Oblíbený a neoblíbený předmět – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Oblíbený a neoblíbený předmět – Offtopic – Fórum – Programujte.comOblíbený a neoblíbený předmět – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

pc_manik0
Stálý člen
19. 3. 2009   #1
-
0
-

Napište každý váš oblíbený školní předmět a také školní předmět,který nenávidíte.Kdo už nejste na škole napište jaký byl váš oblíbený předmět když jste na škole byly.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
pc_manik0
Stálý člen
19. 3. 2009   #2
-
0
-

oblíbené předměty:INFORMATIKA(jasná věc ta je prostě best) pak Angličtina a Matematika.
neoblíbené předměty:Tělocvik(nenávidím hnusný předmět,uplně zbytečný nemusel by být),no a také nenávidím Dějepis a Přírodopis a z češtiny hlavně Literaturu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
Santas0
Věrný člen
19. 3. 2009   #3
-
0
-

a nemozes to pisat do jedneho prispevku? vzdy to musis dat do dvoch.... :smile13:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.79.–
http://psandtner.sk/blog
yaqwsx+9
Posthunter
19. 3. 2009   #4
-
0
-

To Santas : Co by jsi chtěl po PostHunterovi...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.84.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
19. 3. 2009   #5
-
0
-

Nemám rád francouzštinu a deskriptivní geometrii (ale než o předmět jde o averzi na učitele/způsob výuky toho předmětu). A rád mám programování, matematiku a angličtinu (tělocvik mě taky baví, když zrovna učitel nevymýšlí hovadiny :D).

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
19. 3. 2009   #6
-
0
-

To Nefaritus : Já si deskriptivu dal dobrovolně jako kroužek a celkem mě bavila, ale stejně jako u tebe, měl sem rád tu učitelku, což k tomu hodně přispělo.

Informatiku jsem měl i neměl rád. Naše učitelka neuměla rozbalit rar, ale za to se na ni pěkně nadávalo :-) (v rámci mezí). Nenáviděl jsem dějepis, učitelka byla vysazená na letopočty, fuj.

Bavila mě angličtina, protože jsem ji viděl jako užitečný předmět, stejně jako matika. Fyzika mě bavila, když jsem poslouchal učitelku a nemusel se nic učit. Pak už ne :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
pawlik0
Grafoman
19. 3. 2009   #7
-
0
-

IVT (+)
Matametika (+)
Angličtina (+)

Dějepis (Neutral)
Čeština (Neutral)

Zeměpis (-)
Biologie (!-)
Němčina (!-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
19. 3. 2009   #8
-
0
-

(+) IVT
(+) Angličtina
(+) Španělština
(+) Latina

(Neutral) Matika
(Neutral) Fyzika

(-) Biologie
(-) Zeměpis
(-) Dějepis

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
marioff0
Expert
19. 3. 2009   #9
-
0
-

zvlastne ale ja som nemal rad matematiku, aj ked som ju vedel :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
yaqwsx+9
Posthunter
19. 3. 2009   #10
-
0
-

Moje oblíbené předměty (teoreticky):
IVT, Matematika, Fyzika

Moje neoblébené předměty (teoreticky):
Tělocvik, Biologie, Český jazyk (ne, že bych češitnu neměl rád, ale hodiny jsou prostě nudné)

Moje oblíbené předměty (prakticky):
[seznam]Tělocvik (méme bezvadného učitele, kterému je všechno úplně jedno a je sním sranda....)[/seznam]
[seznam]Chemie (máme úžasnou učitelku, která to umí bezvadně vysvětlit a chemie pro mě není problém)[/seznam]
[seznam]Matematika (oblíbený předmět + skvělý vyučující, no, co dodat a navíc v matice vydím využití v životě)[/seznam]
[seznam]Dějepis (Máme opravdovho nadšence - dějepisem a armádou žije (je dobrovolný hasič, voják, pořádá rekonstrukce bitev, šermuje) a umí dějepis dobře podat. Navíc nebuzeruje na letopočtech a děják díky němu ovládám)[/seznam]
[seznam]Kdysi to býval i Zeměpis (učitel na to nešel metodou "Toto se našprtejte", ale snažil se nás donutit logicky přemýšlet a vše si odvozovat, ale teď s jiným učitelem)[/seznam]
[seznam]Němčina (Máme taky bezvadnou učitelku, která dobře učí)[/seznam]

Moje neoblíbené předměty (prakticky):
[seznam]Fyzika (předmět se mi zamlouvá, ale máme hroznou učitelku, která vůbec nemá respekt, fyziku vůbec neumí, jen čte z učebnice. A i kdy se o fyziku zajímám jen tak, tak toho o fyzice vím víc než ona. A její hodiny jsou jak kocovina - bolí z nich hlava a člověk je hrozně dehydratovanej)[/seznam]
[seznam]IVT (co dodat k výuce IVT v českých školách)[/seznam]
[seznam]Občanská výchova a Zeměpis (Tady za to může učitel. Jednak neumí naučit, hodiny jsou nuda a taky se mi prostě nezamlouvá)[/seznam]

Musím říct, že jsem chytil velice dobré učitele (alespoň v předmětech, co mě zajímají a fyzika se vyřeší v kvintě - ta učitelka nemá aprobaci na SŠ) a doufám, že všichni vydrží až do maturity

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.71.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
19. 3. 2009   #11
-
0
-

ja nemel rad anglictinu, cestinu a tak...
ale aspon sem slysel o shode prisudku s podmetem

jinak sem nemel moc skolu rad... neskutecne pomaly tempo... malo ve kterem predmete sem se mohl naucit neco, co sem jeste neznal...

samozrejme se omlouvam za to ze prispivam do diskuze, ktera neni urcena pro chlapy co uz po skole jsou ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.1.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Andriel0
Stálý člen
19. 3. 2009   #12
-
0
-

Oblíbený předmět? Informační a komunikační technologie... Bohužel máme dvouhodinovku týdně, takže nic moc.

Neoblíbený? Inu, sám nevím... Občas mi vadí matika, či fyzika, občas číslicová technika... Záleží, co mi v tu danou chvíli nejde. Když vše chápu, nemám neoblíbený předmět.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
Earl Cash0
Věrný člen
19. 3. 2009   #13
-
0
-

Oblibene: programovani, anglictina, pocitacove site...
Neoblibene: francouzstina, cestina, ucetnictvi, ekonomika, telocvik, vypocetni technika....

Pak mame predmety, ktere mi primo nevadi, ale zalezi na probirane latce... Napr. matematika, ktera me dokaze nadchnout (komplexni cisla, matice atd.), ale zaroven pekne znechutit (cokoliv, kde je potreba rysovat nebo jakkoliv pracovat s telesy)...

jinak sem nemel moc skolu rad... neskutecne pomaly tempo... malo ve kterem predmete sem se mohl naucit neco, co sem jeste neznal...

+1... nejvic je to znat v odbornych predmetech, kdy ucitel vysvetluje latku pouze v oblasti zakladnich pojmu tak, aby se to ti "slabsi" mohli naucit zpameti a nasledne aplikovat... obcas v hodinach programovani zasnu na co jsou schopni se spoluzaci zeptat popripade i napsat...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
dannyk0
Věrný člen
19. 3. 2009   #14
-
0
-

+ programovani atd, zaklady prava, zaklady ekonomiky(meli jsme super ucitele) a par dalsich
- LOGIKA, a momentalne statistika.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
JannBaill0
Návštěvník
19. 3. 2009   #15
-
0
-

Oblíbené předměty:
Informatika: většinou mě baví a pak máme super profesora
Angličtina
Zeměpis: super profesor
Matika: jde mi, a tak mě i baví :))
Španělština

Neoblíbené předměty:
Čeština: nebaví mě a učení se věcí typu příklonky, předklonky, určování typu vedlejších vět mi přijde zbytečné
Biologie: profesorka mi moc nesedla

Zbytek předmětů mě baví, když mi jde...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
Quiark0
Věrný člen
19. 3. 2009   #16
-
0
-

Já jsem třeba neměl moc rád němčinu. A teď se ji musím tak nějak rychle doučit, protože chci jet do německy mluvící země studovat. Taky mě zpočátku nebavilo psaní slohů a gramatika, ale teď se mi to hodilo v předmětu Základy odborného stylu (= odfiltrujeme lidi, kteří by stejně nebyli schopní napsat bakalářku na úrovni) a při jakémkoliv dalším vyjadřování. Tělocvik mi taky tak úplně nevyhovoval, ale časem jsem přišel na to, že je potřeba aspoň trochu cvičit nebo se hýbat, aby se člověku to tělo nerozsypalo.

A ještě vyjádření ke gramatickému rozboru vět (druhy vět a vztahy) - co když pak budete chtít dělat trochu do AI, kam už docela dost zasahuje i zpracování přirozeného jazyka? ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.6.–
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
20. 3. 2009   #17
-
0
-

+ anglictina
Ostatni nestoji zarec z ruznych duvodu, ucitel, zamereni, atp.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.27.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý