Vyznačení prvků tabulky – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vyznačení prvků tabulky – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.comVyznačení prvků tabulky – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.com

 

Koja
~ Anonymní uživatel
37 příspěvků
18. 2. 2009   #1
-
0
-

Zdravím :)

potřeboval bych trochu pomoct s JS ..

Mám tabulku (např. k vidění zde -> http://zafl.ic.cz/koja/ ) a potřebuju následující věc .. potřebuju funkci, která, když kliknu na nějaké číslo v tabulce, projede tabulku a podtrhne mi všechny násobky toho čísla.

Takže např. když kliknu na 15, tak mi podtrhne 15, 30, 45, 60, 75, 90.

Nevíte někdo, jak na to? :/

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.183.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
18. 2. 2009   #2
-
0
-

Pokud bys měl ty čísla v <td>, tak bych použil var neco = getElementByTagName(td).innerHTML; to dal asi do cyklu a pak všechna ta čísla modoval zadaným číslem a kde by vyšlo 0, tak bych zvýraznil třeba změnou stylu. Nezkoušel jsem to, je to jen nápad...půjde to asi i elegnatněji řešit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Koja
~ Anonymní uživatel
37 příspěvků
18. 2. 2009   #3
-
0
-

Jo, už sem na to přišel, chvilu sem nad tím dumal, takže už to valí .. viz web:)

Akorát zatím to mám pouze, že to mění barvu (.style.color="barva";), protože mi to nechce vzít .(style.text-decoration="underline";) a potrhnout mi to .. neví někdo proč?:/

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.183.–
Koja
~ Anonymní uživatel
37 příspěvků
18. 2. 2009   #4
-
0
-

Vyřešeno, díky za snahu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.183.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 15 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý