C# a PPC? – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

C# a PPC? – .NET – Fórum – Programujte.comC# a PPC? – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Andriel0
Stálý člen
1. 3. 2009   #1
-
0
-

Zdravím,

vlastním jedno starší PPC (Acer N50, má to ještě WM2003Se) a rád bych do něj zkusil naprogramovat nějaké své aplikace. Vím, že pro Windows Mobile je nějaká verze .NET frameworku, ovšem nenarazil jsem na prostředí, či dokumentaci, jak na to. Jediné, co jsem vyhledal byl nějaký eMbled Tools 3.0, což bylo ale pro C++. Nemá s tím někdo zkušenosti?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
1. 3. 2009   #2
-
0
-

Hehe, Acer N50 jsem kdysi měl :smile1:

Potřebuješ SDK pro WM2003SE, to ti do Visual Studia přidá možnost vytvořit projekt pro WM2003SE, ideálně si můžeš ještě stáhnout obraz toho systému, abys mohl aplikace testovat v emulátoru na počítači a nemusel to pokaždé kopírovat do PDA.

Ovšem je tady háček, to SDK se mi nepodařilo najít :-) Zkusil jsem i googlovat, ale odkazy už jsou neaktivní, jediné co jsem našel, bylo SDK pro WM2003 Smartphone, tedy zařízení bez dotykové obrazovky. Třeba se ti to podaří, ale bude to asi chvíli trvat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Andriel0
Stálý člen
2. 3. 2009   #3
-
0
-

Hmm, také jsem jej nenašel, pouze odkazy, které byly mrtvé. Inu, hádám, že SDK pro PDA s WM2003 už asi neseženu. Nu což, děkuji za radu, až budu mít novější PDA, aspoň vím, co hledat :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
predator
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
7. 3. 2009   #4
-
0
-

Ak xces napis mi na ICQ-391520429 a to SDK ti poslem spolu s .NET Compact Framework pre PPC aj pre PC ktory tiez potrebujes ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.115.–
Andriel0
Stálý člen
8. 3. 2009   #5
-
0
-

To predator : mimochodem už jsem ti napsal, čekám jen na tvou autorizaci :-). Viz ICQ tedy :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý