Skola – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Skola – Offtopic – Fórum – Programujte.comSkola – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
9. 2. 2009   #1
-
0
-

zdravim. jak vite podavaj se prihlasky na stredni SPšE Ječná a potrebuju se vás zeptat na dve veci.
1)Máte nekdo zkusenosti nebo primo chodite na tuhle školu
2)kdo z vás tam jde??

jen tak orientačne se ptám

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
D-Fox0
Stálý člen
11. 2. 2009   #2
-
0
-

V devitce(pred 5 rokama) jsem se rozhodoval mezi touhle skolou a "SPŠE, V Úžlabině 320, Praha 10". Nevim proc, ale vzpominam si ze se v ty dobe rikalo ze Jecna je skola "nic moc". Ja osobne jsem si vybral "uzlabinu" a nelituju toho.

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.245.79.–
Spectator0
Věrný člen
11. 2. 2009   #3
-
0
-

uzlabina je fajnova skola. Vsichni co odtamtud znam jsou OK

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.112.–
. . .
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
12. 2. 2009   #4
-
0
-

uzlabinu sem taky vybiral. Problem je muj zdravotni stav (12 operaci zazivaciho traktu, ledvin a stítné žlázy). Na uzlabine mi rekli ze me nechtej kvuli totuto stavu. Na jecne maj nekolik podobne handicepovanejch a tak je to idealni.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
don_Dominique0
Super člen
12. 2. 2009   #5
-
0
-

To D-Fox : Tak to tě zdravím kolego ze žlabu" :-D Letos tuhle školu (doufam) opouštím a taky nelituji toho že sem se rozhodl jít zrovna sem, až na věčný problém s jednou nejmenovanou profesorkou je vše ok ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.148.–
D-Fox0
Stálý člen
12. 2. 2009   #6
-
0
-

To don_Dominique : Nema nahodou tak nejmenovana profesorka inicialy LS? :P.. jinak na jakym jsi oboru.. Nemas nahodou informacni technologie s Kazsturou? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.245.79.–
don_Dominique0
Super člen
13. 2. 2009   #7
-
0
-

To D-Fox : Uhodl jsi naprosto vše. I profesoku i mj obor i profesora :-D S LS mám problémy velice osobní a to tak hluboké, že až budu držet v ruce maturitní vysvědčení tak za ní pudu do hodiny a přede všema jí všechno od plic řeknu :-D a Kazstura je borec, Jeho hlášky nemaj chybu :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.13.98.–
nemiQue
~ Anonymní uživatel
35 příspěvků
13. 2. 2009   #8
-
0
-

Jedině na Ječnou holubi zapráskaný :smile3:

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.208.100.–
Andriel0
Stálý člen
14. 2. 2009   #9
-
0
-

Předem se omlouvám, vím, že to sem příliš nepatří, ale nechtěl jsem zakládat nový topic o škole, když už tu jeden je. Mám jen jednu otázku, neví někdo, jestli je někde v Ústeckém kraji vysoká škola zaměřená na programování? Momentálně studuju Resslovku, což je jedna z nejtěžších středních v Ústí, tak snad by neměl být problém se znalostmi :-) Jen ještě nějakou najít

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
tmi0
Věrný člen
14. 2. 2009   #10
-
0
-

To Andriel : pojd na matfyz, Usti je o nicem

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.226.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Andriel0
Stálý člen
14. 2. 2009   #11
-
0
-

To tmi : Kdybych mohl jít do Prahy, neptám se na to, jestli je v Ústí nějaká výška...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
tmi0
Věrný člen
14. 2. 2009   #12
-
0
-

To Andriel : myslim ze z tve otazky neplynulo, ze nemuzes jit do Prahy... ale to nevadi, stejne pojd na matfyz! zadny duvod neni dosti padny aby ti zabranil jit na matfyz! ale kdyz jsme u toho, tak jsem nalezl trebas tento purkynovic institut v usti http://sci.ujep.cz/index.php?stranka=2--kolo-bakalarske-obory-prehled-oteviranych-oboru, kde se jakasi informatika vyskytuje. tusim, ze googlit jsi asi zkousel a pidis se spise po osobnich zkusenostech - odpovedi ti budiz absence nejakych odpovedi...

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.226.226.–
ksp.mff.cuni.cz -- doporučuje 5 z 0 přetečených bufferů!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

C++ škola — založil RybaRak-WM

IT skola — založil Denny

Vysoka skola — založil Cross

Škola a programování — založil kocourOggy

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý