Windows Vista – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Windows Vista – Offtopic – Fórum – Programujte.comWindows Vista – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

28. 2. 2006   #1
-
0
-

Momentalne se rozhoduju, jestli do toho mam jit. Je to beta, takze to asi jeste nebude 100% stabilni. Z jedne strany slycham od lidi, ze je to v pohode a z druhe strany ze je to nepouzitelny. Mate s tim nekdo zkusenosti? Co si o tom myslite?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
krtek0
Návštěvník
28. 2. 2006   #2
-
0
-

sice s tím nemám zkušenosti, ale počkal bych si až na finální verzi :-/ kdoví co to má za chyby

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
BAFIKY BAF, NESEŽRALS HO?! krtek alias pařmen, abyste věděli :)
Zden?k Lehock?
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
28. 2. 2006   #3
-
0
-

myslim ze to mas jedno jestli si to poridis ted nebo az bude "stabilni" verze.. ono tam totiz ty chyby budou furt, takze... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
* Šéfkorektor *
Davo0
Newbie
28. 2. 2006   #4
-
0
-

Ja nechapu co na tom vsichni mate? Neni to finalni verze - ta bude kdovi kdy a kdo vi jak se bude jeste lisit. Myslim, ze zas tak funkcne lepsi to zas neni a pokud je nekdo schopnejsi, muze si spustu tech grafickych/funkcnich veci hodit i do XP. Opravdu si myslim, ze priu pouzivani Visty nebude clovek o nic vice "in" nez pri normalnich XP.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
28. 2. 2006   #5
-
0
-

Ja na ni nechci prechazet protoze by snad byla in, ale protoze uz mi moje 2k pripadaj dost stary. A na tech par mesicu se mi na na eXtra Podelany wokna nechce prechazet.

Jak se tak divam na ty reakce, tak tu neni nikdo, ko by s V mel primou zkusenost :pche:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
krtek0
Návštěvník
28. 2. 2006   #6
-
0
-

Frosty napsal:

Myslím, že to máš jedno jestli si to pořídíš teď nebo až bude "stabilní" verze... Ono tam totiž ty chyb budou pořád, takže... :)



Chyby ve Windows budou vždycky a ti, co je odhalují kvůli nekalým účelům, budou vždy o krok vpřed, ale i tak je šance, že těch chyb bude méně :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
BAFIKY BAF, NESEŽRALS HO?! krtek alias pařmen, abyste věděli :)
28. 2. 2006   #7
-
0
-

Bezpecnosti si hlavu az tak nelamu. Spis me zajima jestli to vubec funguje :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Davo0
Newbie
28. 2. 2006   #8
-
0
-

Bezpecnost narusta na sve dulezotosti a ver ze tech bezpecnostnich prvku tam bude opravdu hodne.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jiří Chytil0
Věrný člen
1. 3. 2006   #9
-
0
-

Když se tak bavíte o bezpečnosti dost se mi líbil ten curův článek. To je chytré řešení proč to nikoho nenapadlo dřív. asi v tom bude háček. Ale kde....
Už to mám napíšu si vlastní operační systém půjde na něm spustit jen to co chci a nikdo se mi do něj nedostane protože ho nebude znát.... juchů
....eeeee....
.....pomůže mi někdo???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
1. 3. 2006   #10
-
0
-

Ale to bude stoupat pocet lidi co ho budou znat :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
12. 3. 2006   #11
-
0
-

Lidi, vzdavam to, prave jsem se docetl, ze Vista budou potrebovat i v klidovym stavu 800 mega RAM.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Jiří Chytil0
Věrný člen
13. 3. 2006   #12
-
0
-

Tak to je husté _________________________
Tak to teda ne __________________________
To ani nebudu zkoušet ___________________

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Windows Vista - problemy — založil Smokie

Windows Vista a 12 ochran — založil Matej Zabsky

Delphi a windows vista — založil pkubicek

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý