Kontrola email schránky – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kontrola email schránky – Inzerce – Fórum – Programujte.comKontrola email schránky – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

peter0
Duch
26. 9. 2006   #1
-
0
-

Ahojte všetci, chcel by som sa opítať na možnosti nabúrania sa do cudzej emailovej schránky, s možnosťou čítania cudzích správ!!!!Čakám vaše reakcie!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal Zima0
Super člen
26. 9. 2006   #2
-
0
-

Není problém, pokud daná osoba nepoužívá SSL (což se dnes již stává standardem), tak není problém napíchnout se na síť v nějakém příhodném bodě a poslouchat. Pak tu je ještě možnost odposlechu klávesnice, což už je fikanější, protože na to žádný SSL nefunguje, ale je to funkční jenom při zápisu hesla (hesla uložení v browseru, mailclientovi jsou prostě nedosažitelné). Třetí možnost je využití bezpečnostní chyby na serveru, přičemž nemusí jít o chybu mailserveru - stačí se prostě dostat do systému, aby ses mohl pohybovat ve FS. Nebo využít bezpečnostní chyby u klienta (což je daleko jednodušší, protože ti většinou mají M$ Windows :cigo: :error: :pila: :pc:), pak už si tam najdeš příslušné soubory, pííp. vycucneš heslo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mandriva Linux 2007.1, KDE 3.5, Opera 9.22, vim 7.0...
Luk?? Chur?
~ Šéfredaktor
+8
Hero
26. 9. 2006   #3
-
0
-

Jeto neeticke a amaterske. Vetsinou to chteji delat lidi, co se snazi byt hackery a pouzivaji ruzne brutal atack a slovnikove utoky. Navic jim vetsinou je pod 16-18 let. (moje statistika pripadu) :nn:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
26. 9. 2006   #4
-
0
-

Curo napsal:

Jeto neeticke a amaterske. Vetsinou to chteji delat lidi, co se snazi byt hackery a pouzivaji ruzne brutal atack a slovnikove utoky. Navic jim vetsinou je pod 16-18 let. (moje statistika pripadu) :nn:


jak to víš?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
27. 9. 2006   #5
-
0
-

Pokud se chces nambourat do schranky spoluzakovi, tak je nejjednodussi se mu proste podivat pres rameno kdyz pise heslo. Na to taky SSL nepomaha :))

A jinak na Ethereal (Wireshark nebo jak se to ted jmenuje) jsou tuny navodu a je to myslim i docela jednoduche.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Václav Žitek0
Návštěvník
4. 10. 2006   #6
-
0
-

peterzin napsal:

Ahojte v?etci, chcel by som sa op?ta? na mo?nosti nab?rania sa do cudzej emailovej schr?nky, s mo?nos?ou ??tania cudz?ch spr?v!!!!?ak?m va?e reakcie!


Mnooo ud?lej si webovku a tam registraci?:)) a heslo nekoduj??:))?mo?n? ti to tam ten ?lov?k nap??e?:D?

Curo napsal:

Jeto neeticke a amaterske. Vetsinou to chteji delat lidi, co se snazi byt hackery a pouzivaji ruzne brutal atack a slovnikove utoky. Navic jim vetsinou je pod 16-18 let. (moje statistika pripadu) :nn:


M?? pravdu, je mi 14 a o tohle sem se sna?il ve 12 taky, po katastrof?ln?m ne?sp?chu sem to vzdal?:))?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý