Starter kit ATmega16 EvB 4.3 – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Starter kit ATmega16 EvB 4.3 – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.comStarter kit ATmega16 EvB 4.3 – Mikrokontroléry – Fórum – Programujte.com

 

Vojta
~ Anonymní uživatel
73 příspěvků
13. 10. 2009   #1
-
0
-

Dobrý den, kopil jsem si tuto vývojovou desku ( http://www.zestawyuruchomieniowe.pl/23-zestaw-uruchomieniowy-evb-43-v2-atmega32.html ). Bohužel mi deska nejde rozchodit přes USB, zkoušel jsem několik PC a nejdou nainstalovat ani ovladače. Nemá s touto deskou někdo zkušenosti? Popřípadě nevěděl jak nainstalovat ovladače? Všechny dostupné dokumenty atd jsou Zde http://and-tech.pl/evb43

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.81.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
14. 10. 2009   #2
-
0
-

je pro usb je tam standardni FTDI cip.. tj. aktualni ovladace sou i na jejich strankach.. nebo i na asix.cz nebo vsude po netu..
pokud se ti je nedari stejne nainstalovat tak nemusis resit tu desku ..

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.250.1.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Vojta
~ Anonymní uživatel
73 příspěvků
14. 10. 2009   #3
-
0
-

Po připojení mi to hned napíše zařízení nebylo rozpoznáno, žádné "USB<->serial" jak je popsáno na asix.cz, při ručním výběru ovladačů ve Win XP zahlásí chybu - "V zadaném umístění nebyly nalezeny žádné informace o hardwaru v tomto počítači". Ve Win XP se to hlásí jen jako neznámé zařízení, na Win 7 64bit se to sice po instalaci ovladačů jmenuje USB serial converter ale po připojení napíše zařízení nebylo zastaveno, protože nepracuje správně. Už nevím co s tím.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.81.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
14. 10. 2009   #4
-
0
-

To Vojta : jenze jak je tam psano tak musis nainstalovat ten ovladac jeste pred tim nez to zarizeni pripojis


EDIT: na http://www.ftdichip.com/Drivers/D2XX.htm mas dokonce jako spustitelny instalator tech ovladacu..
pokud ani to nebude fungovat tak si zaplat nekoho kdo s tim umi

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.94.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Vojta
~ Anonymní uživatel
73 příspěvků
14. 10. 2009   #5
-
0
-

Tak ani to nepomohlo, odinstaloval jsem ovladače, odpojil, restartoval, nainstaloval nove ovladače a připojil a chová se to stejně. No nic, myslel jsem že je to vývojová deska pro začátečníky, už vím, že není, zlatý USBmegaKIT, ten aspoň fungoval.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.81.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
14. 10. 2009   #6
-
0
-

To Vojta : ja sem si koupil presto a pak jeste avr dragon a jede to naprosto bez problemu oboje.. akorat to sou jen programatory, resp druhej je i debuger

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.94.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Vojta
~ Anonymní uživatel
73 příspěvků
14. 10. 2009   #7
-
0
-

Já měl už právě postavený a funkční ten USBmegaKIT ale buď jsem ho odpálil když jsem ho připojil k nejspíš špatně zapojenému obvodu na kontaktním poli nebo jsem nastavil špatně nějaký fuse bit. Jsem začátečník tak mi stačí něco jednoduchého, podmínkou je jen abych to mohl programovat přes USB.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.81.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Starter kits — založil lukas775

Kit na assembler — založil ra3sk

Vývojový kit pro MACH4000 — založil remmidemmi

Xilinx Virtex 5 vývojový kit — založil remmidemmi

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý