Iceweasel Flash – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Iceweasel Flash – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comIceweasel Flash – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

don_Dominique0
Super člen
9. 8. 2009   #1
-
0
-

Zdravím,
přešel jsem na Debian (amd64) a mám problém s prohlížečem Iceweasel, konkrétně s jeho flash pluginem. Flash se mi zobrazuje jako tlačítko play, a samotný flash se pustí až po kliknutí, a to se ještě navíc pustí trhaně a nekvalitně. Zkoušel jsem různé postupy co jsem našel na abclinuxu, ale ádný výsledek. (šlo o instalaci pomocí nspluginwraper) Zkoušel jsem též podle rady přidat do zdrojů http://debian-multimedia.org/ ale i po přidání mi to nenajde žádný nový plugin. Nevíte co s tom prosím?

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.211.–
ETNyx0
Newbie
10. 8. 2009   #2
-
0
-

S icem nemám moc zkušenosti vždycky sem použil FF, ale koukni jestli nemáš flash block, ten se takto chová, co se týká přehrávání flashe tak to na 64 bit architektuře byl problém, který se mi podařilo vyřešit instalací balíku přímo od adobe (tuším že ho označují za experimentální, čas od času se to zasekne ale zase né tak často). BTW dneska už to může vypadat jinak je to dlouho co jsem to dělal :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.145.–
13. 8. 2009   #3
-
0
-

Je to způsobeno jiným flashpluginem (flash v debianu je standardně opensource), řešením je stáhnutí flashplayeru ze stránek Adobe (dá se stáhnout *.deb, takže není problém). Debian se totiž snaží mít striktně všechno GNU/GPL (=> proto chybí také podpora mp3 v základu) a kvůli licenci nepoužívá flashplayer od adobe, ale nějakej GNU/GPL předělanej, kterej samozřejmě není 100% kompatibilní.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Flash — založil zonda

Flash — založil Anonymní uživatel

Flash templates — založil PDyawisko

Boot z flash — založil geon

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý