Upload vwlkých souborů – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Upload vwlkých souborů – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comUpload vwlkých souborů – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Figa0
Super člen
10. 7. 2009   #1
-
0
-

Ahoj jak zajistit aby se neukončil upload velkých souborů? Když třeba na ic.cz nahrávám větší soubor tak to po nějaké době skončí a soubor se nenahraje, ale ani nedostanu žádný error. Předem děkuji za odpověď.

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
11. 7. 2009   #2
-
0
-

To Figa : Pokud se podíváš, tak IC má omezenou velikost souboru i dobu vykonávání skriptu...tak možná to vězí v tom :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.142.–
Figa0
Super člen
11. 7. 2009   #3
-
0
-

To Nefaritus : Ale to je jasne ale jak to obejit. Jde mi o nahrani vice fotek najednou a nevim jak to jinak udelat bez flashe ci javy. Nekdo mi poradil zabalit to a to mi prijde jako dobry napad ovsem jsem zase omezeny timto :(

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
bukaj_0010
Věrný člen
11. 7. 2009   #4
-
0
-

Figa
jak to obejit
Nastavení hostingu jen tak neobejdeš. Zkus se zeptat admina, jestli by nebyl tak vstřícný a limity pro tvůj účet zvýšil. Popř. se mrkni na php_value a .htaccess[1].

A když se jedná o velké soubory, proč je nenahrávat přes FTP?

nevim jak to jinak udelat bez flashe ci javy
Nějak mi nejde do hlavy, jak by pomohl Flash nebo Java, když to jsou limity serveru?

[1] http://www.google.cz/search?q=php_value+.htaccess

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.128.–
Jak se správně ptát? -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html[br][br] Po programování je člověk hladovej.
Figa0
Super člen
11. 7. 2009   #5
-
0
-

To bukaj_001 : Má jít o univerzální apliakci, takže mi je navýšení limitu k ničemu an jednom hostingu. MYslím tím výběr více souborů a psotupné nahrání na server ne zrušení nastavení serveru. AD FTP dobre tak pouziju input file pro vyber souboru a nahraji ho pomoci ftp, tak me ale stejne bude omezovat delka provadeni scriptu. Nebo se mýlím?

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.249.133.–
Yety0
Stálý člen
16. 10. 2009   #6
-
0
-

Jde o script v php na upload? Nebo o upload na ftp?

V nejhorším si budeš muset najít jiný webhostingový server

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.11.255.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Upload souboru — založil Blujacker

Upload souborů na server — založil dragon124

Upload více souborů — založil pecan987

C# upload souboru(FTP) — založil CZechBoY

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý