Práva appletu – Java – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Práva appletu – Java – Fórum – Programujte.comPráva appletu – Java – Fórum – Programujte.com

 

icq0
Duch
3. 8. 2009   #1
-
0
-

ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to s přístupovými právy v javě a jejich appletech...dělám applet jako hru a používá tcp/ip komunikaci...což je jako třeba čtení z disku tabu pro applety..jj vím, je potreba takový applet podespat,ale nelíbí se mi to oklivé :D javovské okno kde se ptaj na tu duvěru atd...nešlo by to nejak nastvait? například alespon na singleplayer verzi..kde je vytvořen server/client ale komunikuji jen na locální urovni na jediné ip na danném portu..nechce se mi to celé přepisovat a řešit client/server bez socketů(mohl bych to v offline verzi udělt přes dataOutputstream), ale radči bych nejaké řešení kde bych rovnou zakázal připojování k netu a dostal do ruky lokálně sockety..ale to asi nejde..nejakej jinej nápad jak z toho a obejít security manager?D dik

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.96.–
icq0
Duch
3. 8. 2009   #2
-
0
-

nebo hold udělám graické rozhraní přimo do serveru,ale to se mi moc nelíbí(dvojí kod), protože moje třída Scene čte a zobrazuje "hubenná" klientská dat, takže bych se nevyhl dvojímu kodu : -/, no ikdyž vlastně možná jo..stejnak ty hubená data posílám na klienta takhle bych je poslal do Sceny rovnou kodem..hm, hm ,ale zdá se mi to nejaké divné, chtěl bych mít k dispozici lokálně socket bez povolení :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.96.–
icq0
Duch
3. 8. 2009   #3
-
0
-

a ještě jeden dotaz ten muj applte se zpouští z netu tak minutu(má necelé 2Mb a hafec tříd a souborů)..myslíte že by se to celé zkompilováním do jedineho jaru zrychlilo? nebo jak to njelepe optimalizovat?třeba to nejak načítat p okouscíxh..ještě bych si rád převzal kontrolu a zobrazoval uživately vlastní progress bar, ptože ten javovskej "nahrávácí" znak je na draka

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.96.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 17 hostů

Podobná vlákna

Podpis Appletu — založil vlado0991

Spusteni Java appletu — založil Nemo

Tisk Java Appletu — založil Vojta_

Problem pri uprave appletu — založil tomo

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý