Html odkazy – Flash – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Html odkazy – Flash – Fórum – Programujte.comHtml odkazy – Flash – Fórum – Programujte.com

 

18. 8. 2006   #1
-
0
-

Zdrav?m,
pros?m V?s pora?te mi. Rob?m jednu mal? prezent?ciu, bude be?a? na lok?le, na?ahujem do dynamick?ho textu Html str?nky. Chcela by som vedie?, ?i sa d? nejak natiahnu? do flashu Html s?bor aj s odkazmi (a:link), ktor? by sa otv?rali v tom istom dynamickom texte, bez otv?rania browsera. No a samozrejme, ?e by som chcela vedie? ako na to. ;-)
Budem v?a?n? za ka?d? nakopnutie.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
František Sabovčik0
Návštěvník
20. 8. 2006   #2
-
0
-

Dost?v?m se k odpov?di a? te?, proto?e dnes jsem toho m?l v??n? hodn?, tak jen stru?n?:
Str?nky natahovat jde, d?l?te se to pomoc? t??dy loadVars (existuje i funkce), m??e? si to naj?t v n?pov?d?. Ale s t?m html to nen? moc slavn?, osm? verze podporuje v??n? jen ty nejz?kladn??? elementy (tagy). A s odkazem v tom souboru tohle ur?it? neud?l??. Dal?? str?nku otev?e? tak, ?e spust?? loadVars s jin?mi parametry, a to ud?l?? jen pomoc? n?jak? ud?losti ve Flashi, tak?e asi sm?la. Snad to bude l?pe podporovan? v dal??ch verz?ch.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
uzanto de Esperanto
mi toki pi toki pona
23. 8. 2006   #3
-
0
-

Dík, aj uistenie, že tudy cesta nevede, je lepšie ako neistota.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Radek0
Newbie
24. 1. 2007   #4
-
0
-

Ankora: Snad jediná věc, která mě ve Flashi trápí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Odkazy. — založil DeathHumanCZ

Odkazy — založil to_jsem_ja

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý