Internet v ostravě – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Internet v ostravě – Offtopic – Fórum – Programujte.comInternet v ostravě – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
3. 10. 2009   #1
-
0
-

Zdravím,
ke konci října mi konečně končí smlouva od t-mobilu na jeho internet 4G.

Proto potřebuji najít něco nového. U toho 4G internetu bych nerad zůstal (malý fup a po překročení fupu hrozně pomalý), ale pokud nebude jiná možnost, tak mi asi nic jiného nezbývá.

Potřeboval bych něco za cenu kolem 500Kč.

Jaké jsou možnosti a je něco možného za tu cenu sehnat?

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.246.126.–
dannyk0
Věrný člen
3. 10. 2009   #2
-
0
-

Nejlepsi internet na ostrave ma Poda. Za 500 mas 30MB down a 5MB up bez limitu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
Kobi
~ Moderátor
+1
Věrný člen
3. 10. 2009   #3
-
0
-

Neřekl si, zda chceš mobilní internet či nikoliv. Za 500 má O2 ADSL 8mbit bez pevné linky

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
3. 10. 2009   #4
-
0
-

o2 má za 500?
To je ale jen nějaká akce na určitou dobu ne? Pak se platí nějakých 750 nebo tak nějak ne?

Mobilní internet? No asi ani ne. Potřebuji to sice k notebooku, ale chci to jen k připojení z domova.
Mobilní internet je asi celkem dost pomalý...

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.246.126.–
TooM70
Newbie
3. 10. 2009   #5
-
0
-

Podu muzu jen doporucit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
3. 10. 2009   #6
-
0
-

A jak vlastně funguje ten internet od pody? Jak a odkud mi ty kabely dom natáhnou a co vše k tomu montují a je k tomu potřeba?

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.246.126.–
dannyk0
Věrný člen
3. 10. 2009   #7
-
0
-

Poda je nejvyhodnejsi na panelaky, protoze tam se porizovaci cena rozdeli mezi vice lidi. Nevim presne, jak tedka maji udelane podminky pri zrizovani a kolik se za to plati, ale i tak je to cenove nejvyhodnejsi net v ostrave. Maji natahnute opticke kabely (i kdyz pravda, ze ne zatim vsude, je treba se poptat). Kdysi to bylo resene wifi na panelaku a pres router kablama do pc. Tedka uz je to napojene na optiku a wifi cast je zrusena. Nejaka kabelaz do urcite vzdalenosti je v cene, ale nevim kolik. Pro presne info bych se poptal presne u nich.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
8. 10. 2009   #8
-
0
-

Ještě jsem se díval na UPC na "UPC Fiber Power 10" který stojí kolem 500Kč a teď je na nějakých 6 měsícu za necelých 250Kč.
Máte někdo zkušenosti s UPC? Co si o tom myslíte?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.239.242.–
dannyk0
Věrný člen
8. 10. 2009   #9
-
0
-

UPC funguje taky docela dobre, ale na Ostravu opravdu muzu jedine doporucit Podu, pokud nebudou problemy s mistem pripojeni.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
8. 10. 2009   #10
-
0
-

Ale zajímalo by mě, jak funguje ta montáž toho kabelového internetu ke mně domů. To mi natáhnou jen kabely z hlavní chodby v paneláku ke mě domů k pc a co vše mi doma namontují? Nějaký router? Modem?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.239.242.–
dannyk0
Věrný člen
8. 10. 2009   #11
-
0
-

Tak nejak. Stupackama na hodbe se tahne kabel k hlavnimu routeru nebo switchi (zalezi na siti) a od switche se ti vede kabel do bytu, kde mas takovou malou pripojku. Do ni pichnes kabel od PC/notesu a jedes.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
9. 10. 2009   #12
-
0
-

Tak jsem se díval na tu podu a pravděpodobně asi u mě není dostupný. Hledal jsem to na http://www.poda.cz/dostupnost.php podle názvu ulice.

Omlouváme se, ale v současné době nejsme schopni na dané adrese službu Home Fiber poskytnout.



Takže asi bych to vyděl na to upc za nějakých 500Kč.
Popřípadě jsem se díval na adsl od t-mobile který má nějakých 8Mb download a 512 upload, ale zase je to za 700 takže bych musel připlatit trochu víc a nevím jestli to má cenu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.239.242.–
alo
~ Anonymní uživatel
7 příspěvků
11. 10. 2009   #13
-
0
-

Ještě bych měl dotaz.
Slyšel jsem, že ten ADSL internet od t-mobile jde řešit i bezdrátově, akorát je to o něco málo pomalejší.
Je to pravda?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.239.242.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Internet — založil Jacob

Predam internet — založil Smokie

Jak na internet — založil Anonymní uživatel

Pripojenia na internet — založil M4st3R

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý