Airsoft - hrajete? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Airsoft - hrajete? – Offtopic – Fórum – Programujte.comAirsoft - hrajete? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

wokena0
Stálý člen
16. 9. 2009   #1
-
0
-

Ahoj,
hrajete airsoft? Pokud ano, tak jakou máte výstroj/výzbroj, odkud kupujete a co doporučujete (např.: elektrické, plynové nebo manuání provedení zbraní)?
Já - protože začínám mám AK-47 (elektrika) a Colt Double Eagle (manuál) ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
16. 9. 2009   #2
-
0
-

ne :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.142.–
Spectator0
Věrný člen
17. 9. 2009   #3
-
0
-

To wokena : Mnooo, jeden kluk u nás na střední s tim tak děsně otravoval, že jsem an to začal být alergickej :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.18.–
. . .
dannyk0
Věrný člen
17. 9. 2009   #4
-
0
-

Letos jsem znovu po 2 letech zacal konecne hrat (nasel sem penize a cas na to, abych si spravil zbran). Neskutecne mi to ty 2 roky chybelo. Tedka chodime pomalu kazdy vikend nekam hrat a je to jeden z nejlepsich sportu, co znam :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
wokena0
Stálý člen
17. 9. 2009   #5
-
0
-

To dannyk : Tež se mi to líbí :D
To Spectator : Škoda, že ti to znechutil ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
Danik
~ Anonymní uživatel
20 příspěvků
17. 9. 2009   #6
-
0
-

To dannyk : teda za ten sport by s tebou v nekterejch jednotkach dobre vybehli ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.213.32.–
dannyk0
Věrný člen
17. 9. 2009   #7
-
0
-

2 wokena: momentalne delam na webovem airsoftovem kalendari. Vim, ze jsou nejake na netu, ale je to vsude tak roztrousene a navic jsou takove skarede a temi funkcemi taky 3x neoplyvaji. Na pristi sezonu by to mohlo uz byt ready :)

2 Danik: Jo, to mas pravdu. Nekteri to zerou az moc a to se mi uz treba taky nelibi, ale neberu jim to. Ja to beru jako sport a relax.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
wokena0
Stálý člen
18. 9. 2009   #8
-
0
-

Danik: Jo, to mas pravdu. Nekteri to zerou az moc a to se mi uz treba taky nelibi, ale neberu jim to. Ja to beru jako sport a relax.


Jo to je taky pravda...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
Slipknot0
Newbie
20. 9. 2009   #9
-
0
-

Airsoft mi přijde trochu jako blbost.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
entity0
Newbie
20. 9. 2009   #10
-
0
-

To aj ty mne :smile5:

Ale k teme: Airsoft hravam. Strasne vela ludi, ktori to nikdy nevyskusali nie to videli si mysli ze je to blbost. Urcite lespie ako napriklad taky futbal(pripravujem sa na ukamenovanie :smile1: )

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.150.–
"long long long is too long" - MinGW
wokena0
Stálý člen
20. 9. 2009   #11
-
0
-

To entity : Fotbal taky moc nemusim ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
dannyk0
Věrný člen
21. 9. 2009   #12
-
0
-

2 slipknot: Jen tak ze zvedavosti. Muzes rict duvod, proc je to blbost? Neber to nijak sarkasticky nebo tak, jen me to opravdu zajima.

2 entity: Tak nejak. Podle me je to taky lepe straveny cas nez treba fotbal :) Aspon je to k necemu uzitecne do budoucna :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
21. 9. 2009   #13
-
0
-

S tím fotbalem bych hrubě nesouhlasil (sám ho hraju) :) Je docela blbost srovnávat 2 úplně odlišné sporty. Fotbal je třeba skvělý na zlepšení fyzické kondice, dá se při něm dobře odreagovat a případně i vybít nahromaděná agrese :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.142.–
wokena0
Stálý člen
21. 9. 2009   #14
-
0
-

To Nefaritus : Hmm, airsoft je "sport" :D? Já ho tak neberu...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
dannyk0
Věrný člen
21. 9. 2009   #15
-
0
-

2 wokena: Ja rikal, ze ho treba tak beru...jako sport a relax :)

2 Nefaritus: No da se srovnat. I v airsoftu si zlepsujes fyzickou kondici, uvolnis nahromadenou agresi a odreagujes se. A rekl bych, ze mozna i vic, nez u toho fotbalu. Nebudu se hadat, ze ohledne te fyzicke kondice je airsoft vetsi zahul nez fotbal, to urcite ne. Ale nabehas, naplazis a ja nevim co jeste dostatecne :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
Lordest0
Super člen
22. 9. 2009   #16
-
0
-

nie nehram a ani ma to moc nelaka :)..

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.216.242.–
wokena0
Stálý člen
22. 9. 2009   #17
-
0
-

... kdyz jsme u toho, tak hrajete i pintball ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
dannyk0
Věrný člen
22. 9. 2009   #18
-
0
-

2 lordest: to rikaj, vsichni, ale jak k tomu cuchnout, tak zmeni nazor :)

ad Paintball: Ne nehraju, nelibi se mi zbrane a celkove je to takove divne. Ale nerikam, ze bych si to nezkusil s kamosama jen tak :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
22. 9. 2009   #19
-
0
-

To dannyk : Já neřek, že je fotbal lepší než airsoft...jen mi přijde nemístné fotbal shazovat na úkor airsoftu :) Každý má to svoje a říct, že airsoft je lepší než fotbal, je čistě subjektivní záležitost (pokud to tak mělo vyznít, pak jsem to blbě pochopil :))

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.142.–
dannyk0
Věrný člen
23. 9. 2009   #20
-
0
-

Je to sport a proto se to da pomerit, co jaky da nebo bere :) A melo to tak vyznit :D Fotbalu fakticky neholduju, to spis uz radsi floorball :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
wokena0
Stálý člen
23. 9. 2009   #21
-
0
-

To dannyk : Taky

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.100.165.–
md5-generator.wokena.com | blog.wokena.com | wokena.com
pc_manik0
Stálý člen
24. 9. 2009   #22
-
0
-

Airsoft nehraju a nelíbí se mi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.68.–
yaqwsx+9
Posthunter
24. 9. 2009   #23
-
0
-

Airosoft se mi moc nelíbí. Paintball, resp. Military paintball se mi líbí, jen je to šíleně nákladné.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.107.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 13 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý