Co dál – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Co dál – C / C++ – Fórum – Programujte.comCo dál – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Quimby
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
18. 10. 2009   #1
-
0
-

Tak docetl jsem knihu Mistrovstvi v c++ a nevim co dal trosku mi prijde ze neznam vsehlavne ohledne v/v operacich znam binarni ale prste mi tam neco chybi nevim co ale to je jedno tak jestlibyste mi doporucili nejakou knihu at o c++ jako jeste konzoli ale pokrocili nebo uz neco 2d/3d no chtel bych pak umet hry nebo veci na urovni flash zadny super game ale jen takovy ty typu flashovky nebo solitare proste neco okynkovyho dik za nazory takze nejakou knizku plz

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.13.98.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
18. 10. 2009   #2
-
0
-

Čtením se programovat nenaučíš. Důležité je si to co přečteš vyzkoušet a pak si najít nějaký rozumný cíl, třeba tu hru a zkusit to vytvořit. Knížky jsou dobré, ale doporučuju se naučit hledat informace na googlu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
Quimby
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
18. 10. 2009   #3
-
0
-

jo vim ze nejlepsi je si to zkousdet to sem poznal uz u php ale prislo mi lepsi ne google s zeptat lidi co asi s tim maji treba zkusenosti v konzoli si moc her neudelam samozrejme ze by nejaky sli ale chtel bych prave neco kde bych si mohl delat hry nebo treba neco obycejnyho ale uz s oknem

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.13.98.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
18. 10. 2009   #4
-
0
-

Na googlu najdeš všechno a je to rychlejší (většinou) a levnější než to hledat v knížkách. Fóra jsou samozřejmě taky dobrý zdroj, ale někdy musíš čekat hodně dlouho na odpověď.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
Quimby
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
18. 10. 2009   #5
-
0
-

j no diky jeste stejne skusim pohledat knizku protoze ja proste radsi ty knizky proste knizka je knizka

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.13.98.–
Quimby
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
20. 10. 2009   #6
-
0
-

Prosim mohl by mi teda nekdo doporucit nejakou knizku o 3d grafice ale nejen na hry nebo takovyhle vecicky ale jako text a tam aspon zakladni vim ze je direct,vim ze je opengl ale potreboval bych knizku jen knizku

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.13.98.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 28 hostů

Podobná vlákna

Co dal? — založil bbtrash

Co dal? — založil matesz

Maturita ... A co dál ? — založil mephi

REINSTAL A CO DAL.... — založil Libre

Kam dál ? — založil Hunty

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý