Problém s SMTP serverem – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Problém s SMTP serverem – Offtopic – Fórum – Programujte.comProblém s SMTP serverem – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Zdeněk Lehocký
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
10. 9. 2006   #1
-
0
-

Zdravím,

ať použiju jakýkoliv e-mailový klient, nikdy mi nejde odesílat pošta přes SMTP server na seznamu (smtp.seznam.cz), přitom POP3 funguje normálně. Všechna nastavení mám dobře, opravdu, VŠECHNA. Nechápu, proč to nejde. Tento problém mám už docela dlouho. Pořádně mi e-mailový klient nejde tak rok. Možná i víc. Věděli byste mi někdo poradit, přápadně říct, kde by mohla být chyba? Mým zaslat, co mi to píše?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
* Šéfkorektor *
DeaLer+2
Hero
10. 9. 2006   #2
-
0
-

Frosty napsal:

Zdravím,

ať použiju jakýkoliv e-mailový klient, nikdy mi nejde odesílat poěta přes SMTP server na seznamu (smtp.seznam.cz), přitom POP3 funguje normálně. Všechna nastavení mám dobře, opravdu, VŠECHNA. Nechápu, proč to nejde. Tento problém mám už docela dlouho. Pořádně mi e-mailový klient nejde tak rok. Možná i víc. Věděli byste mi někdo poradit, případně říct, kde by mohla být chyba? Mám zaslat, co mi to píše?



SMTP seznamu má nějaká omezen? - myslím, že doména odesílatele nebo příjemce musí být jedna z jejich domén, ale nejsem si jistej. Pošli tu chybu, co to hází.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Dragon0
Stálý člen
10. 9. 2006   #3
-
0
-

No, nevím, jak je to na Seznamu. Já mám e-mail na Centru a SMTP server mám nastavený podle toho, co mi napsal poskytovatel internetu a v pohodě to jede.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
10. 9. 2006   #4
-
0
-

Dragon napsal:

Mno no nevim jak je to na seznamu. Já mým e-mail na centru a SMTP server mým nastavenej podle toho co mi napsal poskytovatel internetu a v pohodě to jede :pc: .



Jasně - já taky, ale SMTP seznamu umožňuje vzdálené připojení, ale musíš se přihlásit pod správným jménem heslem a s tím, že odesílatel má mail v jedné z jejich domén (seznam.cz, email.cz a post.cz).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zdeněk Lehocký
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
10. 9. 2006   #5
-
0
-

DeaLer napsal:

Dragon napsal:

Mno no nevim jak je to na seznamu. Já mám e-mail na centru a SMTP server mám nastavenej podle toho co mi napsal poskytovatel internetu a v pohodě to jede :pc: .



Jasně - já taky, ale SMTP seznamu umožňuje vzdálené připojení, ale musíš se přihlásit pod správným jménem heslem a s tím, že odesílatel má mail v jedné z jejich domén (seznam.cz, email.cz a post.cz).



Jasně, mám mail na Seznamu, ale říkám - POP3 mi jede dobře, ale jakmile se to chce připojit pod SPRÁVNÝM JMÉNEM A HESLEM(!!!), tak to prostě nechce překousnout a neustále mi to předhazuje okno, ať správně zadám jméno a heslo. Tak to prostě nechápu. Znovu připomínám, že heslo mám 1111% správně!!! :((

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
* Šéfkorektor *
DeaLer+2
Hero
10. 9. 2006   #6
-
0
-

Frosty napsal:

DeaLer napsal:

Dragon napsal:

Mno no nevim jak je to na seznamu. J? m?m e-mail na centru a SMTP server m?m nastavenej podle toho co mi napsal poskytovatel internetu a v pohod? to jede :pc: .



Jasn? - j? taky, ale SMTP seznamu umo??uje vzd?len? p?ipojen?, ale mus?? se p?ihl?sit pod spr?vn?m jm?nem heslem a s t?m, ?e odes?latel m? mail v jedn? z jejich dom?n (seznam.cz, email.cz a post.cz).



Jasn?, m?m mail na Seznamu, ale ??k?m. POP3 (p?ij?m?n?) mi jede dob?e, ale jakmile se to chce p?ipojit pod SPR?VN?M JM?NEM A HESLEM(!!!), tak to prost? nechce p?ekousnout a neust?le mi to p?edhazuje okno, a? spr?vn? zad?m jm?no a heslo. Tak to prost? nech?pu. Znovu p?ipom?n?m, ?e heslo m?m 1111% spr?vn?!!! :((



?:))?- co s t?m? Co helpline seznamu?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
26. 10. 2006   #7
-
0
-

Měl jsem něco podobného na Volnym - pošta mi přišla odkudkoliv, ale poslat jsem mohl jenom na Volny. Posílal jsem to chvilku přímo ze stránky volny.web, ale pak jsem si raději udělal schránku na seznamu a od té doby (cca 2 roky) to šlape bez problému.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

Podobná vlákna

Spojení se serverem — založil Kenvelo

SMTP — založil Arlene

Apache SMTP — založil Franceq

SMTP - pomoc — založil Triny

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý