Asus m51Va – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Asus m51Va – Offtopic – Fórum – Programujte.comAsus m51Va – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
4. 2. 2009   #1
-
0
-

jak mozna nekteri vite mam k vanocum noveho ntb. Problem mam ze se mi obcas vysune samo od sebe mechanika. Nic nedelam a sama se vysune. A taky mam krivy pravy roh trosicku ve vzduchu. Jako problemy tohoto typu me osobne nevadi ale jen se chci zeptat jestli ma nekdo podobny problem a jak ho vyresil??

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
tmi0
Věrný člen
4. 2. 2009   #2
-
0
-

To jadus. : no kdyz se mi vysune mechanika tak ji vetsinou zasunu:)... ja mam podobny ntb, Asus m51s, ale ani jeden z techto problemu nemam. jaky mas op. system? zkousel jsi jestli se to deje nezavisle na systemu? pokud ano, tak bych ti asi doporucil reklamaci (pokud se mechanika otevira casteji) - zbezne jsem googlil a jediny bug souvisejici s asusem jsem zahlednul neco s acpi (ale ani s tim jsem se u sebe nesetkal)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.226.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
4. 2. 2009   #3
-
0
-

no dela to i na linuxu Slaxu takze je to podle me v hw ty mechaniky. ale me to nevadi. kdyz s vysune tak ji zasunu. prinejhorsim si necham poslat od Dellu novou (proc od dellu??Protoze s jejich tb mechanikama sem spokojenej)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Prodám Notebook(ASUS) — založil Curo

Bridge na ASUS WL-520GC — založil koudis

Instalace XP - Asus eee — založil Andriel

RAM v Asus X51R — založil durmitor

Prodám notebook ASUS (AMD E) — založil Matěj Andrle

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý