Red Dwarf - 9. serie – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Red Dwarf - 9. serie – Offtopic – Fórum – Programujte.comRed Dwarf - 9. serie – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

D-Fox0
Stálý člen
11. 4. 2009   #1
-
0
-

Tak vcera byl odvysilan novy dil devate rady Cerveneho Trpaslika(dneska vyjde dalsi).. rozhodl jsem se, ze se na nej nepodivam, dokud nevyjdou titulky. Takze kdyby na ne nekdo narazil.... Doufam ze se tady nerozjede warez s linkama na rapid :).. Tohle tema sem zalozil jen kvuli postrehum ohledne novych dilu. Ja teda zatim vim jen, ze se pribeh bude odehravat na zemi a ze pribude nova postava zenskeho hologramu :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.112.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
11. 4. 2009   #2
-
0
-

Jéé, já na to úplně zapomněl... hned se jdu dívat:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Balaam0
Návštěvník
11. 4. 2009   #3
-
0
-

Suché. Chybí mi tam smích na pozadí. Nevím, jestli to tak bylo i dřív, ale teď mě silně irituje styl řeči kocoura (ala americký "gangsta nigga") a Rimmera (ala rodilý angličan). Vtipy zajímavé, ale na původního RD to rozhodně nemá. Ohromná škoda, že se z RD stal lehce nadprůměrný seriál.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
The lesbians next door bought me a rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
11. 4. 2009   #4
-
0
-

To Balaam : Souhlas, zrovna jsem to zkouknul. A scéna ke konci dílu v laboratoři vypadala jak z CSI :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
marioff0
Expert
11. 4. 2009   #5
-
0
-

huráááá huráá konečne.. teraz len keby mi to prelozili do sk.. :smile6:

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.78.44.–
Škoda, že život sa nedá "sejvovať", tak že by som po zlom životnom rozhodnutí mohol začať odznova :([br] Lenivosť je matka pokroku.[br][br] http://cut.sk/ - odstrihni si dlhý link
Nemo_0010
Newbie
12. 4. 2009   #6
-
0
-

Já jsem vskutku spokojen :-)Je to přesně ten červený trpaslík na kterého jsem zvyklý PLUS absence smíchu a digitální efekty na úrovni. Je třeba si uvědomit že o Červeném Trpaslíku se říkalo že český dabing je lepší než originál. To co z tohoto "polotovaru" udělá červeného trpaslíka jak ho známe je právě dabing. Bojím se ale že teď už se nedělá dabing v takové kvalitě jako dřív, zbývá jen doufat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.98.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
12. 4. 2009   #7
-
0
-

Jdu stahovat druhý díl:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
D-Fox0
Stálý člen
12. 4. 2009   #8
-
0
-

No tak ja sem celkem spokojenej(beru to z rezervou.. je to preci jen prvni dil). Po prvnich peti minutach to sice tak dobre nevypadalo, ale od doby kdy se vratil kryton z dovoleny se to vyrazne zlepsilo :)

To Balaam : nerek bych ze kocour mluvi jinak... v originale sem videl RD tak 10x a pripada mi stejnej.

Jinak nevim proc ale ta nova postava mi prisla zatim trochu nevyrazna (trochu mi vadi ten jeji ruskej prizvuk ala postavy hologramů z dilu "Holoship".. doufam ze se ho po case zbavi..:) ).

PS: jsme sice v roce 09 kdy se hodne veci dela pocitacove.. ale robiky bych radeji videl neanimovane :smile10:

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.112.–
Balaam0
Návštěvník
12. 4. 2009   #9
-
0
-

Hlavně ty animace v 9. sérii RD vypadají jak 2-3 roky staré... Technické zpracování je hrozné na to, že je to nový seriál. U starého RD se to dá pochopit vzhledem k době, v jaké byl vytvořen.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
The lesbians next door bought me a rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...
Zuben0
Stálý člen
13. 4. 2009   #10
-
0
-

NO JÁ SI POČKÁM RADŠI I NA ČESKÝ DABING , S NÍM JE TO STEJNAK NEJLEPŠÍ :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.223.–
D-Fox0
Stálý člen
13. 4. 2009   #11
-
0
-

To Zuben : Nerek bych ze cesky dabing je lepsi.. Ja osobne to nerozlisuju... Vetsinou to byva u lidi tak, ze se jim vic libi to zneni, ktere videly jako prvni. I u me to tak obcas je.... Ja videl nejdrive mnohokrat RD v cz dabingu.. pak kdyz sem si to poprve pustil v originale, tak mi to vubec nevadilo.. Ted jsem zvykly na oba a po shlednuti vsech serii to vzdy stridam tak 50/50 :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.49.112.–
Peri92
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
16. 4. 2009   #12
-
0
-

No jako vydel sem vsechny 3 dily Back To Earth a bojim se ze je to jako konec s touto radou, ae osobne doufam ze to tak neni no uvidim jinak mi to prijde dobry ae ten cesky dabing tomu daval smrnc,ae i anglickej je v pohode, no doufam ze bude mit aspon 8 dilu jako predchozi a neco sem slysel o filmu

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.148.–
Zuben0
Stálý člen
19. 4. 2009   #13
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.223.–
Blackhawk
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
19. 4. 2009   #14
-
0
-

To Zuben : Film nebude! Zpátky na zem sou tři epizody(jakoby 11serie) pokud da bbc penize bude se tocit 9 a 10 serie. Jiank film se točit měl ale kvuli financim !

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.103.–
pc_manik0
Stálý člen
20. 4. 2009   #15
-
0
-

Asi to bude znít trochu divně,ale mám dotaz na čem ho dávají?

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
Quiark0
Věrný člen
20. 4. 2009   #16
-
0
-

na rapidshare ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.6.–
Balaam0
Návštěvník
20. 4. 2009   #17
-
0
-

To Quiark : To bylo pěkné :-D... Ale dávají ho i všude jinde, nejen na RS.com :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
The lesbians next door bought me a rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...
Maverik
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
1. 3. 2010   #18
-
0
-

Hele a nadabujou to vůbec někdy? už je to docela dlouho co se natočilly ty prní díly 9. serie, S titulkama me to nepridje tak zabavny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.108.107.–
Spectator0
Věrný člen
16. 3. 2010   #19
-
0
-

To Maverik : taky mi u nějkých seriálů vadí titulky. =)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.47.–
. . .
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
25. 10. 2010   #20
-
0
-

To D-Fox : nevim jetstli to nadabujou ale byl bych rád kdyby se natočily další. Škoda že Red Dwarf Back to earth jsou jenom tři díly :( ale příběh to má dobrý.

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.3.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý