někdo, kdo vůbec netuší co znamenají ty písmenka C a dvojité S, a kterému tabulky rozhodně vadit nebudou. Ale holt pawlik si musí vyjet. Prostě na něj kašli. Jeho weby nejsou nic moc, jako génia či inteligenta (jak to o sobě prohlašoval v bývalém podpisu ( myslím prý něco jako "IQ 140 " ) ) a navíc prohlašovat o sobě, že je programátor ve třinácti letech, to je hodně trapas.
Takže bych ti doporučoval založit si nový topic, protože tenhle ti ten b** zkazil.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
Tocimanko0
Grafoman
20. 10. 2008   #28
-
0
-

Tabulky.vyhody[] < CSS.vyhody[]; :)

...ach, keby si vedel aspoň tie staršie metódy ala tabuľky využívať dobre. Ja by som sa za seba hambil, keby som ponúkal tvorbu www a mal by som takéto referencie... Podobné veci by dokázali niektoré lamy z mojej triedy zmlátiť za pár hodín. Hm, ešte predtým, než sa do mňa pustíte, si pozorne prečítajte môj podpis. Vďaka.

PS: Skutočne ma dostal jeden z tvojich výtvorov: http://prima-banda.ic.cz/ ... A som úplne ohúrený z tvojho kódu.... Špiníš internet takýmito vecami.. No toto... To mi trošku pripomenulo túto stránku (neviem prečo): http://www.vesmirni-lide.cz/default_c.htm

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
22. 10. 2008   #29
-
0
-

Náhodou, mám z vás radost. Tento topic se drží už od začátku na prvních místech této diskuse. Hodně to zvyšuje návštěvnost mých stránek :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
22. 10. 2008   #30
-
0
-

Stejně nevim co tady na mě furt tak machrujete (někteří z vás). Stejně většinu těch stránek nevidíte (myslim PHP scripty). Já si jako tvůrce webů vůbec nezakládám na úžasným nakódování. Já bych to viděl tak, že mám dost co nabídnout jako programátor. A k tomu co naprogramuju jsem schopnej vytvořit relativně dobrý design (kterej je funkční a nějakou dobu ještě bude). A to si myslim je pro mé potenciální zákazníky víc než dostačující.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.117.140.–
netman920
Super člen
22. 10. 2008   #31
-
0
-

To Tundra :
hej niektori ponuknu perfektny dizaj, bezchbne php aj html
niektori nic :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.244.226.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
22. 10. 2008   #32
-
0
-

co vim tak jedina nevyhoda tabulek je v tom, ze kdyz je tam delsi obsah tak se zobrazi az kdyz je tabulka cela...
jinak teda nevim...
sice pouzivam spis layouty pomoci divu ale nekdy to vyladit je docela nanic... a co teprve kdyz se chce neco symetrickyho po stranach

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.27.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
23. 10. 2008   #33
-
0
-

KIIV: to už není delší dobu pravda, moderní prohlížeče zobrazí i tabulku postupně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
23. 10. 2008   #34
-
0
-

To Curo : tim padem uz nevim proc sou tabulky tak nenavideny :D je to v mode? :D
no neresim :) weby uz moc casto nedelam ... a u wapu to je lepsi co nejjednodussi

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.27.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
DragonBehemont0
Super člen
23. 10. 2008   #35
-
0
-

To Tundra : Ehm... a mino jiné, dejme tomu, tabulky to není až tak závažné, ale jsou některé věci, které nejsou tak zanedbatelné... například různé typy útoků, které se dají na Tvých stránkách provést... a to jsem teprve začátečník, co se týká bezpečnosti...

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.77.163.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
Tundra
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
23. 10. 2008   #36
-
0
-

To DragonBehemont : Tak to se docela mýlíš. Jestli to dokážeš, seš fakt dobrej. Všechny proměnné, které vstupují do scriptu přes _GET jsou kontrolovány scriptem. Takže i když to tak někde vypadá, sql injection ani XSS na to rozhodně neuplatníš. Důvod proč nepoužívám v adresách jen čísla je ten, aby byla adresa hezčí, popřípadě abych časem mohl stránku vylepšit o mode rewrite.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.12.–
pawlik0
Grafoman
23. 10. 2008   #37
-
0
-

To Flleex : "IQ 140 " - Můžeš mi prosím říct, kde jsi na to přišel?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
DragonBehemont0
Super člen
23. 10. 2008   #38
-
0
-

Tundra napsal:
To DragonBehemont : Tak to se docela mýlíš. Jestli to dokážeš, seš fakt dobrej. Všechny proměnné, které vstupují do scriptu přes _GET jsou kontrolovány scriptem. Takže i když to tak někde vypadá, sql injection ani XSS na to rozhodně neuplatníš. Důvod proč nepoužívám v adresách jen čísla je ten, aby byla adresa hezčí, popřípadě abych časem mohl stránku vylepšit o mode rewrite.

Hmm, tak buď jsem dobrej a nebo tohle rozhodně není XSS http://prima-banda.ic.cz/?s=profily/hlavni&ss=allertove ... a pokud to není XSS, tak potom veškeré články lžou, protože Ty máš přece veškeré vstupy ošetřené... a nebo tohle snad není Tvá práce? Máš ji uvedenou v referencích. A tohle rozhodně není cesta k PHP injection http://prima-banda.ic.cz/?s=profily/hlavnia. Jediné štěstí je, že má IC zakázanou include pro vnější skripty... ale tak jako tak, tyhle stránky JSOU napadnutelné.

Editoval DragonBehemont: Hmm, XSS odstraněno, ale vyjádření autora stránek žádné :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
pawlik0
Grafoman
23. 10. 2008   #39
-
0
-

Stejně většinu těch stránek nevidíte (myslim PHP scripty).
To je tvé jediné štěstí ;o)
Já bych to viděl tak, že mám dost co nabídnout jako programátor.
Jj, v počítači může být skvělý zdroj, ale bez monitoru... :)(jen obrazný příklad).
A k tomu co naprogramuju jsem schopnej vytvořit relativně dobrý design (kterej je funkční a nějakou dobu ještě bude).
Pod dobrým designem si asi každý představí něco jiného....
A to si myslim je pro mé potenciální zákazníky víc než dostačující.
Myslím, že je víc než dostačující nebude. Dostačující je známka 4. A pořád tě od dokonalosti dělí Tichý oceán.

<!-- edit to czbero: Krásný podpis ;-) -->

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
czbero0
Stálý člen
23. 10. 2008   #40
-
0
-

To Flleex : Pawlik pouze upozornil Tundra, že reference, které uvedl, nejsou zrovna ukázkové a mají spíše opačný efekt, než kvůli kterému byly uvedeny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.240.178.–
http://moddb.com/mods/police-brutality/
DragonBehemont0
Super člen
24. 10. 2008   #41
-
0
-

To Tundra : A jako další věc... celkem se divím, že Tvoje komentáře ještě nenašel nějaký spam-bot... neměl by s tím moc práce. A zkoušel si funkčnost svého menu v IE 6? Já jen, že teda moc nefunguje.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.77.163.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
24. 10. 2008   #42
-
0
-

prostě se snad shodneme, že od "webdesignera" s těmito referencemi bych si nic dělat nenechal. Jsou tisíce (ne-li víc) lepších .

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Tocimanko0
Grafoman
25. 10. 2008   #43
-
0
-

To DragonBehemont : Ak mám vyjadriť svoj skromný názor, tak argumentovať tu nejakým IE 6, ktorý už používajú len lúzri na najnižšej možnej úrovni, je dosť chabé. Skús si pozreť túto stránku v IE 6 a možno budeš prekvapený. Ale keď sa niekto začne oháňať "starými dobrými osvedčenými metódami", pri ktorých je "zaručené" dobré zobrazenie aj v starších verziách prehliadača (nemyslím len IE, nie som rasista), tak by to jeho produkt mohol zvládať :)

Btw: Bezpečnosť a odolnosť aplikácie je základným predpokladom vývojára. Bez toho narobíš viac škody ako osohu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
Bald3rr0
Super člen
25. 10. 2008   #44
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
DragonBehemont0
Super člen
26. 10. 2008   #45
-
0
-

To Tocimanko : Nechci začínát nějaký flame, takže jen řeknu, že kdyby šlo o špatné zobrazování grafiky, tak neřeknu ani půl slova, ale jelikož se jedná o funkčnost a přístupnost stránek, tak to není zrovna vhodné... Protože takhle je zhruba 60 % obsahu nečitelných.

A ohledně užívání jiných verzí prohlížeče, takže jen díky tomu, že třeba firma mi nedovoluje zvolit si verzi prohlížeče, protože dává přednost stabilitě před experimentováním, tak proto jsem lůzr? Nebo jsem snad méně inteligentní? A nebo snad proto, že mi IE 7 dělá problémy v systému, tak jsem snad méně zkušený? Neberu Tvůj příspěvek osobně, ale takhle to trovhu opravdu vyznělo. ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý