Jaký vybrat board... – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jaký vybrat board... – Offtopic – Fórum – Programujte.comJaký vybrat board... – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

kirnytom0
Duch
5. 9. 2006   #1
-
0
-

Zdrav?m v?echny vespolek. Chci za??t provozovat forum, n?pad je tak geni?ln?, ?e se on?m jist? brzy dozv?te :cigo: :)) Probl?m je v tom, ?e moje znalosti PHP a MySQL jsou natolik chab?, ?e bych slu?n? board nesvedl a hlavn? by byl pln? d?r a nebyl by validn?, co? by mi vadilo hlavn? kv?li vyhled?va??m. Proto se poohl???m po n?jak?m hotov?m boardu, ale jenom takov?m co je pod GNU/GPL a je na vysok? ?rovni, nechci ??dn? polohotov? zmetek abych si je?t? neutrhl ostudu. Kdyby jste mi n?jak? boardy doporu?ili, byl bych v?m zav?z?n :D , zat?m zn?m tak z hlavy phpBB a miniBB, dy?tak jestli by n?kdo to miniBB zhodnotil. O?ek?v?m forum s tak minim?ln? se 100 unik?tn?ch klik? denn? a tak aby na to bylo stav?n? (i na mnohem vy??? z?t??) a taky aby m?lo adminsk? rozhran? na ?rovni phpBB. V?hoda by byla, kdyby bylo lokalizovan?.


d?kuji

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Peter Orosz0
Expert
6. 9. 2006   #2
-
0
-

Odporucam PunBB.
Nic moc graficky - nijako vynimocne, ale velmi rychle, jednoduche, funkcne, pohotove. A HLAVNE nema take neskutocne mnozstvo buggov ako PhpBB. No a je ohromne mala pravdepodobnost, ze ti ho "dobry ludia" hacknu, kdezto pri PhpBB to pre nich neni ziadny problem, dokonca sa programy zostrojene pre takuto cinnost daju volne stiahnut z netu.

A pri obrovskych zatiaz pracuje ovela rychlejsie ako PhpBB

Inak k tej grafike ... ona neni skareda (ako ma napr. Phorum, teda ze je taka...divna), ona len neni bohvieako zlozita.
Ale ved si na nete pozri ich stranku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
A ja som si myslel, že sa rozídeme v dobrom...
6. 9. 2006   #3
-
0
-

Nejlepsi forum je vBulletin (www.vbulletin.org), ale pokud ho chces legalne, tak stoji $160.00 :ehm:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
kirnytom0
Duch
7. 9. 2006   #4
-
0
-

díky, mám teď málo času, zeptám se jenom krátce. Zajímalo by mě více informací o těch dírách v phpBB, jak to všecko je. Vbuletin bych si i možná koupil, ale chci tam dělat i nějaký úpravy v kódu a tohle by se vbuletinu asi nelíbylo. Zajímalo by mě teda, jak je to s těma bugama v phpBB. díky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
7. 9. 2006   #5
-
0
-

Pro Vbulettin se daji vytvaret pluginy, ktere by mely suplovat prave tyhle upravy kodu. Rozsireni navic nexistuji spousty, i komercnich.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Jaký router vybrat? — založil ingiraxo

Jaký si vybrat notebook? — založil Anonym

Jaký 'GUI Toolkit' si vybrat? — založil PyJinnekh

Co si vybrat — založil jirka

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý