Online list – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Online list – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comOnline list – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Petr Pilař0
Super člen
17. 9. 2006   #1
-
0
-

nesla by napsat nejaka trebas jednoducha php fce co by zobrazovala kdo je prave online?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift and that is why it's called the present.
18. 9. 2006   #2
-
0
-

K cemu? jen by to zbytecne zatezovalo server

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Tom0
Stálý člen
19. 9. 2006   #3
-
0
-

květinka icq podle mě sta

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
19. 9. 2006   #4
-
0
-

I tak to bude tahat strašně hafo dat... pač je tu hoodně registrovanejch lidí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Petr Pilař0
Super člen
19. 9. 2006   #5
-
0
-

Taky by to mohlo byt jednou za 10min trebas ne?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift and that is why it's called the present.
19. 9. 2006   #6
-
0
-

Jestli jsis nevsiml, tak server obcas nestiha uz ted. Neni duvod ho zbytecne jeste vic zatezovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
21. 9. 2006   #7
-
0
-

My nestíháme? :ehm:
juj, jakto?

No, vzhledem k růstu by tato funkce zatížila server asi jako panenka v autě, ale prostě mi to přijde zbytečné a neužitečné.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
21. 9. 2006   #8
-
0
-

To jsis nevsiml, ze se vetsinou i na 4gb lajne stranka nacita temer stejne rychle jako na gprs...dosti po kusech. Treba forum se mi obcas nacita pekne dlouho (=az dvacet vterin).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
21. 9. 2006   #9
-
0
-

To jsis nevsiml, ze se vetsinou i na 4gb lajne stranka nacita temer stejne rychle jako na gprs...dosti po kusech. Treba forum se mi obcas nacita pekne dlouho (=az dvacet vterin).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jakub0
Super člen
21. 9. 2006   #10
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Luk?? Chur?
~ Šéfredaktor
+8
Hero
22. 9. 2006   #11
-
0
-

Pouze forum se takto zasekava.. Zbytek webu jede uplne normalne. Za tu dobu to mamjiz otestovano na mnoha desitkach pocitacich.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Václav Žitek0
Návštěvník
4. 10. 2006   #12
-
0
-

proc se cuka jenom forum?:ehh:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal Vrábel0
Návštěvník
4. 10. 2006   #13
-
0
-

Preco cuka? to je db tak objemna?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Sunmay píše : Při čtení tohoto příspěvku povstaňte. Ja hovorím : Pri čítaní tohoto príspevku si radšej sadnite.
dalaman0
Věrný člen
24. 10. 2006   #14
-
0
-

Tiez by som rad vedel.... Niekedy sa mi zda to forum otravne pomale :error:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

TreeNode do List — založil AttilaA

List sort — založil MALR

List s využitím if — založil Perseus1990

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý