Potřebuju pomoc, a je toho docela dost, takže to nemůžu vypsat do názvu – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Potřebuju pomoc, a je toho docela dost, takže to nemůžu vypsat do názvu – Python – Fórum – Programujte.comPotřebuju pomoc, a je toho docela dost, takže to nemůžu vypsat do názvu – Python – Fórum – Programujte.com

 

Dany00
Duch
8. 11. 2008   #1
-
0
-

1.)spouštění VBE skriptů, neboli prostě souborů
vím že to jde přes nějaký základní modul, myslím že to byl dokonce OS, ale už si to nepamatuju
2.)kontrolování VBE skirptů
no, původně jsem myslel že nechám skript aby uložil všechno co dělá do abase.log ale pěkno zpomalilo celkový proces, má někdo lepší proces? já to vlastně přílíš nepotřebuju, ale bylo by hezký to tam mít
3.)uživatelsky přivětivé prostředí v pythonu
četl jsem už dost článků a rad, ale většina z jejich "ideí" by vypadalo jako visty(což nechci) nebo bylo z toho většina neproveditelná(kde já proboha můžu vzít PDA s touchscreenem)
4.)přímý přístup k příkazovýmu řádku(windows)
no, psaní exec.bat souborů pro každý příkaz docela zpomalí celý proces, nezná někdo nějaký jiný způsob?
5.)tik-ťak!
neví někdo jak udělat odpočítavač? tedy, aby z procesorových hodin získal čas, a pak aby po každé sekundě zmenšil proměnnou o 1
6.)idiota! idiota! idiota!
jak zakázat debilům aby šahali tam, kde nemají? myslím tím že když skills="newbie" a otevře nějakou složku/soubor který nemá, tak ho k tomu prográmek nepustí
7.)Its alive! Its alive!
nemáte nějaký zkušenosti s testováním? potřeboval bych vědět, jestli nejde říct pythonu "proveď všechny příkazy".
a jestli vás zajímá proč se ptám, tak je to proto že chci sobě a všem ostatním zrychlit, a za tohle mě omluvte, posranej windowsáckej komp...a to jednoduchým pythonýrským prográmkem

a když něco nepochopíte, tak to nechte ležet, nejsem přece spisovatel...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.67.–
Danke
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Pomoc, uz mam toho dost — založil Miro1701

Omg...imho je toho dost — založil ps2console

Potřebuju pomoc — založil Decide

Docela trhlá technologie — založil Jiří Chytil

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý