Vedátor.net - zhodnotenie webu, prístupnosť, použiteľnosť, SEO – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vedátor.net - zhodnotenie webu, prístupnosť, použiteľnosť, SEO – Offtopic – Fórum – Programujte.comVedátor.net - zhodnotenie webu, prístupnosť, použiteľnosť, SEO – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
25. 4. 2009   #1
-
0
-

Ahoj.

Dokončil som zopár záverečných úprav a myslím, že by mohlo byť už všetko okej. Predtým, než sa zameriam na obsah sa chcem spýtať vás, čo by ste na webe zmenili, zlepšili, pridali, aby mal povedzme taký bežný návštevník/stály čitateľ väčší komfort pri používaní serveru. Viac očí viac vidí (česť výnimkám), budem vďačný za akúkoľvek kritiku. Keď bude web hotový po technickej stránke, môžem sa zamerať na obsahovú (ako ste si možno niektorí všimli, pred časom som zháňal redaktorov, zopár dobrovoľníkov sa našlo, za čo im veľmi ďakujem, no voľné miesta stále mám :).

Url serveru Vedátor.net: http://vedator.net

Ďakujem vám za inšpiráciu a nové myšlienky!

EDIT: Hm, menší problém so zobrazovaním grafiky opravený. Web znovu plne funkčný.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.89.56.–
Lordest0
Super člen
25. 4. 2009   #2
-
0
-

urcite by som pri pridani komentaru pridal nejaky antispam pretoze to tam budes mat zachvilu pospamovane botmi ;)
inak sa mi to paci.. paradny design..

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.98.161.–
hrach
~ Redaktor
+1
Boss
26. 4. 2009   #3
-
0
-

chybi mi logo, prihlasovaci box nahore mi do toho moc nezapada, jeste by to chtelo trosku vychytat. samozrejme treba redaktory a kupy clanku. na homepage by to chtelo jeste videt autora. udelal bych vetsi mezeru mezi obahem a pravym sloupcem. jinak ta hlavicka je vyslovene nedodelana - chce to to logo a jeste trochu doupravovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.27.–
http://jan.skrasek.com@hrachcz – webdeveloper
Yety0
Stálý člen
11. 5. 2009   #4
-
0
-

Já jsem kdysi pracoval na podobném projektu a vím, že kromě po vědecké stránce správném a poutavém obsahu je důležitá i grafická stránka. Tzn. logo a pod. Dále není špatné mít u toho i diskuzní fórum.

Díky phpbB to už dnes není, takový problém (já ho tenkrát s kamarádem programoval v PHP a začínali jsme s čistým notepadem :) ).

Přeju hodně trpělivosti a elánu do další práce a

PS: Zatím to nevypadá špatně a když nepolevíš a budeš na tom dělat, tak z toho bude špičková záležitost.

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.49.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Yety0
Stálý člen
11. 5. 2009   #5
-
0
-

PS : Změň si avatar, tohle není programátorský styl :smile1: :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.113.49.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý