Visual Studio - projekt - umisteni zdrojovych souboru – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Visual Studio - projekt - umisteni zdrojovych souboru – .NET – Fórum – Programujte.comVisual Studio - projekt - umisteni zdrojovych souboru – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Dusan
~ Anonymní uživatel
62 příspěvků
16. 7. 2009   #1
-
0
-

Ahoj,

vytvarim stredne velky projekt ve Visual Studiu (par desitek trid). Zdrojove soubory bych rad (pro prehlednost) rozclenil do podadresaru.

Soubory jsem rozmistil a pridal do projektu (Add Existing Item). Studio si je ale stejne zkopirovalo zpatky do korenoveho adresare a puvodni (spravne rozmistene) soubory ignoruje.

Diky za vsechny rady, Dusan

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.197.149.–
mephi0
Expert
17. 7. 2009   #2
-
0
-

Ja s tym žiadny problém nemám, jednoducho vytvorín nový súbor v podadresári a ostane tam. Tebe sa presúva ? a kedy ?
nechapem velmi ako to u teba funguje, skus to trochu viac popísať :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.232.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Dusan
~ Anonymní uživatel
62 příspěvků
18. 7. 2009   #3
-
0
-

1. vytvorim soubor Class.cs v podadresari, rekneme ./src/init
2. ve Visual Studiu ve svem projektu dam Add Existing item (./src/init/Class.cs)
3. studio vytvori kopii souboru Class.cs v korenovem adresari projektu (./) a prida ji do projektu
4. veskere zmeny provedene na tomto souboru ve Studiu se pak projevi v souboru ./Class.cs; soubor ./src/init/Class.cs zustane beze zmeny

Co delam spatne? Diky Dusan

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.197.149.–
18. 7. 2009   #4
-
0
-

Ty adresáře musíš vytvořit přímo v projektu (nebo je tam přidat). Pokud něco přidáš přes "Add Existing item" tak se to kopíruje do vybrané složky (v tvém případě root projektu).

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
mephi0
Expert
18. 7. 2009   #5
-
0
-

Všetko rob cez solution explorer. Dá sa tam vytvoriť zložka, na tu potom klikneš pravym a vytvoriš čo chceš.
ak do projektu chceš pridať už niečo hotové, tak to tam normálne môžeš premiestniť cez windows, ale nie add existing item, ale v solution exploreru zapnes "show all files" a tie ktoré sa objavily niesu súčasťou projektu, tak stačí pravým a "Include in project". Takto sa dajú importovať celé adresáre.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.232.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
18. 7. 2009   #6
-
0
-

Co jsem měl možnost zkusit, tak přetažení do soultion exploreru udělá totéž jako "Add existng item", nebo ne?

EDIT: Jo, asi jsem tě špatně pochopil :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Dusan
~ Anonymní uživatel
62 příspěvků
18. 7. 2009   #7
-
0
-

Dekuju :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.197.149.–
mnn
~ Anonymní uživatel
118 příspěvků
18. 7. 2009   #8
-
0
-

Sorry za offtopic ale proste premazanie tych prispevkov nestaci, bud zakazte anonymne posielanie prispevkov, alebo pridajte este Captchu (ked uz mate take "neschopne" kontrolne otazky, ktore ani nemenia svoju poziciu)

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.146.–
18. 7. 2009   #9
-
0
-

To mnn : Chlape, je tu několik úrovní antispamu a ta nejvyšší jsem já osobně ... jestli mi budeš ještě chvíli spamovat forum, tak se vážně naštvu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
mnn
~ Anonymní uživatel
118 příspěvků
18. 7. 2009   #10
-
0
-

djanosik: lol ked si taky zakomplexovany a egoisticky debil akym sa tu znazis byt tak ta uprimne lutujem. A k tomu antispamu. Tu ziaden nie je. Tie kontrolne otazky si mozes bodnut niekam, ked su stale rovnake. Ani sa necudujem, ze to tu konecne niekto zaspamoval.

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.146.–
18. 7. 2009   #11
-
0
-

To mnn : Aááá, trefa do černého? Nebo jenom špatný/žádný smysl pro humor? A jinak, všech svých komplexů jsme se už dávno zbavil a že bych byl egoista, asi ne hele, ale jinak jsem spoustu věcí. Jo a ten antispam určitě bude.

Sorry, už dlouho jsem se nevez v offtopicu a dnes mám tak nějak veselejší náladu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
18. 7. 2009   #12
-
0
-

:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
18. 7. 2009   #13
-
0
-

Pánové, představte si tu situaci. Máte na foru kontrolní otázku, která vás celkem dobře brání před spamem. No řekněte, kolikrát to nějakej spambot překonal? Dvakrát? A jak to dopadlo, změnila se otázka a byl zas na delší dobu pokoj. Ale najednou, z ničeho nic, během několika sekund, se vám na foru objeví 1229 příspěvků od uživatelů s náhodně vygenerovaným jménem, českou IP adresou a s náhodně vygenerovaným obsahem příspěvku (takovej krátkej nicneříkající řetězec). Žádnej odkaz, no prostě nic, co by odpovídalo běžným spamu (však to znáte).

Víte, jak dlouho může trvat lousknutí kontrolní otázky (neznáte použitý znaky, ani délku řetězce)? Viděli jste už českej spambot, tak vytrvalej, aby to dokázal a navíc tak blbej, aby nedokázal vložit "smysluplnej" příspěvek s nějakým odkazem? Nemáte spíš pocit, že to udělal nějakej skriptík napsanej za 1-2 minuty, kterýmu někdo předhodil odpověď na otázku, aby všichni viděli, že to dokáže? Má snad antispam sloužit jako ochrana před blbci?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
18. 7. 2009   #14
-
0
-

To Chrasty : A ty se nesměj, ještě nemáš čemu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
18. 7. 2009   #15
-
0
-

To djanosik : Smál jsem se, jak mnn nepochopil vtip a nadává:D

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Santas0
Věrný člen
18. 7. 2009   #16
-
0
-

Všetci vieme ako to bolo. Chrasty nezastieraj :P

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.79.–
http://psandtner.sk/blog
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
18. 7. 2009   #17
-
0
-

Jo, všichni do mě! :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

Podobná vlákna

MS Visual Studio — založil samo

Visual studio + QT — založil staf

Visual studio — založil Hlavinka

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý