Ahoj,
mam windows Vista a kdyz sem si stahnul ze stahuj.cz delphi 7 pro tk sem ho nainstaloval a kdyz sem ho spustil tak mi to napsalo:
http://img200.imageshack.us/i/error1h.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9937/error1h.th.jpg
Kdyz to odkliknu, tak se mi zobrazi vse, krom pracovní plochy:
http://img7.imageshack.us/i/error2p.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9876/error2p.th.jpg
Prosim, co mam delat, moc dekuji
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































