Kdo vytvoří WWW stránky? – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kdo vytvoří WWW stránky? – Inzerce – Fórum – Programujte.comKdo vytvoří WWW stránky? – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

marpit0
Stálý člen
13. 8. 2009   #1
-
0
-

Dobrý den, nevím zda tento dotaz patří zde, ale zkusím to.
Sháním někoho, kdo by byl zdarma ochoten vypracovat webové stránky (současné www.elmetr.ic.cz). Jde mi o prezentaci programu, tak i o články o elektronice a počítačích s možností komentářů.
Děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.76.–
MarPit
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
13. 8. 2009   #2
-
0
-

Nechtěl bys radši zkusit už nějaké hotové CMS, než si nechat nějaké dělat? Třeba Wordpress. Budeš to mít okamžitě, velmi kvalitně a absolutně zdarma:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
marpit0
Stálý člen
13. 8. 2009   #3
-
0
-

To Chrasty : Mě nejde o tvorbu celých stránek, nýbrž jen o možnost přidávání komentářů (nejlépe pře php, ale bez databází) a vytvoření bočního menu pomoci php. Jinak redakční systémy mi moc nevyhovujou. Wordpress jsem například zkoušel (www.elektromagazine.ic.cz) a neudpokojil me. Opravdu se mi jedna jenom o pomoc s upravou součastných stránek.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.76.–
MarPit
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
13. 8. 2009   #4
-
0
-

Ja osobne vidim za ceskou ideou free cms RS2. [url=http://rs.reality-show.net/]RS2 Home[/url] Nebudu delat reklamu, ale je opravdu slusnej ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
totcmd0
Duch
15. 9. 2009   #5
-
+1
-
Zajímavé

Zdravím, já vím mě se to kecá.
Stále platí zásada: Proč se patlat s něčím, co již vytvořili druzí a často daleko lépe.

Zkoušel jsem psát stránky ručně přesně do té doby, než jsem zjistil, že se patlám většinu času s kódem než abych psal články...
Viz tvůj web na kterém je skoro nic... ;-)

CMS je i ve tvém případě asi "jediné" řešení.
To že ti nevyhovuje Wordpress není argument.
Vyzkoušel jsem redakčních systémů celou řadu a pokud někomu nějaký radím, tak zhruba v tomto pořadí:
---
phpRS - komplet český produkt, pro začátečníka ideální... přijde mi neuvěřitelně blbuvzdorný
e107 - neméně snadný
---
wordpress - většině bude stačit
joomla - zdá se mi lepší než wordpress
...tady trošku záleží na tom jaký bude mít web zaměření => někdy je lepší ten, jinde onen
---
drupal - u tohoto jsem nakonec skončil, protože poskytuje obrovskou modulárnost a lze (přes značné počáteční potíže) v něm udělat prakticky vše. Ze začátku je těžké pochopit jeho "filozofii". Jak na ni přijdeš otevírá se ti svět netušených možností.

PS
Občas převádím ne moc rozsáhlé weby ručně do cms - ten tvůj by mi trval necelou hodinu včetně vytvoření možnosti komentářů, fóra, boxíku na reklamy,...
Hádej jak dlouho by trvalo napsat php kód na míru pro psaní komentářů

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.86.128.–
Pavel Šoška
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
26. 6. 2012   #6
-
0
-

#1 marpit
Dobrý den,

sice pozdě,ale přeci ;)

Zkuste kontaktovat REMAKE. Mám dobrou zkušenost a myslím, že můžou vyjít vstříc.Já mám od nich menší stránky zdarma ,ale po domluvě, že pokud budu spokojen, tak je budu doporučovat. A to jsem.

Jejich stránky naleznete zde www.remake.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.55.–
Lorin0
Návštěvník
2. 7. 2012   #7
-
0
-

Doporučil bych MNews. Umí se jednoduše začlenit do již existující šablony a poskytne ti jak diskusi, tak menu a mnoho dalšího. A navrch ještě pěknou administraci. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.72.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
3. 7. 2012   #8
-
0
-

VLÁKNO PŘESUNUTO [HTML/XHTML -> Inzerce]

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.238.43.–
tom
~ Anonymní uživatel
434 příspěvků
9. 7. 2012   #9
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 217.112.174.–
TREMIX
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
20. 11. 2014   #10
-
0
-

Dobry vecer,

pokud jeste stale hledate nekoho, pro vytvoreni Vasi webove prezentace,

muzete me kontaktovat na: tremix@seznam.cz

Jiste se nejak dohodneme k Vasí spokojenosti.

S pozdravem TREMIX.

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.10.140.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Kdo vytvoří makro pro VS C#? — založil marpit

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý