Kompatibilita – Pascal – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kompatibilita – Pascal – Fórum – Programujte.comKompatibilita – Pascal – Fórum – Programujte.com

 

Mikeek
~ Anonymní uživatel
32 příspěvků
11. 11. 2008   #1
-
0
-

Hojte. Mám problém. Mám vytvořenej program v Turbo Pascalu 7. jednoduchy procvičovani matiky. po odpovědi napiše jeslti je správna/špatná, + připadně správnou odpověď, počita počet dobrych/špatnych odpovědi, na konci vypiše. u mě doma a u kamoša to pod TP7 a win XP SP 2 jede v pohodě, ale ve škole to pod win XP a TP5.5 dělá zmatiny. nevypisuje počet dobrych / špatnych odpovědi a nevypisuje ty hlašky. v čem by mohl byt problem ? přikladam program:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.191.–
o-lox0
Super člen
11. 11. 2008   #2
-
0
-

Měls tam špatně bloky Begin a End.
Nepoužívej zbytečně tolik Else, pak se v tom moc sám nevyznáš.
Tohle je snad již správně.

Pokud chceš aktuální výsledky a ne celkové musíš promazávat na začátku hlavního cyklu spravne,spatne

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
mikeek
~ Anonymní uživatel
32 příspěvků
12. 11. 2008   #3
-
0
-

chápu to tak že sem měl v IF špatny begin a endy + sem neměl nulování na začatku, okej :). byl to program ze začatku kariery, neměl sem tenkrat šajnu o nulování :D. a teď sem neměl čas to kontrolovat, protosem to daval sem, moc děkuju, zaitm zdarte :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.39.–
o-lox0
Super člen
12. 11. 2008   #4
-
0
-

Chápu to takhle, krásně vykutálený způsob, jak nás přimět udělat za líného něco tím že se přestrojí za hloupého. Bezvadně jsem byl polapen 8-/ , no nikdo další orgány zrovna nepotřeboval, nikde jinde nehořelo...
...aspoň to poděkování bodlo, ach.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.152.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Kompatibilita — založil petr

C++ a kompatibilita? — založil exim

Kompatibilita — založil ASUSik

WPF .net 4.5 kompatibilita — založil smile51000

PHP5.4 zpětná kompatibilita — založil Jakub Lučan

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý