Nabízím tvorbu webovýh stránek – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nabízím tvorbu webovýh stránek – Inzerce – Fórum – Programujte.comNabízím tvorbu webovýh stránek – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Hitman
~ Anonymní uživatel
5 příspěvků
13. 3. 2009   #1
-
0
-

Nabízím tvorbu kvalitních webových stránek se základní SEO optimalizací. Žádný ceník nemám, weby tvořím individuálně, na ceně se nějak dohodneme.
Pokud máte zájem, kontaktujte mně na kvalitni-weby@seznam.cz.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.30.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
13. 3. 2009   #2
-
0
-

To Hitman : nějaké reference by byly??

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
pawlik0
Grafoman
13. 3. 2009   #3
-
0
-

crAzY^ - podle adresy @seznam a toho, že se ani zatím neregistroval bych počet referencí zrovna nepřeceňoval...
* čistě subjektivní názor, jestli je tak pracovně vytížený, že se registrovat nestihl, omlouvám se:))

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Hitman0
Duch
13. 3. 2009   #4
-
0
-

Pawlik
Kvůli tomu abych uměl dobře kódovat musím mít vlastní doménu? Jednu mám, ale ta se k tvorbě webů příliš nehodí takže jsem využil email u seznamu, který mi prozadím vyhovuje. Reference na emailu pokud máte zájem.
Když vám vadí neregistrovaní uživatelé, zaregistroval jsem se (toto fórum neznám, takže jsem se předtím neregistroval).

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.30.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
13. 3. 2009   #5
-
0
-

To Hitman : pls hod sem link na nějaké tvoje reference... za ty se stydět jako webdesigner nemůžeš...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Hitman0
Duch
13. 3. 2009   #6
-
0
-

CrAzY
To ne, ale je to na jednom projektu, reference jen vaznym zajemcum na emailu. Az budu mit nejake jine, pokud se najde nekdo kdo bude chctit web, tak je sem muzu dat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.30.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
13. 3. 2009   #7
-
0
-

Jak od tebe někdo může chtít web když ani neuvidí co dokážeš???

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
pawlik0
Grafoman
13. 3. 2009   #8
-
0
-

Také mi to připadá zvláštní přístup, bez ceníku, bez ukázek práce.... pokud máš skvělé práce, určitě bys je tady vystavil.
Jinak také je mi zvláštní nabízet práce na fóru, které vidím poprvé, ale to jsem možná zastaralý:)
samozřejmě hodně štěstí, a snad nějakou rybku chytneš:) ale měl bys ukázat, proč design právě od tebe;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Hitman0
Duch
13. 3. 2009   #9
-
0
-

JIstě, vážný zájemce se na emailu dovzví referecne i cenu za jeho projekt. Upřímě, přesný ceník ti nabídne asi 40% webdesignérů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.30.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
13. 3. 2009   #10
-
0
-

O ceník až tolik nejde.. jde o to, že zákazník má v dnešní době na výběr z šíleného množství webdesignérů, webstudií, apod. ty mezi sebou soupeří právě tím, že ukazují svoje reference... Pochybuju, že někdo bude přemýšlet o někom, kdo ani neukáže veřejně své práce...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Tocimanko0
Grafoman
13. 3. 2009   #11
-
0
-

Ak perfektne ovládaš prestashop, možno by som ťa zamestnal :D Požadujem dokonalú znalosť API smarty, API prestashopu, famózne zvládnutie nakódenia grafiky pre prestashop .... a tak :) Ak máš záujem ozvi sa... Zrovna mám pre teba jednu robotu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
Hitman0
Duch
13. 3. 2009   #12
-
0
-

Tocimanko
Bohužel, právě grafik moc dobrý nejsem, jdnoduchý design v gimpu udělám, složitější mi dělá kamarád, ale photoshop nepoužívám. Jsem spíše kodér a částečně programátor.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.30.–
netman920
Super člen
14. 3. 2009   #13
-
0
-

To Tocimanko :
nezatahuj ich to do tvojich "kseftov" :smile2: :smile18:

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.244.226.–
Tocimanko0
Grafoman
14. 3. 2009   #14
-
0
-

:D Tak aspoň vieme, aké je zloženie ich tímu a kto čo robí... A prípadne aj kvalitu ich práce vieme odhadnúť :)

To Hitman: Keby si s tou prestou vedel robiť, určite by sme sa dohodli. V inom prípade asi nie :D Najnovšie riešim XML import produktov a poviem ti, je to peklo.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
14. 3. 2009   #15
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Tocimanko0
Grafoman
14. 3. 2009   #16
-
0
-

To crAzY^ : Ty vole. Až teraz som si všimol, že ma nepochopil :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
14. 3. 2009   #17
-
0
-

To Tocimanko : :D:D:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý