Internetové prohlížeče nenačítají stránky a posílají špatné dotazy – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Internetové prohlížeče nenačítají stránky a posílají špatné dotazy – OS - Windows – Fórum – Programujte.comInternetové prohlížeče nenačítají stránky a posílají špatné dotazy – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

JannBaill0
Návštěvník
6. 11. 2008   #1
-
0
-

Asi před měsícem mě začal trápit internet, resp. prohlížeče - často nenačtou stránku (nic se nezobrazí a občas se stránka jakoby pořád načítá, občas se ,,načte"; pomáhá až několikeré odentrování webu v adresním řádku), jindy se místo stránky zobrazí pouze její zdroják no a jako ,,třešička" je občasné posílání špatných požadavků na server - když napíšu adresu www.example.com, prohlížeč mě přesměruje např. na adresu obrázku z minulého webu aplikovanou na momentální web (= www.example.com/nejaka_relativni_cesta/obrazek.pripona)... prostě hrůza, která skoro znemožňuje práci s internetem. Nevíte někdo jak to vyřešit nebo aspoň čím by to mohlo být (např jestli by něco takového nezpůsobilo smazání nějakého systémového souboru)?

P.S.: stalo se mi to už jednou a tehdy jsem to vyřešil až úplnou reinstalací ,,xpéček", ale jít do reinstalu znova, po dvou měsících se mi moc nechce...

P.S2.: doma jsme k internetu připojení dva a blbne to jenom mně, takže routerem nebo linkou to snad nebude :)

P.S3.: doufám, že jsem se neminul sekcí :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
6. 11. 2008   #2
-
0
-

Dělají to všechny prohlížeče? Které si zkoušel?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
JannBaill0
Návštěvník
6. 11. 2008   #3
-
0
-

Zkoušel jsem Firefox 3.0.3, Operu 9.52 a IE 7, 8 beta - ani jeden nefunguje správně :(

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
JannBaill0
Návštěvník
11. 11. 2008   #4
-
0
-

Vážně nikoho nic nenapadá? :(

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
Dwarf
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
19. 11. 2008   #5
-
0
-

Tohle už řeším asi půl roku, ani reinstal nepomoh. Podařilo se ti to nějak vyřešit?

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.91.–
JannBaill0
Návštěvník
19. 11. 2008   #6
-
0
-

Nechtěl bych to zakřiknout, ale po smazání složky Cache (Documents and settings/Profil/Local Settings/Data aplikací/Mozilla/Firefox/profiles/profil/) mi mozilla jede normálně už dva dny :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
29. 12. 2008   #7
-
0
-

to mi delal old comp. pomohl az 3 reinstal widlicky

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
29. 12. 2008   #8
-
0
-

on to muze taky delat provider...

treba avrfreaks.net mi doma jede bez problemu ale kdyz sem v praze tak nactu prvni stranku a kdyz chci do diskuze tak zasek a bye bye... resim to tak ze mam tunel do prace, tam proxy a v opere pouzivam tu proxy :D
jede to v pohode...


a nebo pokud se mi nechce pres proxy tak kdyz vypnu zobrazovani obrazku tak to jede taky dobre

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
30. 12. 2008   #9
-
0
-

Mě se podobná věc taky stala...ale u mě pomohl pouhý restart routeru :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý