ATI Radeon 4350 – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

ATI Radeon 4350 – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comATI Radeon 4350 – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

Miro17010
Stálý člen
14. 3. 2009   #1
-
0
-

v kde 4.1, ked naistalujem ovladace na ati(original z ati.com), tak mi po prihlaseni po par sekundach zamrzne ale myska ide, nepomoze ani obnovenie zaloha xorg.conf ani v restore mode, xfix alebo tak nejako, len reinstall, ale to by mi tak nevadilo hlavne potrebujem si nastavit rozlisenie 1440x900@60hz alebo 1440X900@75hz, no to sa mi iba podarilo pri instalacii aticka(na kde 3.5.1(hardy)).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.47.–
začinajúci programátor v .Net: C# & OpenTK: OpenGL( pouzivam ), OpenAL( zatial nepouzivam ), OpenCL( este som neskusal )
ETNyx0
Newbie
14. 3. 2009   #2
-
0
-

No a nepomohlo by pouzivat novejsi KDE? vzdyt KDE 4.2.1 je konečně považováno na natolik stabilni, že se je zrazeno i do Slackware. Obsahuje opravy chyb atd,... jinak muzes zkusit naopak stahnout starsi verzi ATi ovladacu, osobne sem s ATi 2400 XT nemel problem kdyz jsem zkousel KDE 4.2 s ovladacem ATi 8.9

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.145.–
Miro17010
Stálý člen
14. 3. 2009   #3
-
0
-

uz som presiel na ubuntu 8.10 a ide mi tu vsetko v pohode a nakoniec vyzera lepsie ako kubuntu

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.47.–
začinajúci programátor v .Net: C# & OpenTK: OpenGL( pouzivam ), OpenAL( zatial nepouzivam ), OpenCL( este som neskusal )
Miro17010
Stálý člen
14. 3. 2009   #4
-
0
-

mimochodom som uz asi 10x za 2 tyzdne reinstaloval linux

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.47.–
začinajúci programátor v .Net: C# & OpenTK: OpenGL( pouzivam ), OpenAL( zatial nepouzivam ), OpenCL( este som neskusal )
ETNyx0
Newbie
15. 3. 2009   #5
-
0
-

Mě osobně taky více vyhovuje Gnome, ale to bude spíše zvyk protože KDE 3 sem zavrhl a na Gnome si zvykl a KDE 4 je něco jinýho :-D. Ono to co vypadá lépe tak v základu KDE 4 bych řekl vypada lépe než Gnome (zvášť to v Ubuntu), ale jde o to jak si to kdo předělá. Moje plocha vypada takhle:



Tak to reinstalování to se časem poddá až přijdeš nato co ti a tvýmu železu vyhovuje nejvíc :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.145.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý