Actionscript 3 - nevím kde by mohla být chyba, poradíte prosím? – Flash – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Actionscript 3 - nevím kde by mohla být chyba, poradíte prosím? – Flash – Fórum – Programujte.comActionscript 3 - nevím kde by mohla být chyba, poradíte prosím? – Flash – Fórum – Programujte.com

 

gisat0
Duch
29. 9. 2009   #1
-
0
-

Ahoj mám menší problém s ActionScriptem 3.

Princip mé aplikace je takovýto: na stránce je vstupní textové pole s názvem vlozit_txt a tlačítko s názvem tlačítko a dinamické textové pole s názvem zobraz_php.

Idea je taková že když se vypíše něco do vstupního textového pole a zmáčkne tlačítko vypíše se věta se slovem pocházejícím ze vstupního textového prvku do dynamického textového políčka.

Skript ale jaksi nefunguje a já nevím proč, poradíte mi prosím? Compiller hlásí tyto chyby: 1046: Type was not found or was not a compile-time constant: MouseEvent; 1046: Type was not found or was not a compile-time constant: Event.


Princip mé aplikace je takovýto: na stránce je vstupní textové pole s názvem vlozit_txt a tlačítko s názvem tlačítko a dinamické textové pole s názvem zobraz_php.

Idea je taková že když se vypíše něco do vstupního textového pole a zmáčkne tlačítko vypíše se věta se slovem pocházejícím ze vstupního textového prvku do dynamického textového políčka.

Skript ale jaksi nefunguje a já nevím proč, poradíte mi prosím? Compiller hlásí tyto chyby: 1046: Type was not found or was not a compile-time constant: MouseEvent,1046: Type was not found or was not a compile-time constant: Event.

Tudíž nevím kde mám chybu poradíte prosím někdo?

package kody{

public class skript{
public function spojeni_sPHP_klik():void{
tlacitko.addEventListener(MouseEvent.CLICK,proved_php);
function proved_php(event:MouseEvent):void{

//POSÍLÁNÍ DAT NA SERVER###################
var adr:String="http://localhost/xampp/www/FLASH_ZAKLADY/Pokus_PHP/php_zobr.php";
var adresa:URLRequest=new URLRequest(adr);
adresa.method=URLRequestMethod.POST;
var prom:URLVariables=new URLVariables();
adresa.data=prom;
//########################

//ČTENÍ DAT ZE SERVERU================
var loader:URLLoader=new URLLoader();
loader.dataFormat=URLLoaderDataFormat.VARIABLES;
loader.addEventListener(Event.COMPLETE,loudovani);

//URČENÍ PROMĚNNÉ K POSLÁNÍ A POSLÁNÍ PROMĚNNÉ
prom.textik=vlozit_txt.text;
prom.sendRequest="parse";

loader.load(adresa);

//==================================

function loudovani(event:Event):void{
var hodnota=event.target.data.var1;
zobraz_php.text=hodnota;
}}}}}


Nahlásit jako SPAM
IP: 93.91.151.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý