Návrh Alarmu budovy pro simulaci na PLC Siemens Logo – Číslicová technika – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návrh Alarmu budovy pro simulaci na PLC Siemens Logo – Číslicová technika – Fórum – Programujte.comNávrh Alarmu budovy pro simulaci na PLC Siemens Logo – Číslicová technika – Fórum – Programujte.com

 

Krookous
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
15. 10. 2009   #1
-
0
-

Ahoj. Mám takový problém, jako 1. semestrální práci jsem dostal navrhnout program - alarm v budově, který budu simulovat na PLC Siemens Logo. Zadání jsem pochopil, tak nějak jsem si napsal i jak by to mělo fungovat, ale neumim to přepsat do bloků, který pak nastavim v tom PLC:-( Věřim, že to je jednoduchý, ale nějak mi to nejde...:-( A jak na pravdivostní tabulku v tomhle případě, to mně taky nenapadlo:-( Jestli mi můžete někdo pomoct? Byl bych vděčný klidně za schéma zapojení na papíře, do toho programu pro simulaci si to už nějak snad dám...!

Zadání:
Příjdeme do budovy, otevřeme dveře a máme 30s na to, abychom odkódovali. Pokud se povede, vypnout se ostaní zóny a alarm je deaktivní, když se nepovede, spustí se alarm na 60s a pak se vypne. Při odchodu zakódujeme a máme 30s na to, abychom zavřeli dveře. Když zakódujeme úspěšně a zavřeme, spustí se zóny a zabezepčovačka beží, když zakódujeme špatně je neaktivní a pokud nestihneme po zakódování zavřít do 30s dveře, spustí se alarm. A když je zakódováno a příjde lupič, rozbije např. okno, nebo otevře dveře, tak se spustí alarm.

- odkódování/zakodování, kontakt dveří, rozbití okna atd.. simuluji pomocí vstupů - tlačítek
- na ledky zobrazuji alarm, zakodováno, odkodovano atd..

icq: 331-430-402

Díky!

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.110.208.–
DragonBehemont
~ Anonymní uživatel
383 příspěvků
15. 10. 2009   #2
-
0
-

To Krookous : A tohle máte psát pro Logo! ? Kam chodíš na školu?

Co už má hotovo a s čím konkrétně si nevýš rady? Nepočítej s tím, že Ti tady někdo bude vypracovávat semetrální projekt celý od začátku až do konce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Krookous
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
15. 10. 2009   #3
-
0
-

To DragonBehemont : chodim do LBC na TUL, já to už mam, ale prostě to nejede. Mam to nakreslený, ale nic to nedělá.. nevim, jestli jsem pochopil správnej princip:( Jinak to je jen "malá" semestrálka samozřejmě.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.110.208.–
DragonBehemont0
Super člen
16. 10. 2009   #4
-
0
-

To Krookous : Když to už máš, tak mi pošli na e-mail výsledek a já se na něj můžu mrknout. Ještě mě napadá pár otázek: Máte nějak určenou sestavu, nebo si ji můžete zvolit sami? Přes jaký panel zadáváš ten kód? Co konkrétně Ti nefunguje? Jakou tam máš sirénu?

Ono, popis typu "Nic to nedělá" je na nic... :smile11:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.194.252.–
Nemusíte vědět vše, stačí jen, když víte, kde to najít, a jak to použít. Naučíte se to právě tím používáním ;-)
IronBoy0
Duch
31. 1. 2010   #5
-
0
-

a další utrápená duše TUL, předpokládám že jsi v prváku a máš ZLR kolego? v čem to vubec píšeš, v mosaicu ? nebo maš to udělat pomoci automatu v Xilinxu ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.239.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý