Jak dostat DNS IP pod Linuxem – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jak dostat DNS IP pod Linuxem – C / C++ – Fórum – Programujte.comJak dostat DNS IP pod Linuxem – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

hakka0
Duch
30. 9. 2009   #1
-
0
-

Ahoj,
potrebuji dostat IP DNSky kterou pouzivam a pritom to nechci delat pres skript, ani nacitat z /etc/resolf.conf
Nevite pls. nekdo jak na to?

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.32.126.–
ondra.holub
~ Anonymní uživatel
255 příspěvků
30. 9. 2009   #2
-
0
-

Pokus číslo 3 o vložení příspěvku.

Toto fórum má opravdu debilní rozhraní. Zase jsem vložil odpověď a ta odpověď tam není. Pominu to, že jsem chvilku přihlášený a chvilku ne, na tuto otravnost jsem si už zvykl. Ale proč se skoro nikdy nepodaří tu odpověď vložit? Náhkled samozřejmě nezkouším, při něm se to ztratí vždycky.

Takže ještě jednou: zkus nslookup localhost. Původní odpověď byla delší, ale už se mi to opravdu nechce psát znovu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.138.12.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 23 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý