Nefunguje SSL – Sítě – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nefunguje SSL – Sítě – Fórum – Programujte.comNefunguje SSL – Sítě – Fórum – Programujte.com

 

don_Dominique0
Super člen
23. 7. 2009   #1
-
0
-

Zdravím, mam takový problém, nejde se mi přihlásit na žádnou službu pomocí SSL (email, aukro atd ....) Tahle situace nastala z ničeho nic, jediná změna, kterou sem prováděl bylo přepnutí režimu Firewallu, ale tim to neni protože, sem veškeré změny vrátil a nejde to setjně, ani s vypnutym FW. Nesetkal jste se někdo se stejnym výpadkem SSL ? Na jiných PC doma funguje bez problému.
Díky za každý nápad.

OS: Windows XP pro
Browser: Firefox (nemá vliv, nefunguje ani v IE, opeře ani v chrome)
Připojení: Wifi 5GHz (6Mb)
FW: Comodo Internet Security
Antivir: Nod32 Antivirus 4

EDIT: Zjistil jsem že Miranda se mi se zaptnutym SSL přihlásí na jabber v poho, stejně jako MS outlook se s SSL přihlásí OK. Nejde asi jen HTTPS (Zvláštní protože používá pokud vim taky port 443).

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.211.–
dalaman0
Věrný člen
23. 7. 2009   #2
-
0
-

poriadne sa pohrab v nastaveniach esetu.. hlavne ako su filtrovane komunikacie, co je povolene a co nie... mozne si nieco zakazal a ani nevies kedy... Alebo skus preinstalovat eset... Mne to uz dva krat pomohlo co som sa nemohol vymotat v nastaveniach esetu :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.99.113.–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
don_Dominique0
Super člen
23. 7. 2009   #3
-
0
-

To dalaman : Tak sem se v tom hrabal a nic. Vypnul jsem kontrolu SSL a furt stejný. Zkusil jsem import nastavení z PC kde jede vše OK, ale taky nic. Takže Esetem to asi taky nebude :-(

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.211.–
lipous
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
9. 12. 2009   #4
-
0
-

Zdravím mám stejný problém s SSL nedostanu se nikde kde je šifrování email aukro atd.v žádném prohlížeči.Podařilo vám se to vyřešit?milan.lipina@seznam.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.81.80.–
lipous
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
9. 12. 2009   #5
-
0
-

Zdravim mam stejny problem s SSL nedostanu se nikde kde je sifrovani email aukro atd.v zadnem prohlizeci.Podarilo vám se to vyresit?milan.lipina@seznam.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.81.80.–
vacziik
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
15. 1. 2010   #6
-
0
-

mám stejný problém

vacziik@gmail.com
! dočasně 253@praha9net.cz
(dokud mi nepůjde ssl)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.0.204.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

SSL napojení do DB — založil Row

Vynucené SSL — založil plasmo

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý