Vadný pixel – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vadný pixel – Offtopic – Fórum – Programujte.comVadný pixel – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

6. 9. 2006   #1
-
0
-

V CZC jsem si koupil novy LCD monitor Hyundai. Je fajn, ale je na nem zeleny vadny pixel. je nejaka moznost jak se toho pixelu zbavit? Reklamovat ten monitor nemuzu, protoze je ten pixel jen jeden (a oni to berou az od tri pixelu), ale pry jim ho muzu vratit bez udani duvodu a zadat vraceni penez. Je to pravda?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Ján Varhol0
Newbie
6. 9. 2006   #2
-
0
-

Mno, monitor nekupujem, pokia? si ho nenech?m v predajni odsk??a? a otestova? na vadn? pixely ;)

Inak, ak je v?etko ok, tak je to na obchode, ako sa rozhodne. Pod?a m?a nem? d?vod, no niektor? s? tak? mil?, ?e to vezm?...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://www.varhol.sk/
6. 9. 2006   #3
-
0
-

jan.varhol napsal:

Mno, monitor nekupujem, pokial si ho nenechám v predajni odskúšať a otestovať na vadné pixely ;)



Ja bych si ho samozrejme predvest nechal, ale ja jsem si ho nekupoval ja, takze na tohle je krapet pozde. bohuzel na webu CZC vyslovne pisou, ze reklamace s mezne nez tremi pixely neberou. Ale...pry tu je ta moznost ho do urcite doby vratit bez udani duvodu...jde to tedy? Ze pry to garantuje EU...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Alan0
Věrný člen
6. 9. 2006   #4
-
0
-

jj, myslim ze to je 14 dni od koupeni..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
6. 9. 2006   #5
-
0
-

doufam... :))

btw, v cem tkvi vyhoda DVI pripojeni? jen ze jsem k tomu monitoru nedostal DVI kabel, tak by me zajimalo, jestli tim o neco prichazim :sport:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Ján Varhol0
Newbie
7. 9. 2006   #6
-
0
-

DVI je digitálny výstup. Žiadne rušenie signálu magnetmi a pod.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
http://www.varhol.sk/
Martin Morawiec0
Stálý člen
9. 9. 2006   #7
-
0
-

jan.varhol napsal:

DVI je digitálny výstup. Žiadne rušenie signálu magnetmi a pod.


A je tenčí a hezčí :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jiří Chytil0
Věrný člen
11. 9. 2006   #8
-
0
-

No a hlavn? v?stup grafik? karty je digit?ln? (p?ev?d? se na analogov? do D-sub pro norm?ln? monitory, a lcd si ho p?vede zp?t na Digit?ln? (tj dva zbyte?n? p?edovy proto je tu DVI a ni se nep?ev?d? pomoc? tu??m Ramdac?. A ano tu??m spr?vn? u? sem si to i na?el (na ?iv?):

Mikro?ipov? sada (?ipset) um?st?n? na grafick? kart?, kter? konvertuje digit?ln? informace t?kaj?c? se obrazu na analogov? sign?l, kter? je schopen monitor p?ebrat a pou??t k zobrazen?. Je technicky vytvo?en jako t?i paraleln? ?azen? digit?ln?-analogov? (DAC) konvertory. Rychlost ?ipu RAMDAC nejv?ce ovliv?uje kvalitu zobrazen?, tj. frekvenci p?ekreslov?n? obrazu p?i dan?m rozli?en?. ?ipy RAMDAC dnes vyr?b? nej?ast?ji firma IBM.

Tohle tam tdy b?t nemus? a n?dhern? digit?ln? sign?l jde p??mo do LCD?ka :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
Václav Žitek0
Návštěvník
12. 9. 2006   #9
-
0
-

hmm, ja mam na monitoru taky 1 vadnej pixel :(( Ale vůbec to tam nevadí, ptž si ho nikdy nevšimnu:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tom0
Stálý člen
12. 9. 2006   #10
-
0
-

můj monitor ve škole má 3 vadný pixely, ale nevadí mi to.... :pc: splívají mi totiž s modrým pozadím :ok: :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
12. 9. 2006   #11
-
0
-

Me sviti zelene v levem spodnim rohu, tak na polovine cesty do prostred obrazovky a je videt opravdu hodne. No co, zitre jim to jedem hodit na hlavu :))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý