XBOX 360 vs PS3 – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

XBOX 360 vs PS3 – Offtopic – Fórum – Programujte.comXBOX 360 vs PS3 – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Gobik0
Návštěvník
22. 8. 2009   #1
-
0
-

Ahoj,
titulek mluví za vše. Chtěl bych vědět co a proč byste si vybrali.
Mě jde o kvalitní herní zážitek, něco u čeho se po právi můžu odreagoval, uvolnit.. Předem říkám že PC ani Wii sem prosím netahejte. dík

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.81.84.–
pc_manik0
Stálý člen
22. 8. 2009   #2
-
0
-

Jestli ti záleží na ceně tak bych ti doporučil x-box360.Arcade xbox stojí nějak 5000Kč možna už i méně a X360 PRO stojí nějak 6500Kč a Elite nějak 8000Kč.Jinak PS3 stojí 10000Kč.No tedka co bych si vybral kdyby mi nezáleželo na ceně tak bych si vybral PS3 pač má lepší grafické zpracování než X360 a má nějaké funkce navíc,např.:spojení s PSP,vstup online,má vetší kapacitu a také můžeš mít v něm spoustu jiných dat jako videosoubory nebo hudbu atd.

http://www.playstation3.cz/

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
Spectator0
Věrný člen
22. 8. 2009   #3
-
0
-

To Gobik : A podle mne, je na X360 je mnohem víc kvalitních her, a že PS3 je podle mne nepovedený a předražený nástupce PS2.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
forstec0
Návštěvník
22. 8. 2009   #4
-
0
-

Sám jsem si nedávno pořídil Xbox 360 Premium a jsem naprosto spokojen. Na xbox jsou podle mě lepší hry. A taky o dost levnější, hlavně po několika měsících po vydání cena klesá celkem slušně. JInak nemá význam si kupovat Arcade edici, protože nemá ani pevný disk, takže si nemůžes postahovat různá dema z xbox live, ani ukládat obsah z pc.

Každopádně Ps3 je úplně někde jinde, jak cenově, tak výkonostně - má mnohem větší potenciál. Xboxu za chvíli dojde dech a MS bude muset přijít s něčím novým. Na Xboxu je taky blbý, že za online hraní musíš platit, zatímco na Psku je to zdarma.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.2.–
forstec
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
22. 8. 2009   #5
-
0
-

Osobně bych šel do Xboxu 360, i přes zmíněné nedostatky je mi tak nějak sympatičtější a nabídka her se mi líbí víc. Kromě toho se pro něj dají psát hry v XNA (i když pochybuju, že bych toho někdy vážně využil :-))

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
forstec0
Návštěvník
22. 8. 2009   #6
-
0
-

Developers can create Windows games for free with the XNA Framework--a separate download. To run games on the Xbox 360 you will have to pay an annual fee of $99 for admission to the XNA "Creators Club". There is also a 4-month $49 subscription as well.

Read more: http://www.fiercedeveloper.com/story/xbox-make-your-own-games-xna-10-steps-diy#ixzz0OuuO0FQT

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.2.–
forstec
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
22. 8. 2009   #7
-
0
-

To forstec : To jsem ani nevěděl, že je to placené. Nevadí, i tak bych si spíš vzal Xbox:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
gatuso0
Stálý člen
22. 8. 2009   #8
-
0
-

JJ ja bych sel taky do Xboxu nemam ho ale v obchode (asi Euronix) jsem hral a luxusni grafika ... takze hlas pro xbox ;) asi si ho taky budu kupovat znamej je falshuje ( dava tam i lepsi mechaniky myslim ze samsungy) a pak mam i hry zadara z netu ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.88.–
HTML & CSS3 kodér na volné noze.
www.vlastimilfiser.cz
pc_manik0
Stálý člen
20. 12. 2009   #9
-
0
-

Tak beru zpět radši bych doporučil X-box 360.Protože jde o to že je na tom s kvalitou sice hodně podobně jako PS3,ale je zase levnější a také je na něho více her.
Ja také hodlám pořizovat X-box 360 Elite proto bych ho asi doporučil než PS3.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 21 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý