Video ve fullscreenu s WMP11 a FFDShow – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Video ve fullscreenu s WMP11 a FFDShow – Software – Fórum – Programujte.comVideo ve fullscreenu s WMP11 a FFDShow – Software – Fórum – Programujte.com

 

yaqwsx+9
Posthunter
18. 8. 2009   #1
-
0
-

Když přehrávám jakékoliv video pomocí WMP a FFDShow ve fullscreenu, objeví se na něm kazy v podobě náhodně se vyskytujících vodorovných čáreček, které mizí a objevují se. I když je video pauznuté. Pokud však přehrávám v okně, libovolně velkém, odpovidající i rozměrům fullscreenu, video je bez chyb.

EDIT: Příčinu jsme už objevil, ale nevím jak vyřešit. Chtěl jsem zde dát screenshot, ale žádný program mi ho neudělal. Až pak jeden, ale ten se choval divně (černý obraz a video bylo uprostřed obrazovky, nezvětšené). Pátral jsem. Video ve fullscreenu zvětšuje grafická karta. Zde asi vzniká chyba. Nevíte jak vyřešit? Grafická karta GeForce 5600FX.
Děkuji za každou radu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.87.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Martin
~ Anonymní uživatel
1600 příspěvků
18. 8. 2009   #2
-
0
-

To yaqwsx :
Kdysi jsem řešil podobný problém, stačilo snížit akceleraci videa ve WMP11(Nástoje->Možnosti->Výkon->Akcelerace videa).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.70.–
yaqwsx+9
Posthunter
18. 8. 2009   #3
-
0
-

To pomohlo, bohužel kvalita videa šla prudce dolů... Ale aspoň je na 100 % jisté, že je to v GPU. Prohledal jsem všechny možnosti ovladačů, ale níic sjem nenašel.
A měnit přehrávač se mi moc nechce - na knihovnu WMP jsem si hodně zvykl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.108.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Martin
~ Anonymní uživatel
1600 příspěvků
18. 8. 2009   #4
-
0
-

To yaqwsx :
Ještě bych zkusil si ve WMP na kartě Výkonu pod tlačítkem Upřesnit pohrát s nastavením, případně si pohrát s FFDShow...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.79.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
19. 8. 2009   #5
-
0
-

I když nechceš, tak doporučuji KMPlayer. Má taky knihovnu (sic ne tak dobrou jako WMP, ale taky hodně použitelnou)

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.178.69.–
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
19. 8. 2009   #6
-
0
-

já knihovny nepotřebuju, ale dopoučuju VLC player (ten snad přehraje úplně všecičko)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.111.99.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

C# implementace ffdshow — založil Jiří

WMP11 vs. WinAmp — založil yaqwsx

Video — založil Peťan

Video Tutoriál — založil Luckaa

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý