Začala 3.série IT Crowd! – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Začala 3.série IT Crowd! – Offtopic – Fórum – Programujte.comZačala 3.série IT Crowd! – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

MZetko0
Stálý člen
23. 11. 2008   #1
-
0
-

Je to tady! Všichni nedočkaví, kteří se těšili na pokračování geekovského sitcomu IT Crowd již mohou ode dneška sledovat díly jeho třetí řady! Já jsem již viděl první díl před chvílí a je to bomba, jako "za starých časů"!
Jen chci tímto informovat ty, kterým zpráva vysílání nové série ušla.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
"Přirozená inteligence bude umělou brzy překonána. Přirozenou blbost však umělá nemůže nahradit nikdy"
Jára da CIMRMAN
http://www.newgame.cz
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
23. 11. 2008   #2
-
0
-

týjo :)super :) už se těším

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.169.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
yaqwsx+9
Posthunter
23. 11. 2008   #3
-
0
-

Čekal jsem, než budou titulky (nechci, aby mi něco uteklo), ale já blbec přehlídnul, že už jsou. TAkže už se nemůžu dočkat...
Škoda, že The IT Crowd není v HD - nějak jsem HD videu propadnul.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.111.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Bald3rr0
Super člen
23. 11. 2008   #4
-
0
-

To yaqwsx : Jn, taky mi štve, že Channel 4 nevysílá v HD :(. Ale zrovna u IT mi to až zas tak nevadí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
23. 11. 2008   #5
-
0
-

Cool. Myslim ze v soucasnosti uz taky bezi 2. serie The Big Bang Theory :)

Stejne to je ale malinka udalost oproti tomu, kdyby byla nova serie Firefly nebo Futuramy :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Bald3rr0
Super člen
23. 11. 2008   #6
-
0
-

To CommanderZ : Big Bang Theory je vysílán v noci z pondělí na úterý. Zatím bylo odvysíláno 8 dílů 2. série :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
yaqwsx+9
Posthunter
23. 11. 2008   #7
-
0
-

Tak jsem to už zhlédl... Další bezvadný díl, ale některé scény byly dost stupidní. Začínám mít obavy, aby kvalita seriálu nešla prudce dolů a aby to nesončilo jako se simpsonovými....
Jinak doufám, že ta scéna s nebem a Hitlerem bude mít nějakou další odezvu do dalších dílů...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.111.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Jasper0
Věrný člen
23. 11. 2008   #8
-
0
-

Tenhle seriál jde nějak mimo mě, viděl jsem nějaké ukázky z 1. řady, ale to je tak vše. Nějak mě to nezaujalo... Celkově mi nějak nesení ani IT humor...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
23. 11. 2008   #9
-
0
-

Nene, myslím že první díl třetí série IT Crowd je dobrým pokračovatelem předchozích dílů :-). Ano, také se vysílá i nová série Big Bang Theory a k té futuramě, nedávno vyšla třetí část fílmu Futurama, také naprosto futuramovsky geniální.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Earl Cash0
Věrný člen
23. 11. 2008   #10
-
0
-

googlil jsem, ale nikde jsem nic nenasel... kde se vam to podarilo zhlednout?! :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Bald3rr0
Super člen
23. 11. 2008   #11
-
0
-

To Earl Cash : na stránkách theitcrowd.cz je přímý odkaz na stažení. Já to osobně stahoval z mininovy (8:34 min)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
23. 11. 2008   #12
-
0
-

3. film futurama :O Jak jsem to mohl prosvihnout, jsem myslel ze to ma byt az v 2009 :O

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
24. 11. 2008   #13
-
0
-

To CommanderZ : http://www.w-blog.cz/ :-) And I don't wanna miss a thing...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
Earl Cash0
Věrný člen
24. 11. 2008   #14
-
0
-

To Bald3rr : diky, ale mam takovy dojem, ze na techto strankach jsem predtim byl... :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
yaqwsx+9
Posthunter
1. 12. 2008   #15
-
0
-

Tak jsme shlédl i druhý díl a musím říct, že první 3/4 jsem se nějak moc nebavil, ale i neundil. Ovšem poslední čtvrtina všechno vynahradila. Konec je opravdu bezvadný... Ale i tak je to úpadek oproti předchozím dílům...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.105.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Earl Cash0
Věrný člen
1. 12. 2008   #16
-
0
-

To yaqwsx : jojo...chybi mi tam ten "geekovsky" humor, ktery byl v predchozich seriich, ale konec 2. dilu 3. serie je skvely...namohl jsem si branici...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
4. 12. 2008   #17
-
0
-

Jj, není moc IT, ale je to díl normálního vtipnýho sitcomu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
4. 12. 2008   #18
-
0
-

Co rikate na tu novou futuramu? Mne se to libilo - bylo tam par naprosto vybornych momentu ("Oh no, I am half horse and half naked"), ale na serial to porad nema.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
5. 12. 2008   #19
-
0
-

To CommanderZ : Ač je to silně otřepany, líbila se mi parodie na Star-Wars :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
5. 12. 2008   #20
-
0
-

"You are my father" "Oh no" "Search your feelings, you know it to be true" :D

A je pravda ze Star Wars uz jsou ve Futurame poradne provareny. Ale je pravda, ze ta scena prisla zrovna ve chvili, kdy jsem si rikal, ze je divny, ze v tom filmu zadna narazka naSW nebyla. A nakonec byla o dost lepsi, nez ty zlaty hvezdy smrti v Bender's Big Score.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Bald3rr0
Super člen
6. 12. 2008   #21
-
0
-

Tak S03E03 je zatím jednoznačně nejlepší díl z 3. řady a myslím, že může úspěšně konkurovat jak 1., tak i 2. řadě :). Jen si přeji, aby to tak šlo dál.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
yaqwsx+9
Posthunter
8. 12. 2008   #22
-
0
-

Tak 3. díl se opravdu povedl. Ale zase byl konec nejlepší, humor nebyl rovnoměrně rozmístěn a to moje bránice nenese dobře...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.92.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Bald3rr0
Super člen
15. 12. 2008   #23
-
0
-

This Jen... is the Internet :smile5: :smile5: :smile7:

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
yaqwsx+9
Posthunter
16. 12. 2008   #24
-
0
-

TAk jsme viděl i 4. díl a musím říct, že taky povedený. Obvzlášť z Duglese se stává moje oblíbená postava. Ale zase začátek mírně slabší, ale konec, no to je nezapomenutelný. Obvzlášť to malý děcko sedící na zemi, co trhalo kapesník...
To Bald3rr : toho jsem taky nemohl, obvzlášť rada Starších Internetu....

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.89.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Earl Cash0
Věrný člen
16. 12. 2008   #25
-
0
-

To yaqwsx : douglase jsem si oblibil po dilu, kdy si sel pro napoj lasky... :)) naprosto genialni vtipy...ale konec 3. (?) dilu me dostal totalne: "F*** OFF!!"... :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
yaqwsx+9
Posthunter
16. 12. 2008   #26
-
0
-

To Earl Cash : No já moc nemám rád tokovýto nadžený postavy - proto se mi začíná líbit až teď - Dougles má v sobě prostě i něco "víc". Obvzlášť ta rvačka byla úchvatná.
A ten konec 3. dílu byl dost krutý. Chudák Moss. Chudák jeptiška... Minutu ticha...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.89.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
20. 12. 2008   #27
-
0
-

no douglas je takova divna postava, nesedi mi... denholm byl mnohem lepsi...
ale ta 4. byl fakt rosekavka.. konecne tam i doug sedel

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
yaqwsx+9
Posthunter
21. 12. 2008   #28
-
0
-

5. díl je zatím nejlepší díl 3.série. Nevím co dodat, snad jen, že vtipy byly rozděleny rovnoměrně, konec byl celkem předvídatelný a tento díl ukazuje, jak jsou věi jako lidé.cz, spolužáci.cz, líbímseti.cz nebezpečné...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.80.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Earl Cash0
Věrný člen
28. 12. 2008   #29
-
0
-

6. dil je pro me uplne nejslabsi z cele 3. serie, mozna je to absenci Mosse v zacatku, ovsem ani foceni geeku me prilis nerozesmalo - az na foceni Mosse... :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
gaben0
Stálý člen
28. 12. 2008   #30
-
0
-

No mne sa 6.diel páčil, ako aj všetky diely 3.série...podľa mňa sa 3.séria skutočne vydarila :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.13.–
C, C++
Bald3rr0
Super člen
28. 12. 2008   #31
-
0
-

No, mně osobně se ten 6. díl zdál docela slabej. Nicméně ještě horší zpráva je ta, že 3. série skončila a můžeme jen doufat, že se dočkáme série 4.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
Earl Cash0
Věrný člen
28. 12. 2008   #32
-
0
-

The IT Crowd byl oceněn jako nejlepší komediální program mimo ameriku. Kdo sleduje Simpsonovi a názor jejich tvůrců na Emmy, jistě ho nepřekvapí reakce Grahama Linehana, která se od té žluté moc neliší. Na svém blogu totiž ocenění okomentoval slovy (volně přeloženo): "Vyhráli jsme Mezinárodní cenu Emmy, to je všechno. Potkal jsem Johna Waterse!" V návaznosti na tento úspěch slíbila podle britského deníku The Daily Dust televize Channel 4 čtvrtou řadu seriálu.

zdroj: theitcrowd.cz

snad to vyjde... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
yaqwsx+9
Posthunter
3. 1. 2009   #33
-
0
-

Poslední díl je takový dost odpočinkový. žádný pořádný vtípek, ale spousta (pod)průměrných...
4. série rozhodně ano!
5. pokud 4. bude na úrovni první a nebo druhé, tak ano, jinak bych The IT Crowd radši nechal odpočívat v pokoji jako legendu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.88.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý