Jak začit tvořit web – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jak začit tvořit web – Offtopic – Fórum – Programujte.comJak začit tvořit web – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Mark.580
Duch
28. 8. 2006   #1
-
0
-

?ao, potřeboval bych poradit, chci se postupn? nau?it tvo?it web ale nevim jak za??t,zaj?ma m? co je pro za??tek asi nejlep?? a postupn? te??? a t??, kdy?tak mi sem ho?te n?jak? n?vody:)

D?ky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Alan0
Věrný člen
28. 8. 2006   #2
-
0
-

Tak za?ni s (x)HTML, pak se nau? CSS, pak JavaScript, a pak se nau? d?lat dynamick? WWW pomoc? ASP.NET nebo PHP. Nejlep?? kurzy najde? na ?http://www.jakpsatweb.cz(Douf?m ?e m? za ten link lekto?i html neukamenujou?:))?)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Mark.580
Duch
28. 8. 2006   #3
-
0
-

díky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tom0
Stálý člen
28. 8. 2006   #4
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tom0
Stálý člen
28. 8. 2006   #5
-
0
-

Al napsal:

Tak začni s (x)HTML, pak se nauč CSS, pak JavaScript a pak se nauč dělat dynamické WWW pomocí ASP.NET nebo PHP. Nejlepší kurzy najde? na http://www.jakpsatweb.cz (Doufám, že mě za ten link lektoři HTML neukamenují :))



Tady máš poradit a ne bát se banů :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Alan0
Věrný člen
28. 8. 2006   #6
-
0
-

Já se nebojím banu, já se bojím, že mi rozbijou držku :D :))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
28. 8. 2006   #7
-
0
-

Nejlepsi co muzes udelat je koupit si nejakou knizku o zakladech (X)HTML, nejlepe s priklady pribalenymi na CD (nebo nekde taky dostanes odkaz k jejich stazeni z netu). Z knizek se proste programovani uci mho prece jenom nejlip.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
František Sabovčik0
Návštěvník
28. 8. 2006   #8
-
0
-

No a ještě jedna podstatná věc - tvořit, tvořit a tvořit. Při sebelepším učení první stránka stejně většinou stojí za nic. :sport:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
uzanto de Esperanto
mi toki pi toki pona
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Jak začít s c — založil bohetik

Jak začít? — založil

Jak začít — založil bohetik

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý