PayPal - nároky na platební kartu – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

PayPal - nároky na platební kartu – Offtopic – Fórum – Programujte.comPayPal - nároky na platební kartu – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

yaqwsx+9
Posthunter
19. 9. 2009   #1
-
0
-

Mám zřízený účet G2 u KB v základní verzi (zadarmo). rád bych si zřídil PayPal, ale nikde jsme nenašel, jaké nároky jsou na platební kartu. Splňuje požadavky karta k základnímu účtu G2?
Děkuji za odpověď.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.101.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
19. 9. 2009   #2
-
0
-

G2 jsem si zařizoval před rokem - potřebuješ ještě navíc tu elektronickou MasterCard, kterou ti udělají v rámci premium balíku.

Jo a ještě zajímavost. Když máš ten základní balík, asi ti dají jen tu Maestro kartu, já šel rovnou do toho nadstandardního, takže mi udělali i MasterCard s vlastním designem. Ale v tom nastal "šok", jaksi mi nedali žádné údaje k elektronické kartě, takže jsem si myslel, že ta customizovaná MasterCard je zároveň i elektronická karta, ale nebyla. Musel jsem jít do KB znovu a zřídit si vlastně třetí, tentokrát elektronickou kartu:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
20. 9. 2009   #3
-
0
-

To Chrasty : Nemusel, já si také zřizoval asi před rokem G2 Premium, dostal MaterCard a pak jsem potřeboval nutně zaplatit něco rychle přes paypal, zašel jsem do banky a oni tu MasterCard odemkli pro internetovy platby. Prostě, ty karty jsou na to akorát defaultně zamknuty (kvůli bezpečnosti) a musíš si je na požádání odemknout. Jenže v komerčce dávají speciální Visa elektron jenom pro placení přes internet, když jsem za tou paní došel že chci tu MasterCard odemknout, taky mi říkala, že mi pošle tu Elektron, jenže já tou kartou potřeboval zaplatit ještě ten den a nová karta trvá asi týden, takže mi ji nakonec odemkla. Takže mám MasterCard od Komerčky a používám ji i na placení přes paypal, i když by se to nemělo, protože komerčka na to má vlastní :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
20. 9. 2009   #4
-
0
-

Dobře, napsal jsem to trochu zmateně, ještě jednou - MasterCard co dává Komerční banka k Premium účtu je naprosto plnohodnotná, to znamená že se s ní dá platit i přes internet, paypal, všechno. Jenže, kvůli bezpečnosti jsou všechny karty defaultně zamknuty (nebo je tam nastavenej limit 0 Kč na internet) a když příjdeš do banky, že ji chceš odemknout, dají ti radši kartu určenou speciálně na to (ono je to pak bezpečnější). Nicméně, pokud odmítneš a budeš trvat na odemknutí te své staré, klidně ti to udělají, ty na to máš plny právo (je to prostě to stejny, jako když máš nastavenej limit, že smíš zaplatit kartou max. 5000 za týden, nebo tak).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
yaqwsx+9
Posthunter
21. 9. 2009   #5
-
0
-

Díky za informace. Takže přece jenom půjdu do toho premium balíku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.71.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý