Facebook a programujte !? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Facebook a programujte !? – Offtopic – Fórum – Programujte.comFacebook a programujte !? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Vasek_0010
Stálý člen
1. 4. 2009   #1
-
0
-

Jaký je váš názor na facebook?! Jste tam? :)
PS: Žádnou skupinu "programujte fan" jsem tam nenašel.. ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.60.–
Earl Cash0
Věrný člen
1. 4. 2009   #2
-
0
-

nemam rad facebook ani jemu podobne socialni sluzby... taktez nemam potrebu psat co zrovna mam k veceri, zda mam pravidelnou stolici nebo ze se chystam s prateli na pivko... tim jsem ti asi odpovedel i na druhou otazku co? :))


EDIT: 666, uzivatele s hexakosioihexekontahexafobii nereagujte... :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Quiark0
Věrný člen
1. 4. 2009   #3
-
0
-

No facebook může být fajn věc na udržení kontaktu s lidmi, které člověk nevidí už tak často, bohužel má spoustu nepříjemných vlastností...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.6.–
JannBaill0
Návštěvník
1. 4. 2009   #4
-
0
-

Registrovaný jsem, ale od registrace jsem tam nevkročil :). Tak nějak nevím co je na tom tak strašně úžasného...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.115.–
Bald3rr0
Super člen
1. 4. 2009   #5
-
0
-

Obecně nemám rád podobné služby, zastávám stejný název jako Earl Cash. Nadruhou stranu kloubok dolu před reklamou, kterou musel facebook vynaložit. Tu poklonu sklánim, protože před půl (možná i míň) u nás ve třídě nikdo nevěděl, co je to facebook, k dnešnímu datu bych si tipl, že je tam tak 30/34 lidí.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.67.–
Quiark0
Věrný člen
1. 4. 2009   #6
-
0
-

No tak to právě není, facebook prakticky žádnou reklamu neměl, pomohl mu hlavně lavinový efekt - kamarádi si o něm navzájem řeknou, ti pak řeknou svým kamarádům, ti zase svým kamarádům no a jelikož sociální vztahy tvoří spojitý graf přes celou Zemi, brzo bude mít fb několik miliard uživatelů :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.6.–
pawlik0
Grafoman
1. 4. 2009   #7
-
0
-

Facebook mi připadá jako věc, která zobe všechen zbývající čas, kterého ani nyní nemám dost na to, abych tam byl aktivní vícekrát než jednou denně. Jinak by to nemuselo být až tak špatné, popřemýšlím, ale nemám skoro čas udržovat ani vlastní blog * wecko.net.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Balaam0
Návštěvník
2. 4. 2009   #8
-
0
-

To Earl Cash : +1... Nemám rád Facebook...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
The lesbians next door bought me a rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
2. 4. 2009   #9
-
0
-

zni to jako misto, kam lidi davaj informace, ktere nikoho ani nezajimaji...
teda krom uchylu a zlodeju ze stejneho mesta :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.94.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Jasper0
Věrný člen
2. 4. 2009   #10
-
0
-

Facebook je vpoho. Ale ty dementní statusy typu "Vařím si brambory na oběd" taky nemusím. Nevím koho takové bullshity zajímají... Jinak to je dobré být v kontaktu s lidmi, se kterýma se osobně setkat nemůžeš...

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.196.213.–
2. 4. 2009   #11
-
0
-

Měl jsem ho tak rok, před nedávnem jsem ho zrušil (mimochodem, když už nic, zkuste si vytvořit účet, přidat pár přátel a pak ho zrušit. Jak facebook útočí na city, to snad ani není hezky).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Facebook — založil homelin

Like facebook — založil jávíte

Facebook — založil xeonikx

Facebook — založil lucky1

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý