Pomoc - nezobrazují se mi .png v IE7 – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pomoc - nezobrazují se mi .png v IE7 – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comPomoc - nezobrazují se mi .png v IE7 – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Jenda
~ Anonymní uživatel
18 příspěvků
22. 2. 2009   #1
-
0
-

Zdravím všechny webaře. Rozjel jsem malý projektík s webem www.online-superhry.cz, ale narazil jsem na problém se zobrazováním obrázků .png v IE7.

Cesta k obrázkům je určitě správná, neboť ve FF se zobrazují v pořádku.

Můžete mi prosím někdo poradit, co s tím?

Děkuji, budu vděčný.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.139.–
D-Fox0
Stálý člen
22. 2. 2009   #2
-
0
-

Podivej se jestli mas na ftp nahrany obrazky s koncovkou Png, PNG, nebo png. A jestli se shoduji s url zadanou v html(nb css)(nekdy zalezi na nastaveni serveru jestli to schroustne nebo ne). Ale jelikoz se ti to v jednom prohlizeci zobrazuje a v druhym ne, tak to asi nebude ten problem. Vim ze IE nepodporuje pruhledny png.. teda aspon IE6(nejsem si jistej ted jestli je nezobrazi vubec, nebo misto pruhlednyho pozadi zobrazi bilou barvu).. takze tim to asi taky nebude.

No nevim jestli ti teda muj post pomuze :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.245.79.–
Jenda
~ Anonymní uživatel
18 příspěvků
22. 2. 2009   #3
-
0
-

Díky za snahu D-Fox.

Problém je již vyřešen. Skutečně se jednalo o problém s průhledností. Obrázky jsem tvořil v Corel Photo Paint 11 a při ukládání do .png je třeba zaškrtnout tlačítko "Proložit obrázek". To celý můj problém vyřešilo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.139.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý