Win XP - problémy s oknami a scrollingom – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Win XP - problémy s oknami a scrollingom – OS - Windows – Fórum – Programujte.comWin XP - problémy s oknami a scrollingom – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

László=)
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
2. 11. 2008   #1
-
0
-

Pri scrollingu alebo pri posunutí okna mi seká grafické zobrazenie okna -> Pri modrom bordery sa urobí modrá šmuha;Pri scrolligovaní googlu a iných stránok mi seká obsah tzn. že najprv sa objavý biele miesto potom mi načíta stránkovy obsah.
Skúsil som sa opýtať a niektorí hovoria že je to problém s grafikou - mám starší počítač (cca 3 roky) - teda asi treba nový driver - snažil som sa zistiť aký tip driveru mám no nepodarilo sa to pretože je asi na mb...čo vy na to?...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.233.–
László=)
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
2. 11. 2008   #2
-
0
-

ps.: S internetom to nemá nič - internet beží tak ako má!...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.233.–
pidgin0
Návštěvník
3. 11. 2008   #3
-
0
-

chtělo by to více informací, jaký máš prohlížeč, windows, jestli jsi zkoušel vypnout garfické efekty pro vylepšení výkonu atd.
stářím pc to asi nebude

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.240.–
marioff0
Expert
3. 11. 2008   #4
-
0
-

jj, bud uplne slabucka GK, alebo zle ovladace

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
László
~ Anonymní uživatel
6 příspěvků
3. 11. 2008   #5
-
0
-

pidgin napsal:
chtělo by to více informací, jaký máš prohlížeč, windows, jestli jsi zkoušel vypnout garfické efekty pro vylepšení výkonu atd.
stářím pc to asi nebude


Win XP build 2600 (po reinštale) - grafické efekty nepoužívam!...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.234.–
László
~ Anonymní uživatel
6 příspěvků
3. 11. 2008   #6
-
0
-

Ináč hovorím s MSIE a FF robí to že keď scrollujem stránku tak mi ju tak načíta ako keď je morský príboj - začne pekne od spodku a potom prejde až hore ak rýchlo ešte ho posuniem tak sa príboj spustí zhora dole (napr ako morské vlny na jazere) to je obsah - keď posuniem okno - tak zostane buď modrá šmuha po bordery;
Informácie:
Win XP SP 2 SK lokalizácia po reinštale (build: 2600);Nainštalované app: Adobe reader 10,Mozilla,Nod 32,CloneCD,Nero 7, PoverDVD; a ešte pri zobrazení Managera mi pri driveroch pri grafike ukazuje výkričník,viem čo to znamená no nwm nainš. "nový" driver je:
NVIDIA GeForce4 MX4 s AGP8X

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.234.–
Wizard0
Stálý člen
3. 11. 2008   #7
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 85.216.182.–
László
~ Anonymní uživatel
6 příspěvků
3. 11. 2008   #8
-
0
-

Mrkol som na to - bol tam,jediný - nwm,nie som si istý...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.234.–
Wizard0
Stálý člen
3. 11. 2008   #9
-
0
-

To László : No tak ho stiahni a nainstaluj. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.216.182.–
László
~ Anonymní uživatel
6 příspěvků
3. 11. 2008   #10
-
0
-

nj,kk

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.234.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Praca s oknami — založil Tom

Problem s oknami — založil Miro1701

Win32 Api problém s oknami — založil nergaldiabolus

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý