000webhost, kdo zná? :) – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

000webhost, kdo zná? :) – Offtopic – Fórum – Programujte.com000webhost, kdo zná? :) – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

pawlik0
Grafoman
23. 3. 2009   #1
-
0
-

I když na programujte.com už nechodím tak často, jak jsem chodíval, tak sem pošlu jeden tip. Nevím, jestli někdo zná freehosting 000webhost.com, ale po dvou měsících používání jsem s ním spokojený. I když jsem nějak nerozjížděl něco velkého, ale zakládám tam subdomény víceméně na test před ostrým provozem, kde dávám přednost českým hostingům. Protože jsem na programujte.com o tom nenašel ani zmínku, tak se vás optám: Jak se vám líbí, jak jste s ním spokojení? Případně jak působí na ty, kteří tam nejsou? Doufám, že jsem někomu dal dobrý tip, který někdy využije. Napsal jsem o tom článek na svém webu:

http://www.wecko.net/clanky/4/130_000webhost-zahranicni-freehosting

Nechci dělat nic jako reklamu, jen mě zajímá, jestli to někdo využívá, případně se od zkušenějších poučit, ostatním dát tip... Protože mě připadá zvláštní, že má tak dobré podmínky a není o tom tady ani slovo :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
JannBaill0
Návštěvník
23. 3. 2009   #2
-
0
-

Nevyužívám, ale asi začnu :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
Earl Cash0
Věrný člen
23. 3. 2009   #3
-
0
-

no vypada to zajimave... nejspis presunu svou pseudo homepage k nim....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
pawlik0
Grafoman
23. 3. 2009   #4
-
0
-

Hlavně mě překvapilo:

PHP5 a MySQL5: allow_url_fopen ON, safe_mode OFF
PHP: Neomezené sockety, curl i mail(), GD knihovna a streamování videí.

proto to je skvělý free testovací hosting, na málo freehostech vypínají safemode...

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Earl Cash0
Věrný člen
23. 3. 2009   #5
-
0
-

To pawlik : me se hlavne libi, ze neobsahuje reklamy a je to anglicky hosting, ktery uz delsi dobu shanim.... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
pawlik0
Grafoman
23. 3. 2009   #6
-
0
-

Tak v komentářích na wecko.net první stížnost, a to na pomalost, tak uvidíme...

A... jeste jeda vec... Ve clanku na W jsem na to zapomnel zamerne, ovsem tady bych jeste k tomu rekl, ze je tady referal system... mam $5 za kazdeho, kdo se zaregistruje pod odkazem na registraci na wecko.net... nedelam to nejak pro penize, referencni odkaz je tam vesmes proto, ze nechci aby ty penize bez uzitku nepropadly... je to na vas, jestli se registrujete pod mym linkem:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
27. 3. 2009   #7
-
0
-

znam, bude to uz rocni zkusenost.
nic moc. na evropu velmi pomala odezva - zvlaste ftp. Stale ho to odpojuje (mozna jde nastavit nejaky autorefresh - nemam cas vymyslet); jinak casto problemy s db. obcas chodi hloupe maily ze pretezuju db sql show databases - pritom to nepouzivam, a je to jenom kvuli tomu, ze obcas lezu do phpmyadmina. Sql tunel se mi nepodarilo rozchodit. Na druhou stranu podporuje htaccess, a plno dalsich veci, ktery se proste jinde zdarma jen tak nenajdou. Podpora je celkem ochotna, ale musi se na ne polopate.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.27.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Kdo mi pomůže — založil Hugo

Kdo mi pomůže — založil Hugo

Kdo mi pomůže — založil Hugo

Kdo zvládne nemožné — založil BoBy

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý