Už má někdo plnou verzi Win7 ?.. – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Už má někdo plnou verzi Win7 ?.. – Offtopic – Fórum – Programujte.comUž má někdo plnou verzi Win7 ?.. – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

tanned880
Super člen
25. 8. 2009   #1
-
0
-

Ahoj, už má někdo plnou verzi Windows 7... Jak to vypada, jake jsou rozdili od bety.. dik.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
25. 8. 2009   #2
-
0
-

Mám RTM... betu sem neměl, takže rozdíly bohužel nepovím, ale asi jich moc nebude

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
25. 8. 2009   #3
-
0
-

Taky mám RTM, měl jsem i betu i RC. Bohužel si tu betu už moc nepamatuju, ale ty změny jsou z 99% interní, uživatel si toho nejspíš ani nevšimne.

V každém případě RTM vřele doporučuji, považuji to za nejlepší systém, co se mi kdy dostal pod ruce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
JMM
~ Redaktor
0
Grafoman
25. 8. 2009   #4
-
0
-

Cena je pro mě neakceptovatelná... takže stále zůstávám u Windows XP (a nebýt toho že jsem zvyklej na hry a programování pro windows už by se u mě hřál Linux, nejspíš Kubuntu či tak něco)

Jinak si také myslím, že změny jentak vidět nebudou. Spíš ty interní záležitosti se mohli změnit

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.71.16.–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
25. 8. 2009   #5
-
0
-

Mně bohužel W7 trochu zklamaly... Po tom jak všichni pěli ódy sem si říkal, že to bude pecka, přitom mi přijdou jen jako trochu vylepšené Visty... Visty s vylepšeným taskbarem a automaticky se měnící plochou :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
25. 8. 2009   #6
-
0
-

Mě se taková investice v současný době nevyplatí, takže zatím zůstanu u RC verze.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
tanned880
Super člen
25. 8. 2009   #7
-
0
-

Tak cena mě netrápí, mám to zadarmo z e-academy. Já jen, že je už ke stažení, ale nvm. Mám Visty a XP, zda ještě (zbytečně) stahovat Win7. Taky jsem čekal něco víc, a přijde mi to jen jako upgrade Vist, taky to i je, že :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
DooFy930
Stálý člen
26. 8. 2009   #8
-
0
-

Tak používám RC verzi od jejího vydání a jsem naprosto spokojen. Instalace ovladačů proběhla automaticky a dokonce i na ty věci které mi na NB na Win XP nešli. Protože jsem přešel z XP tak je pro mně asi největší změna Aero a celkově grafika. Taky se mi líbí vyřešení hlavního panelu. :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
dannyk0
Věrný člen
26. 8. 2009   #9
-
0
-

Jen male upozorneni pro majitele AMD procesoru. Na techto procesorech udajne Win7 jsou o 30% pomalejsi neu u Intel, protoze Win7 nema kvuli licencim a ja nevim ceho vseho primou podporu AMD CPU features jako Intel.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
26. 8. 2009   #10
-
0
-

To dannyk : Ten problém byl už u Vist, ne? Myslím, že jsem o tom slyšel a bylo možné doinstalovat nějakej balík, kterej tenhle nedostatek odstranil.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
dannyk0
Věrný člen
26. 8. 2009   #11
-
0
-

Jo, prej uz je to i u Vist, ale u tech 7 je to prej nejake znatelnejsi, presne nevim. O tom opravnem baliku nevim, mozna je nejaky, ale nikde sem na nej nejak nenarazil

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
29. 8. 2009   #12
-
0
-

Nevim nejak mi nedocvaka jakej je rozdil mezi RTM a plnou verzi. Neni to jenom nekrabicova verze RTM

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.161.182.–
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
29. 8. 2009   #13
-
0
-

dannyk napsal:
Jen male upozorneni pro majitele AMD procesoru. Na techto procesorech udajne Win7 jsou o 30% pomalejsi neu u Intel...



To je nesmysl, instaloval jsem Windows 7 Professional x64 na několik sestav s procesory AMD a Intel s téměř identickými výkony a vše fungovalo rychle a bez problémů....

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.27.–
dannyk0
Věrný člen
30. 8. 2009   #14
-
0
-

Ja se nehadam, zmerene to nemam. Sam mam visty x64 na AMD a sem s vykonem spokojenej.

2 jadus: Zadny. RTM zname Ready To Manufacture, coz znaci verzi, ktera putuje do lisoven, tudiz verzi, ktera ma byt vydana za plnohodnodnotnou = plnou verzi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Přechod na win7 — založil Návštěvník

Win7 - Vytáčení — založil survik1

Win7 - registry? — založil raddino

Cataclist pre win7 — založil Jaret

Cataclist pre win7 — založil Jaret

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý