Co ste dostali – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Co ste dostali – Offtopic – Fórum – Programujte.comCo ste dostali – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

jadus0
Newbie
1. 1. 2009   #1
-
0
-

tak sem piste co ste letos dostali k jeziskovi.

Tak zacnu ja.
Ja sem dostal notas ASUS M51Va 2,4ghz dvoujadro,
ati radeon 512mb.
hdd 320gb
ram 4gb ddr 2
15,4 palcu monitor
os Widle vista home premium (no trochu sem je musel doladit)

no a pak hadry a office 07.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
1. 1. 2009   #2
-
0
-

To jadus :
1) MSI WIND U100
2) Luxusní kožený křesílko ke kompu :)
3) Oblečení, ponožky, apod. :)

... ale myslím že to na toto fórum nepatří, ale do offtopicu proč ne? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
1. 1. 2009   #3
-
0
-

HTC Touch Pro a oblečení:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Ace McIntosh0
Super člen
1. 1. 2009   #4
-
0
-

Já jsem dostal MSI Wind (jako crAzY^ :-D), pak už jen oblečení a pár jiných maličkostí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
Earl Cash0
Věrný člen
1. 1. 2009   #5
-
0
-

STORAGEBIRD 35EV821 1TB, knizky (kupodivu netechnicke) a pak klasicky obleceni a nejake drobnosti...

predevsim vsak volny cas a moznost oddechnout si od skoly a vsedniho mumraje...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
1. 1. 2009   #6
-
0
-

To Ace McIntosh : První dojem super, akorát mě štve, že se tu nedá koupit s Linuxama, ale už mi tam jede Fedora a zatim snad všechno šlape, takže v poho. Co ty a první dojmy? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Quiark0
Věrný člen
1. 1. 2009   #7
-
0
-

Pro mě bylo největší plus letošních Vánoc to, že jsem měl čas si zapařit Diablo 2 s bráchou :) Věci jsou na nic když člověk nemá čas...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.86.140.–
Ace McIntosh0
Super člen
1. 1. 2009   #8
-
0
-

To crAzY^ : MSI Wind mě taky ihned po vybalení potěšil, když jsem zjistil jak je malý, po zapnutí pak ještě víc, když jsem zjistil jak je tichý a přitom výkonný (v porovnání s mým starým stolním kompem; výkonnější CPU, 2 GB RAM - to je pro mě luxus; jen to není na hry). Osobně mi ani nevadí přibalené Windows XP, protože je taky používám, ale samozřejmě jsem vyzkoušel i Linuxy (v dual bootu) - Ubuntu jede naprosto v pohodě a funguje v něm snad vše, co fungovat má (i BT a Wi-Fi) - teď bych ještě rád vyzkoušel i MacOS :-D. Akorát mě moc nevyhovuje ta relativně krátká výdrž baterie, to je snad to jediné, co bych mohl Windu vytknout (jinak je to naprosto ideální zápisník do školy, na cesty...). Takže suma sumárum - MSI Wind je podle mě super stroj, až na pár drobných mušek:-)

P.S.: Mám takový pocit, že firma Mivvy prodává levně přebrandovaný Wind s předinstalovaným linuxem Ubuntu (http://mivvy.eu/kategorie/osobni-pocitace/mivvy-m310/1), tak jsi mohl sáhnout po tomto;-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.174.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
1. 1. 2009   #9
-
0
-

To Ace McIntosh : já sem si k tomu zrovna objednal 6-ti článkovou baterii :) snad to bude znát. O té verzi od Mivvy vím, ale rozhodl jsem se pro MSI, protože firma Mivvy pole mě nemá takové zkušenost jako MSI. I ta podpora si myslím, že nebude taková jako u MSI. Ale nevadí mi to. Licence na WinXP se hodí vždy :) (no vždy ne, ale občas přece :D)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
1. 1. 2009   #10
-
0
-

nejaky drobny, par veci a parfemu...
:)

ale zadna skoda.. vse co sem chtel sem si koupil sam v prubehu roku... :D
(asix presto, nepajka, hromady soucastek, regulovanej zdroj, merkur, 100mW laser, 2,5" 500GB disk, auto, klavesy s dynamikou uhozu, 20W + 10W LED, akcelerometr, .... )

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
yaqwsx+9
Posthunter
1. 1. 2009   #11
-
0
-

Já prakticky nic nechtěl... Ale byl na mě vyvíjen tlak ať něco řeknu. Tak jsem si řekl o jenom o PDA a nakonec z toho byly ponožky a spousta ani nevím jak se to jmenuje, nazvu to "takovýto voňavý" a PDA.
A sám jsem si nadělil ozubený kolečka do RC auta. A předevčírem knížku Programujeme mikrokontroléry PIC.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.116.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
pawlik0
Grafoman
1. 1. 2009   #12
-
0
-

NB Eee PC 1000HD :smile19:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
1. 1. 2009   #13
-
0
-

To pawlik : pak dej vedet jak je stabilni... premejslel sem ze bych si udelal nizkoprikonovej serverek jen pro sebe :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
2. 1. 2009   #14
-
0
-

Já jen žasnu...že té informatiky nemáte už dost.
Dostal jsem hezký výlet na Moravu, peníze, takového roztomilého plyšáčka (kachnička) xP , čaj, energetický nápoj (jsem koukal a docela silný, jen abych to s ním nepřehnal xD ), drogeristika, oblečení, nabíjecí baterie a pár foteček od kamarádek xP
Snad jsem na nic nezapomněl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.156.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Quiark0
Věrný člen
2. 1. 2009   #15
-
0
-

survik1 napsal:
pár foteček od kamarádek xP



wooooooow :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.86.140.–
Jasper0
Věrný člen
2. 1. 2009   #16
-
0
-

Knihy (Dexter v temnotách, Román pro muže), kalhoty, mikina, kosmetika...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
2. 1. 2009   #17
-
0
-

Stephen King - Ostrov Duma Key

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.178.69.–
Andriel0
Stálý člen
2. 1. 2009   #18
-
0
-

Hehe, já dostal knihy (C#Programujeme Profesionálně 2005, ASP.NET 2.0 a C#profesionálně a MS Windows presentation foundation) a HP2133 :-)) Winda bych nechtěl, protože zastává tu samou práci, jako Asus Eee 1000H (naprosto totožné vnitřnosti až na pár odlišností, třeba menší disk, či baterie), dokonce stojí podobné peníze, ale rozdíl je v tom, že Eee1000 vydrží 7 hodin a Wind asi 2-3... No já jsem chtěl netbook do postele na psaní, proto 2133 Mini note :-))

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
2. 1. 2009   #19
-
0
-

To Andriel : de o to jakou si koupíš baterii :) už mám objednanou 6-ti článkovou, tak doufám že to 4 hodiny zvládne... (Wind)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Andriel0
Stálý člen
2. 1. 2009   #20
-
0
-

Ne, jde o to, že Wind s baterií se nevyplatí a právě proto jsem řekl, že bych Winda nechtěl :-). Jde o to, že u "tisícovky" (Asus 1000) není problém dosáhnout 6-7 hodin už s baterkou, která je v tom, ale u Windu ji musíš dokupovat, čímž vzrůstá cena a jestli nebyl Wind kupován někde levně pod cenou, pak se nevyplatí, protože za stejnou, nebo podobnou cenu, za kterou koupíš Winda bez baterky koupíš taky Eee1000H, které, jak říkám, je téměř identické, o to jde :-). O netbooky se zajímám už drahnou chvíli a mám tady doma Eee 701 :-) Mno a teď taky toho krasavce jménem 2133 Mini note :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
2. 1. 2009   #21
-
0
-

To Andriel : jj, to máš asi pravdu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Andriel0
Stálý člen
2. 1. 2009   #22
-
0
-

Mno já jsem o Windowi uvažoval, když jsem se rozhodoval, jestli koupit 701, ale to jsem nečekal, že se k nám dostane až za tak dlouhou dobu :-). Ale když to byl dárek k Vánocům, hádám, že je ti to asi jedno ;-) Každopádně ať slouží dobře a dlouho ;-) Jo a jeden malý poznatek. Když budeš doma, vyjmi baterii a nech netbook jen v nabíječce... Tyhle baterie u netbooků mají menší životnost a velmi rychle se u nich snižuje kapacita

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
2. 1. 2009   #23
-
0
-

To Andriel : jj díky. Taky ať slouží :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
2. 1. 2009   #24
-
0
-

To Jasper :
To Kobi :
Juchů, tak tu alespoň nejsem sám z redakce, kdo se raduje i z ne-elektronických předmětů x)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.156.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
2. 1. 2009   #25
-
0
-

To survik1 : Já dostal naprosto fantasticky lyže, taky se z nich raduju :-D. A plyšáka Ijáčka z medvídka Pů, to byl takovej ten strašně depresivní osel, z toho mám taky radost. Jinak jsem si koupil HDD. Ale nějaký elektronický dáreček by rozhodně nebyl k zahození :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
2. 1. 2009   #26
-
0
-

To Garret Raziel : Taky bych se měl začít učit lyžovat, bylo by na čase xD Plyšáka máš od nějaké slečny, nebo od rodičů? :smile4:

Edit: Nějak nefunguje :\smile4:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.156.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
2. 1. 2009   #27
-
0
-

Tak já jsem vánoce slavil v podstatě od začátku listopadu až do do konce prosince. Koupil jsem si foťák, ipod nano, Nike+Ipod a obecně jsem celkem dost utrácel. Pod stromečkem mě toho tedy moc nečekalo. Dostal jsem dvě knížky, 72 plechovek mountain dew, šachy a hru na Wii Monopoly...

Největší radost mám z Nike+Ipod (http://www.apple.com/ipod/nike/run.html). Už předtím jsem běhal skoro každej den, ale s touhle věcičkou vím, kolik jsem toho uběhl a jak rychle a díky tomu mám větší motivaci. Poslední měsíc běhám tak 10-12 kiláku skoro každej den o průměrné rychlosti 5min/km). Rozhodně doporučuji!

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
3. 1. 2009   #28
-
0
-

To Blujacker : Kde se dá tahle věcička koupit a kolik v čr stojí, resp. se to prodává zvlášť?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
3. 1. 2009   #29
-
0
-

To Kobi : Já nevím, kde by se to dalo v ČR sehnat. Tady v USA jsou Apple store, kde se dá sehnat všechno co souvisí s Apple. Něco takovýho bude pravděpodobně i v čr.
Stálo to 29.99$, takže to není zas tak drahý (je v tom ten chip, co se dává do boty + přijímač, který zapojíš do Ipoda). A po týdnu užívání jsem si koupil ty Nike boty se speciálním úložištěm pro ten chip za 80$. Drahý, ale nový boty jsem stejně potřeboval.

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Jasper0
Věrný člen
3. 1. 2009   #30
-
0
-

To survik1 : Já IT dárek na vánoce nedostal už tak 5 let :D Není třeba, vše co potřebuju, už mám. PC (to obměním jednou za pár let), mobil (ten obměním až odejde), dále už využívám jen MP3 player, který taky dobře slouží. Notebook nepotřebuju, snad by se mi hodil ještě X360, ale ten až mi zastará PC :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
5. 1. 2009   #31
-
0
-

To survik1 : Kdybych' dostal plyšáka od rodičů, připadal bych si hodně divně :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
6. 1. 2009   #32
-
0
-

no já krom klasiky (oblečení) dostal i makroblesk od Fomei DRF 14 (žádná namakaná věcička, ale svou práci zvládne)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.111.99.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

Podobná vlákna

Ako ste zacinali? — založil myth

Čo ste zatiaľ vyrobili? — založil Durovic

Connect — založil ujcok

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý