Bootování , instalace windows vista – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Bootování , instalace windows vista – OS - Windows – Fórum – Programujte.comBootování , instalace windows vista – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

Tea
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
14. 11. 2008   #1
-
0
-

Ahoj

Rozhodl jsem se zkusit operační systém Windows Vista. Pořídil jsem si to, ale vyskytl se problém . Standartní postup instalace kdy vložím DVD a v Biosu nabootuji tak aby četlo z DVDRomky a mohl jsem zformátovat disk... Kde již mám nainstalováné XP ale těch se chci zbavit. Část uložení nastavení v Biosu restart a místo toho aby naběhla spoštěcí obrazovka instalace Windows Vista mi opět naběhne můj operační systém co mám nainstalováný na svém disku .. A instalace prostě neproběhne

Doufám, že jsem to vysvětlil tak aby to pro pochopení .. Když ne objasním znovu

Díky Tea

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.174.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
14. 11. 2008   #2
-
0
-

no bud si sice nastavil boot i z dvd ale nedal si to pred disk
nebo podobne jako xp po bootu z cd chtej stisknout libovolnou klavesu jinak nechaj bootovat disk

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.27.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Tea
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
15. 11. 2008   #3
-
0
-

To KIIV :

Ano ta instalace chce stlačit libovolnou klávesu aby to mohlo pokračovat , ale to se mi tam právě neobjeví a načte mi můj systém

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.174.–
M4RtY
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
15. 11. 2008   #4
-
0
-

Vis co udelej? mel sem ted stejny problem ale s Win XP. Jak se ti restartuje PC, tak nez to zacne nabihat, tak stiskni F8, melo by to byt F8, kdyby ne tak F11 nebo F12, proste se ti tam musi objevit okno s bootovanim a kdyz zvolis DVD tak ti to nabootuje. TOhle ti 100% pujde, jinak musis nastavit jako primary boot v biosu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.185.1.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý