XP alebo Vista – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

XP alebo Vista – OS - Windows – Fórum – Programujte.comXP alebo Vista – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

Grungy0
Super člen
14. 12. 2008   #1
-
0
-

Ahojte na notebooku som mal nainštalovanú Vistu, relatívne som sa s ňou naučil aj vychádzať. Teraz ale budem musieť naformátovať disk a mám dilemu čo sa mi viac oplatí tam nahodiť. Buď tam dám pôvodnú Vistu, alebo XPčko pričom budem musieť doinštalovávať ovládače a service packy. Rozhodne by som si tm chcel dať aj Linux, ale to až ako druhý OS. Mohli by ste mi poradiť čo by mohlo byť pre mňa výhodnejšie? Ďakujem za každú radu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 158.193.98.–
Prvý náznak hlúposti, je pocit geniality.
Laik
~ Anonymní uživatel
169 příspěvků
14. 12. 2008   #2
-
0
-

To Grungy : takže...na čo ho potrebuješ?...notebook?...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.242.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
14. 12. 2008   #3
-
0
-

Myslím, že není co řešit, když jsi byl s Vistou spokojený. Pokud se ti líbí, dej si tam Vistu, pokud jsi s ní nějak nespokojený, dej XP.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
14. 12. 2008   #4
-
0
-

ja bych rozhodne preferoval ten system, ktery mas legalne. Mic crackla wokna je sice fajn, ale pridelavas si tim spoustu zbytecnych problemu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Andriel0
Stálý člen
14. 12. 2008   #5
-
0
-

To CommanderZ : +1

Mno a pokud máš oba winy legálně (nebo nelegálně), pak bych preferoval podle výkonu notebooku... Já osobně mám na desktopu Visty a na notebooku XPčka... S obojím jsem spokojen tak, jak to mám nastaveno :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
Santas0
Věrný člen
15. 12. 2008   #6
-
0
-

Toto zalezi cisto od teba.
V pripade, ze mas vykonny ntb a paci sa ti Vista, tak Vistu, ak nepaci, tak XP.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.245.64.–
http://psandtner.sk/blog
Earl Cash0
Věrný člen
15. 12. 2008   #7
-
0
-

XP na hrani her a nejake linuxove distro na internet, psani zapisu, programovani,...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Grungy0
Super člen
16. 12. 2008   #8
-
0
-

No samozrejme, že oba sú legálne takže tam problém nie je, skôr ma napadá či tam náhodou nebude problém na mojej toshibe nainštalovať to XPčko keď tam predtým bola Vista, lebo jeden známy s tým mal takýto problém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 158.193.98.–
Prvý náznak hlúposti, je pocit geniality.
mephi0
Expert
16. 12. 2008   #9
-
0
-

ja pouzivam vistu, nie je problem s ovladacmi, vsetko ta vista doinstaluje alebo uz ma. Naco je linux to neviem ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.232.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
9. 2. 2009   #10
-
0
-

pokud si s vistou vychazel predtim tak bych dal vistu. jestli ne tak xp. Ja mam na notu Vistu Linux a Linux(ne to neni preklep)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
silent0
Stálý člen
9. 2. 2009   #11
-
0
-

jestli nehraješ hry tak Linux

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.182.248.–
C#
Ace McIntosh0
Super člen
9. 2. 2009   #12
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
dannyk0
Věrný člen
9. 2. 2009   #13
-
0
-

Ja sem jednoznacne pro Vistu.,ale mam i XP.Vistu mam jako main system pro develop a normlani praci a na XP mam jen hry.Nic vic.
Linux bezi na multibootu bez problemu (odzkouseno Ubuntu 8.10)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
anonim
~ Anonymní uživatel
25 příspěvků
10. 2. 2009   #14
-
0
-

Zvlastni topic, to ja, kdyz zminim pred mymi znamimy slovo Vista, chteli by mne utlouct. Zvlastni je ze zde neni zadny zavrhovatel Visty.. Je to pekne, jak se vsichny snazte hledet obektivne. :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
Santas0
Věrný člen
10. 2. 2009   #15
-
0
-

ja mam tiez Vistu a Ubuntu (pomaly sa snazim nan prejst, uvidim ako sa podari)

2anonim: takych mam v okoli aj ja, ale vela z nich ani na viste nepracovalo :) . (netvrdim, ze je to naj)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.79.–
http://psandtner.sk/blog
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
15. 2. 2009   #16
-
0
-

To Ace McIntosh : ne nemam vixtu ale mam vistu Express gate tzn splashtop a ubuntu takze vistu, linux a linux

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
yaqwsx+9
Posthunter
15. 2. 2009   #17
-
0
-

To anonim : Já jsme mírně proti Vistě - jádro má dobré, ale UI je špatné úrovni. Vista mi připadá strašně nedodělaná. Třeba u UI jsou odbourané některé prvky, které jsou v XP, ale chybí za ně náhrada - např. tlačítko O úroveň výš.
Za to W7 jsou opravdu velice dobrým OS. Je na nich vidět, že vychází z Vist, ale jsou jakoby dokončené. UI je oproti XP překopané skoro k nepoznání, ale při troše zvyku mnohem lepší než u XP. Dokonce i některé hry na mém starém PC běží o něco rychleji (o 1-2fps) pod W7 než XP...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.64.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Ace McIntosh0
Super člen
15. 2. 2009   #18
-
0
-

To yaqwsx : To zas u mě na W7 bohužel (nebo spíš bohudík :-D) hry jdou o něco pomaleji než na XP (tak o 5 FPS). Nevím proč to tak je, ale asi to bude neodladěnými ovladači. Ty používáš na grafiku ovladače pro Vistu?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Help for vista — založil mio

Vista — založil don_Dominique

Windows Vista — založil Matej Zabsky

Vista+XP -> bootovani — založil ada.acs

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý